دانش و فناوری

بازار گجت های پوشیدنی احتمالا پاییز امسال رشد بزرگی داشته باشد

در نیمه سال جاری متا و اپل قرار است گجت های پوشیدنی جدید خود را دوم عرضه کنند. متا را می‌توان بزرگترین تامین‌کننده دستگاه‌های مجازی دانست و اپل پیشرو در ساعت‌های هوشمند. به همین دلیل می‌توانم بگویم که بازار هجت های پوشیدنی احتمالا پاییز امسال رشد بزرگی داشته باشد.

رشد بازار گجت های پوشیدنی

در کنار عرضه اپل و متا می‌توانیم محصولات را با شرکت‌هایی مانند شیائومی و عرضه‌کننده عرضه کنیم. بنابراین، بازار دستگاه‌های پوشیدنی، علاوه بر گوشی‌های هوشمند، میدان نبرد در نیمه دوم سال خواهد بود.

هفته Taiwan Economic Daily بازار دستگاه های پوشیدنی به طور کلی همچنان در حال گسترش است و برندهای بزرگ به راحتی از آن دسد ندود. بیش بینی می شود که شرکت هایی مانند اپل، سامسونگ، شیائومی، هوآوی و حتی متا محصولات جدید خود را معرفی کرد. این سخنان پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم) و روح القدس است.

گجت های پوشیدنی

گجت های پوشیدنی

گزارش گر از سوی شرکت تحقیقاتی IDC، در سال 2021 حدود 530 میلیون دستگاه پوشیدنی در سراسر جهان

بزرگترین دسته گجت های پوشیدنی را مچ بند و ساعت ها تشکیل می دهند. پ ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ه ه ت ت ت ت ت ت ت ت ت اپل واچ در سه ماهه چهارم سال گذشته 35 درصد سهام بازار، شیائومی با 8.6 درصد در رتبه دوم و سامسونگ با 7.9 در رر ر د حدود 6.7 درصد از بازار در اختیار هواوی است.

بر اساس آمار IDC سال گذشته 11.23 میلیون هدست AR / VR فروخته شده است که نسبت به سال گذشته و در بخش دستگاه های VR حدودا 92.1 دره اف ساخته شده است. فروش محصولات VR به 10.95 میلیون دستگاه رسید. میش‌بینی می‌فروش تجهیزات واقعی مجازی با 43.6 درصد افزایش نسبت به سال گذشته به 15.73 میلیون دستگاه در سال جاری برس. در میان آنها، متا، تولید کننده برتر تجهیزات VR حدود 80 درصد از سهام بازار را با برند Oculus در خرخر

از آنجایی که دستگاه های پوشیدنی جدید زیادی در نیمه اول سال جاری عرضه می شود، انتظار می رود اگر تا به حال یکی را شلیک نکرده اید، باید آن را امتحان کنید.

نظر شما چیست؟ برنامه هایی برای خرید گجت های پوشیدنی دارید؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا