بازاریابی

بازاریابی B2B – مقالات سفید و اتوماسیون بازاریابی

بازاریابی اینترنتی این فرصت را برای بازاریابان B2B فراهم می کند تا به میلیون ها مشتری بالقوه در سراسر جهان برسند ، اما مراحل اولیه تلاش آنلاین شما می تواند احساس تنهایی کند.

کار آنلاین ، اغلب باعث می شود احساس کنید که در وسط یک میدان خالی هستید که در مورد خدمات شگفت انگیز شما فریاد می زند. هر آنچه شما می گویید صحیح و صحیح است ، اما هیچ کس قصد شنیدن آن را ندارد و از همه مهمتر ، مطابق آنچه می گویند عمل کنید.

بازاریابان B2B معمولاً هنگام تکمیل یک کاغذ سفید جالب ، اینگونه احساس می کنند. آنها محتوای واضح و مفیدی را تهیه کرده اند ، نتایج آنها به طرز درخشانی طراحی شده است و مدیران با اشتیاق نسبت به نتایج بالقوه اقدام می کنند.

حالا چی؟ بدیهی است ، آنلاین تنها راه واقعی برای توزیع اوراق سفید و سایر مقالات مهم در تفکر است ، اما فقط ارسال مقاله در وب سایت شما از استفاده از قابلیت های بازاریابی اینترنتی ناکام است.

ارزش بازاریابی خودکار

در فضای آنلاین ، طلسم توجه کاربران بسیار کوتاه است. حتی اگر شخصی در ارائه اطلاعات لازم برای بارگیری مطالب شما مشکلی داشته باشد ، ممکن است که شما دیگر هرگز از آن چیزی نشنید. با این حال ، اتوماسیون بازاریابی به شرکت شما اجازه می دهد تا آگاهی بهتری را در بین راه های ولرم داشته و در عین حال به سازمان فروش اجازه می دهد تا فقط بر روی مشتریان بالقوه تمرکز خود را دنبال کند.

برای مثال ، فرض کنید به اطلاعات کمی نیاز دارید که حاوی مقاله یا گزارش جدید باشد. وقتی مخاطب مقاله را بارگیری می کند ، اطلاعات آن به سیستم اتوماسیون بازاریابی ارسال می شود. براساس داده های وارد شده بهترین سیستم ها منجر به ضبط می شوند. اگر مشخصات سرب بسیار رتبه بندی شود ، اطلاعات سرب به فروش منتقل می شود ؛ هر کسی که زیر معیار از پیش تعیین شده باشد ، به یک کمپین حمایت مالی یا ترفند ارسال می شود.

سپس ، کمپین به روز رسانی هر هفته یا چندین بار در ماه از شرکت شما می فرستد. این محتوا معمولاً شامل برگه های سفید ، مطالعات موردی ، گزارش ها و سایر اطلاعات مفید و جالب است. در حالت ایده آل ، تمام مطالب شما به شما کمک می کند تا ضمن قرار دادن شرکت خود به عنوان رهبر در زمینه خود ، کار خود را بهتر انجام دهید.

این سناریو یک نمایش سطح بالا در مورد چگونگی همکاری کارنامه های سفید و اتوماسیون بازاریابی است. بدون استراتژی قوی توزیع کاغذ سفید ، برنامه بازاریابی b2b قادر نخواهد بود از دسته ای که قبلاً در ایجاد کاغذ سفید خود ایجاد کرده اید ، استفاده کند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا