بازاریابی

بازدید کنندگان ایمن از وب سایت خود دریافت کنید

هر شخصی که صاحب مشاغل است ، در پی انجام یک کار بسیار مهم است ، یعنی جلب موفقیت آمیز بازدیدکنندگان وب سایت در هر زمان که بخواهند.

به دست آوردن بازدیدکنندگان وب سایت به نظر می رسد یک کار بسیار دلهره آور است که به ویژه برای شخصی با حداقل تجربه و دانش در مورد نحوه تبلیغات آنلاین انجام می شود. با این حال ، برای یک بازاریاب فصلی اینترنت ، این شغل در واقع یک کار ساده است.

اگر خود را فقط آغازی می دانید ، تنها چیزی که نیاز دارید این است که یاد بگیرید چگونه این کار را انجام دهید. فقط روش های اثبات شده ای را که این بازاریاب های فصلی آنلاین استفاده می کنند دنبال کنید و قطعاً به این هدف خواهید رسید.

بنابراین چگونه می توانید بازدید کنندگان محتوا را در هر زمان که بخواهید به سایت خود وارد کنید؟

روش های مختلفی برای هدایت بازدید به هر وب سایت وجود دارد ، روش های کندی وجود دارد و همچنین روش های سریعی وجود دارد که برخی از بازاریاب های اینترنتی از آنها استفاده می کنند. بسته به اینکه روشی را برای استفاده انتخاب کنید ، هر فرآیند مزایا و معایبی دارد.

رتبه بندی وب سایت خود در بالای صفحات نتایج موتور جستجو یک روش آهسته اما بسیار م effectiveثر و سودآور است پس از استفاده موفقیت آمیز از آن. اگرچه می توانید رتبه بندی بسیار رقابتی یک کلمه کلیدی را حداقل در دو روز تا یک هفته هدف قرار دهید ، اما از طرف دیگر کلمات کلیدی بسیار رقابتی می توانند شما را از حدود 6 ماه به یک سال برسانند تا اینکه در نهایت با نتایج مربوط به با این کلمات کلیدی

در اینجا چند روش سریع وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها فوراً بازدیدکنندگان تضمینی سایت خود را جلب کنید:

  • می توانید از سایت های تبلیغاتی طبقه بندی شده بهره مند شوید. 2 سایت پیشنهادی بیشتر Craigslist و USfreeads هستند. به سادگی یک تبلیغ ارسال کنید و پیوندی ایجاد کنید که افراد را به وب سایت شما هدایت کند.
  • یک اعلامیه مطبوعاتی بنویسید و آن را از طریق خدمات تشکیل پرونده مطبوعاتی مانند PRweb توزیع کنید
  • یک مقاله کوتاه ایجاد کنید و آن را در فهرست مقالات معروف مانند EzineArticles منتشر کنید
  • با ارسال وب سایت خود به وب سایت های اجتماعی مورد علاقه خود مانند Digg ، Propeller و Stumbleupon ، اطلاعات مربوط به وب سایت خود را گسترش دهید.
  • با عضویت در سایت های مختلف انجمن مانند Digitalpoint یا بسته به موضوع خاص خود ، در مورد سایت خود یک پست ایجاد کنید
  • با عضویت در سایت های محبوب شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک ، مای اسپیس و توییتر با بیشترین افراد ممکن ارتباط برقرار کنید.

به یاد داشته باشید که اگر روشی آهسته یا سریع را برای انجام بازاریابی اینترنتی انتخاب کنید ، مزایا و معایبی دارد. بزرگراه های فوق بلافاصله بازدیدکنندگان تضمینی از وب سایت شما را به ارمغان می آورند اما شما مجبورید دائماً فرآیند را بارها و بارها تکرار کنید. با این حال ، روند کند رتبه بندی وب سایت شما در بالای موتورهای جستجو ، پس از رسیدن به بالاترین رتبه بندی جستجو ، به حداقل تلاش برای نگهداری نیاز دارد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا