بازاریابی

بازرگانان آمریکایی آفریقایی آفریقا: بازاریابی اینترنتی به عنوان روشی مناسب برای کار از خانه

بحران اقتصادی کنونی بدترین اقتصاد از زمان رکود سال 1930 نامیده می شود. با افزایش بیکاری جهانی ، آمریکایی های آفریقایی آفریقایی تقریباً دو برابر میانگین ملی از ضرر شغلی رنج می برند و انتظار می رود که با فروکش کردن اقتصاد این وضعیت بدتر شود. با این حال ، هرچه تعداد بیشتری از افراد شغل های سنتی خود را از دست می دهند ، بیشتر و بیشتر صاحبان مشاغل ایجاد می شوند. با تبدیل شدن به یک صاحب مشاغل و کار کردن برای خود ، حداقل می توانید آینده اقتصادی خود را کنترل کنید ، به همین دلیل افراد بیشتر و بیشتری برای ایمنی به مشاغل خانگی روی می آورند.

آمریکایی های آفریقایی آفریقایی عموماً یک گروه بسیار کارآفرین بودند. آمار مربوط به شرکتهای تجاری جدید بسیار دلگرم کننده است.

  • از سال 1997 تا 2002 تعداد شرکت های متعلق به سیاه پوست 45 درصد افزایش یافته است. تقریباً 1.2 میلیون شرکت متعلق به آفریقای آفریقا است و تخمین زده می شود 750،000 نفر با بیش از 80 میلیارد دلار درآمد.
  • ایالت نیویورک بیشترین غلظت شرکت های متعلق به سیاه را دارد و پس از آن کالیفرنیا ، فلوریدا ، جورجیا و تگزاس قرار دارد.
  • 38 درصد مشاغل متعلق به آمریکایی های آفریقایی آفریقایی متعلق به زنان است!

هنوز هم در اقتصاد امروز گزینه های کسب و کار مبتنی بر مسکن قابل دوام وجود دارد. انفجار استفاده از اینترنت و رسانه های اجتماعی موقعیت بازاری بسیار پر سود را برای بازاریابان آنلاین و فرصت های بازاریابی چند سطحی ایجاد کرده است. خرید و تبلیغات آنلاین در سطح بالایی قرار دارد. به نظر نمی رسد که در دنیای شبکه رکود وجود داشته باشد. این پدیده باعث شد افراد به تعداد زیادی به اینترنت بیایند. برخی از افراد با کار با موفقیت آنلاین از خانه ، زندگی خود را تأمین می کنند. مالکیت مشاغل خانگی اکنون محبوب تر از گذشته است.

مصرف مصرف کننده تبار آفریقایی رو به افزایش است. مشاغل آنلاین سیاه در حال افزایش است. آیا شما می توانید از این پدیده بهره مند شوید؟

اگر شما یکی از بسیاری از بازرگانان آمریکایی آفریقایی آفریقایی هستید که علاقه مند به کنترل آینده مالی خود هستید و تصمیم می گیرید که می خواهید از خانه کار کنید و تجارت خود را شروع کنید ، ممکن است بخواهید در مورد بازاریابی اینترنتی فکر کنید. بازاریابی اینترنتی می تواند روشی جالب و سودآور برای درآمدزایی باشد. پس از یادگیری ، بازاریابی اینترنتی ابزاری است که می تواند برای بازاریابی تقریباً هر تجارت ، ایده یا کالایی برای میلیاردها نفر به صورت آنلاین استفاده شود.

برای تبدیل شدن به یک بازاریاب موفق در اینترنت ، باید یک برنامه مشارکت مشروع ، مربیگری و مربیگری را پیدا کنید که آموزش جامع چهره به چهره را ارائه می دهد. برنامه ای را انتخاب کنید که به شما کمک کند در بهترین زمینه خود بهترین باشید. نزدیک به 97 درصد از بازاریابان آنلاین شکست می خورند زیرا آنها آموزش و مهارت لازم برای موفقیت در این زمینه پر سود اما رقابتی را ندارند.

قبل از انجام هر برنامه ، مراقب باشید و درمورد اینکه چه کسی در حال صعود است و چه کسی نیست ، مراقب باشید. قبل از تهیه پول درامد سخت خود ، همه پیشنهادات را جستجو کنید. بررسی ها و تابلوهای شکایت را بخوانید و بدانید که مردم درباره محصولات و شرکت ها چه می گویند. در حین انجام تکالیف خود عینی باشید. با هیچ شرکتی که به شما نشان می دهد “چک” ساخته شده برای یک شرکت تابعه که به نظر واقعی خوب است ، عاشق نشوید. اگر درست به نظر می رسد یا به نظر می رسد که واقعاً خوب است ، پس دور باشید. به کسی که ادعا می کند می تواند شما را بدون خطر یا تلاش ثروتمند کند ، قرار نگیرید. امکان پذیر نیست اگر چنین است ، پس همه ما ثروتمند خواهیم بود! با ادامه تضعیف اقتصاد و تلاش مردم برای یافتن وسایل جایگزین امنیت مالی ، مالکیت مشاغل همچنان جذب کارآفرینان آفریقایی-آمریکایی ادامه خواهد یافت. زمان سرمایه گذاری در خود و آینده خود با مشاغل خانگی!

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا