بازاریابی

بازاریابی کلیسا – 10 عنصر برتر برای درج کلیسای استقبال کلیساها!

بنابراین ، من یک برنامه بازاریابی را جمع کردم ، تا این که بودجه ای را دریافت کردم که به آن “باند” وصل نشده باشم ، کمپین شما را اجرا کردم و حدس می زنم چه؟ همه با هم مردم شروع به ریختن در کلیسای شما کردند. و اگر مقالات قبلی من را خوانده اید ، می گویید که شما به پایان رسانده اید و توانسته اید با دیگران درگیر شوید زیرا این افراد در راه رسیدن به بازدید کنندگان معمولی و شاید حتی عضو هستند. شما در حال انجام یک کار هستید … تقریبا!

بیایید با آن روبرو شویم ، بازاریابی هرگز چنین کاری را انجام نمی دهد ، اما یک چیز وجود دارد که قبل از در نظر گرفتن شغلی که تیم بازاریابی انجام داده است به آن فکر کنید. این یک بسته خوش آمدید

چرا بسته های خوش آمدید؟

بسته خوشامدگویی می تواند ابزاری برای بازاریابی برای ارائه اطلاعات جدید در مورد کلیساهای شما ، ایمان یا اعتقاد آن و برخی از وزارتخانه ها یا فعالیتهایی باشد که در آنجا انجام می شود. این امکان را به مهمان می دهد که وقتی کلیسا را ​​ترک می کند ، مرور کند و وقت دارد که فکر کند.

چندین هدف برای اطمینان از اینکه مهمانان شما هنگام بازدید از یک بسته خوشآمدگویی دریافت می کنند وجود دارد:

* باعث می شود آنها احساس استقبال کنند! شما می خواهید از اینکه به شما اجازه شرکت داده می شود ابراز قدردانی کنید و همچنین نشان می دهد که از بازگشت آنها استقبال می کنند

* ساختار خود را بفهمید. یکی از دلایلی که بازدید کنندگان می دانند چیزی در مورد کلیسای شماست. نحوه سازماندهی آن آنچه شما را از کلیساهای دیگر منطقه جدا می کند. بسته های خوش آمدید می توانند به این هدف دست یابند.

* از شیوه عبادت خود آگاه باشید (آیا بیشتر آواز می خوانند؟) و اعتقادات کلیسا.

* تقویم فعالیت ها را مرور کنید. بازدید کنندگان می خواهند تقویم وقایع و تاریخ جلسات آتی وزارت را بدانند.چه چیزی را باید در بسته گنجانید؟

اگرچه هیچ لیستی برای مطلق بودن وجود ندارد ، در اینجا ایده هایی وجود دارد که به شما کمک می کند تا جلوه خوبی داشته باشید و دلیلی برای بازگشت به مهمانان ارائه دهید:

1. فیلم یا دی وی دی برای سازمان شما

این می تواند یک تور ویدئویی در کل سرزمین باشد یا شاید فقط یک کلیپ 30 ثانیه ای که به ما درباره هرگونه خدمات در کلیسا می گوید. این ممکن است ببیند که کجا می خواهید بروید.

2. آهنربا یخچال

آیا به دنبال یک ابزار بازاریابی ارزان قیمت با قدرت بلند مدت هستید؟ این می تواند بهتر از آنچه فکر می کنید باشد! طبق یک مطالعه در دانشگاه پوردو ، یک آمریکایی به طور متوسط ​​22 بار در روز از یخچال خود بازدید می کند. چه چیز دیگری می توانید بدست آورید که آنقدر در معرض دید قرار بگیرید؟ به نظر عجیب است ، حتی اگر مردم آنها را دوست ندارند ، آنها تمایل دارند که آن را روی یخچال خود قرار دهند.

3 نامه سلام وزیر

شاید یک پیام شخصی با دعوتی برای بازگشت هفته بعد باشد. مطالعات نشان داده اند که تعامل شخصی با وزیر می تواند تأثیر مثبتی در بازگشت یا بازگشت یک کلیسا به خانه داشته باشد. (بنابراین ، فراموش نکنید که وزیر یک تماس تلفنی شخصی نیز برای پیگیری هفته آینده برقرار خواهد کرد!)

4- اطلاعات مربوط به روند عضویت در کلیسا.

برخی از بازدید کنندگان از روز اول آماده عضویت هستند. آنها ممکن است تازه بیرون رفته باشند و بخواهند وابستگی فرقه ای خود را دست نخورده نگه دارند. دیگران فقط احساس رضایت می کنند و می دانند چه زمانی خانه کلیسای جدید خود را پیدا کنند. او شرمساری را از آنها می گیرد و مجبور به سؤال است.

5 دعوتی برای اسکن آنلاین.

این ایده خوبی است که یک بررسی سریع از تجربه کلیسای بازدید کنندگان انجام شود. اما ممکن است آنها از یک کلیسای کامل احساس ناراحتی کنند ، به خصوص اگر در آن روز تنها میهمان باشند. نظرسنجی آنلاین روشی آسان برای تعیین چگونگی واقع شدن امور به دلیل اینکه واقعاً ناشناس هستند ارائه می دهد.

6 ضبط صدا

این می تواند یک پیام یکشنبه گذشته یا شاید چیزی بیشتر از یک دعوت باشد. به خاطر داشته باشید که ما حداقل یک دانشمند سی دی هستیم. کاست ها مرده اند. پادکست ها یا بارگیری ها راهی عالی برای ورود آنها به وب سایت شما هستند.

7. یک بروشور اطلاع رسانی

– اطلاعات کلی در مورد کلیسا و وزارتخانه های آن (اگر نمی توانید ویدیویی بسازید یا می خواهید قوانین خود را پوشش دهید). همچنین می تواند شامل تاریخچه مختصری از کلیسا یا فرقه در صورت مهم بودن باشد.

8 تقویم رویدادها

اطلاعیه هایی برای رویدادهای عمومی مانند جشنواره های پاییزی ، برنامه های کریسمس و غیره

9 کوپن ها!

یک کوپن که به صورت رایگان یا تخفیف در فروشگاه کتاب کلیسا یا در وب سایت تحویل داده می شود. من عاشق کوپن هستم که کاربر را به یک فنجان قهوه رایگان با وزیر واگذار می کند!

10 کیف یا نشانک را حمل کنید

هر دو بسیار ارزان قیمت شده اند و به حفظ کلیسای خود در ذهن میهمانان کمک می کنند. حتما آدرس وب سایت خود را در این موارد وارد کنید!

اگرچه این موضوع جامع نیست ، اما تأثیر مثبتی بر روی هر میهمان در کلیسا گذاشت. اگر بازدید کننده به بازدید دوم نگاه کند ، یک بسته خوب می تواند تغییری ایجاد کند. او می تواند پاسخ برخی از سؤالاتی را که پس از ترک کلیسا ایجاد می شود ، ارائه دهد. البته هیچ چیز با یک یادداشت شخصی یا تماس تلفنی از وزیر مقایسه نمی شود

چگونه توزیع می شود؟

اگر یک بازدید کننده یک بسته خوشامدگویی دریافت کند یا خیر ، آن را به حالت خود واگذار نکنید. در حالی که تجربه من به دنبال این است که خودم آن را جستجو کنم یا از من خواسته شود کسی را در این مسیر انتخاب کند ، اما چیزی کمتر از اینکه شخصاً مرا تحویل بگیرم ، مقداری را از بسته استقبال از دست می دهد … تا من را خوشحال کند. مطمئن شوید که کلیسای شما این اشتباه را انجام نمی دهد!

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا