اخبار بازار

بازار سال نو / امیدوارم که شما باید با دقت فکر کنید

در سال جدید کلید موفقیت در بازار نگاه جدی به اوضاع و پاسخ آنهاست. حسابداری
در سال جدید کلید موفقیت در بازار نگاه جدی به اوضاع و پاسخ آنهاست. حسابداری

تعطیلات سال نو به سرعت نزدیک می شود و ما نزدیک به افتتاح بازار سرمایه هستیم. شرکت ها همچنین شروع به وارد کردن اطلاعات در کدک ها کردند. این اطلاعیه ها معمولاً در ماه اول مارس و در گزارش های ماهانه شفافیت ظاهر می شوند و همچنین در گزارش های مختلف سالانه یا فصلی ارائه می شوند. این گزارش ها جهت کلی بازار را بر اساس فصل مشخص می کند. همچنین به یاد داشته باشید که بازار طی دو هفته گذشته سال گذشته مقدار زیادی از ارزش خود را از دست داده است و قطعاً مقداری از آن را برمی گرداند.

در این مدت خطرات جدیدی در بازار وجود نداشته است. قیمت نفت است و تاج و چشم انداز کاهش رشد اقتصادی جهانی و البته بازارهای جهانی سهام که در نتیجه عوامل فوق سقوط می کند ، می توانند بر بازار تأثیر بگذارند. شروع فصل گرم همچنین قیمت برخی از پتروشیمی ها را پایین می آورد ، اگرچه این کاهش چشمگیر قیمت نفت نیست. تازه واردان بورس سهام بعد از کاهش شدید اخیر سود و دندان ندارند و یا در همان زمان از بازار خارج شده و به هیچ وجه فروش ندارند و این باعث کاهش ریسک بازار شده است.

با توجه به آخرین روز بازار در سال گذشته ، می توان پیش بینی کرد که بازار حداقل سه شنبه در چند ساعت اول با تقاضا و پوشش سبز افتتاح می شود. فشارهای فروش ممکن است به دلیل نیاز به پول نقد در تعطیلات در ساعات آتی یا روز بعد افزایش یابد. نکته مهم این است که او تحلیل صحیحی از این فراز و نشیب ها داشت و کوچکترین فروشنده همه سهام نبود.

هیچ خبری مبنی بر عزیمت اولیه شیر برای روز کاری سال گذشته اعلام نشده است.

برای ادامه معاملات بورس در سال آینده ، فکر می کنم نکاتی داشته باشید:

گزارش سالانه را به عنوان مبنای تصمیم گیری قرار دهید. به گزارش ها ، به ویژه حجم تولید و فروش و قیمت ارز بخصوص در شرکت های صادراتی نگاه کنید. میزان تولید و فروش که می تواند حفظ شود در صورت حفظ یا ثبات در درصد معقول از ظرفیت ، نشانگر خوبی از عملکرد شرکت است.

مثلاً شرکت هایی را که سال گذشته راه اندازی کرده اند ، بگیرید. برخی در دو هفته گذشته به دلیل سقوط و افتادن ، به تعادل خود رسیدند. برخی از آنها پتانسیل احیا زیادی دارند.

با رفتن به برخی از سهام در مورد فروم فکر کنید. البته گزارش های سالانه می تواند زمینه ساز این تصمیم باشد ، اما می تواند بیهودگی بازار و البته استرس را نیز از بین ببرد.

در مورد نوسانات کوچک و کوچک فکر نکنید. کانال های سیگنال را فراموش کنید و بدانید که مهمترین تجربه ماندن در بازار را به دست می آورید. اکنون که به هر روشی وارد بازار شده اید ، حتی اگر سهمی ندارید ، روند معاملات را دنبال کنید تا زمان مناسبی برای ورود پیدا کنید. قطع ارتباط از بازار تجربه به دست آمده را نابود می کند.

اخبار سیاسی و اقتصادی مختلفی ممکن است در طول سال شنیده شود. یک مجلس جدید و اکثریت که مطابق با دولت در سال گذشته دولت و در سال انتخابات در ایالات متحده نباشد ممکن است هر روز اخبار جدیدی را ایجاد کند. قبل از هر نظر به وزن و ارزش اخبار توجه داشته باشید و موج خریداران یا فروشندگان را سوار نکنید.

توجه داشته باشید که پس از گذشت بیش از یک ماه از رویارویی رسمی با دولت ، هنوز به اوج خود نرسیده ایم. این بدان معناست که ما در سال 99 حداقل چند ماه با این وضعیت سر و کار داشته ایم و این عواقب منفی برای همه مناطق زندگی ما ، از روحیه و انگیزه گرفته تا مسائل اقتصادی و سیاسی به همراه خواهد داشت. این را در تحلیل خود در نظر بگیرید.

در آخر ، در مورد سلامتی و ایمنی خود فکر کنید.

مرا در نظرات خود به اشتراک بگذارید

www.metabourse.ir

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا