اخبار بازار

بازار مسکن عاری از تورم در ماه ژانویه / نیم میلیون میلیون دلار به دست آمد – خبرگزاری ایران و اخبار جهانی


به گزارش خبرنگار سریع ، مطابق دفتر برنامه سفارشی سازی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی وضعیت بازار مسکن در تهران در فوریه 2009 دادن این نامه به امضا رسیده است ، در حالی که در ماه قبل (1 فوریه) تعداد معاملات خانه 2 هزار و 800 مورد بوده است که 4.9 درصد افزایش داشته است.

این شاخص همچنین در ماه گذشته (اول ژانویه) 4.9 درصد افزایش نسبت به ماه قبل (1 ژانویه) نشان داد ، بنابراین تعداد معاملات مسکن 7.8 درصد بود.

متوسط ​​قیمت هر متر مربع واحد مسکونی در تهران در بهمن ماه سال جاری 2 میلیون و 7000 تومان برآورد شده است ، در حالی که در همان ماه سال قبل (1 فوریه) میانگین قیمت هر متر مربع واحد مسکونی 5 میلیون تومان بود. نرخ رشد آن 4.3 درصد تعیین شده است.

متوسط ​​نرخ رشد قیمت مسکن در بهمن ماه در مقایسه با دی ماه امسال که 1.5 میلیون تومان و 0.7 تومان بوده است ، 3.9 درصد برآورد شده است.

گرانترین استان تهران در بهمن ماه ، منطقه یک با متوسط ​​قیمت 2 میلیون و 7000 هزار تومان است که نسبت به ماه قبل (1 ژانویه) حدود دو هزار کمتر است.

همچنین ارزان ترین منطقه پایتخت منطقه با میانگین 1.5 میلیون دلار در هر متر مربع بود که در مقایسه با ژانویه امسال بیش از دو دلار در هر متر مربع رشد کرد.

منطقه 3 در تهران مانند 6 ماه گذشته بسیار تعاملی است بیشترین منطقه تهران در ژانویه و 2 با 2 معاملات کم در بازار مسکن 2 هزار و 2 معامله کرد بیشترین منطقه پایتخت بود.

حدود 2 درصد معاملات خانه در فوریه امسال (بیش از 5،000) دادن نامه) در پنج ناحیه اول پایتخت برگزار شد ، که نشان می دهد با وجود افزایش نسبی قیمت ، خریداران احتمالاً در نیمه شمالی پایتخت مسکن خریداری می کنند.

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا