اخبار بازار

بازاریابی وابسته چیست؟

بازاریابی وابسته نوعی بازاریابی مبتنی بر عملکرد است که در آن یک تجارت به یک یا چند شرکت مرتبط با هر بازدید کننده یا مشتری که با تلاشهای بازاریابی خود شعبه حاصل می شود ، پاداش می دهد.

م وبلاگ با ما همراه باشید!

وقتی صحبت از درآمدزایی آنلاین می شود ، بازاریابی وابسته مؤثرترین رویکرد است و در کمال تعجب ، حتی توسط برخی از بهترین فکرها حتی کمتر شناخته شده است.

  • بازرگان (همچنین به عنوان “تبلیغ دهنده” یا “خرده فروش” یا “مارک” نیز شناخته می شود)
  • شبکه (که شامل پیشنهادهایی برای انتخاب یک شرکت شعبه و مراقبت از پرداختها نیز می شود)
  • تبلیغ کننده (همچنین “وابسته” نیز خوانده می شود)
  • مشتری

بازار از نظر پیچیدگی در حال رشد است و در نتیجه یک خط ثانویه از بازیکنان ، از جمله آژانس های مدیریت شرکت های وابسته ، شرکت های وابسته فوق العاده و تأمین کنندگان شخص ثالث وجود دارند.

بهترین کار در مورد بازاریابی شرکت های وابسته این است که می توانید آن را در مقیاس انجام دهید. یک فروشنده معمولی فقط محصولات شرکت را می فروشد. به عنوان یک بازاریاب شعبه می توانید محصولات بسیاری از شرکت های مختلف را تبلیغ کرده و از همه آنها کمیسیون کسب کنید.

بازاریابی وابسته اغلب با بازاریابی ارجاع اشتباه گرفته می شود ، زیرا هر دو شکل بازاریابی از اشخاص ثالث برای هدایت خرده فروشی استفاده می کنند. با این حال ، دو نوع بازاریابی در نحوه هدایت فروش متفاوت است. در حالی که بازاریابی وابسته فقط به مشوق های مالی متکی است ، بازاریابی ارجاع بیشتر به اعتماد و روابط شخصی متکی است.

بازاریابی وابسته چیست؟
بازاریابی وابسته چیست؟

از لحاظ تئوری ، شما می توانید بازاریابی وابسته را بر روی هر پلتفرمی انجام دهید. حتی اینستاگرام هم کار می کند.

بیایید صادق باشیم: اگر امروز یک وبلاگ را راه اندازی می کنید ، برای مسابقه آماده هستید. آمارها تخمین می زند که تعداد وبلاگ نویسان در ایالات متحده تا سال 2020 به 31.7 میلیون نفر برسند.

مرحله 3 – هدف خود را کشف کنید

سه نوع برنامه وابسته برای انتخاب وجود دارد:

این برنامه های وابسته برای محصولات کم درآمد اما بخصوص جذاب طراحی شده اند. به عنوان مثال ، بازی های PS4 را انجام دهید. بسیاری از افراد PS4 را بازی می کنند ، اما میانگین هزینه یک بازی در حدود 50 دلار است و شاخه ها معمولاً به یک رقم هستند. این بدان معناست که اگر خوش شانس باشید ، 2-3 دلار برای فروش درآمد کسب خواهید کرد.

اینها برنامه های وابسته برای محصولات پرمحتوا هستند که هزینه های بالایی نیز می پردازند.

اگر می خواهید سایت شریک زندگی شما موفق شود ، باید محتوای با کیفیت ایجاد کنید که به طور طبیعی با پیوندهای وابسته شما مطابقت داشته باشد.

شما محتوای عالی ایجاد کرده اید. قدم بعدی این است که افراد بیشتری را برای خواندن آن جذب کنند ، بنابراین آنها روی لینک های وابسته شما کلیک می کنند.

3 پیشنهاد برای مراجعه به سایت خود:

  1. الف) ترافیک پرداخت شده
  2. بهینه سازی موتور جستجو (SEO)
  3. یک لیست ایمیل ایجاد کنید

فقط به دلیل داشتن محتوای شگفت انگیز و جالب به این معنی نیست که افراد روی لینک های وابسته شما کلیک کنند. در اینجا مواردی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

  • قرار دادن پیوند
  • قرار دادن متن خوب
  • از طریق رسانه های اجتماعی و تبلیغات تماس بگیرید

در بازاریابی شرکت های وابسته ، برای درآمدزایی باید دو تبدیل انجام دهید.

روی صفحه محصول کلیک کنید شما کنترل 100٪ بر این کار دارید. از تاکتیک های بالا استفاده کنید تا شانس خود را برای گرفتن آن کلیک بهبود بخشید.

این میهمان است که محصول را خریداری می کند. در مورد بازاریابی وابسته ، بازرگان چک را کنترل می کند و نرخ تبدیل از کنترل شما خارج است. ترفند این است که بازی را به نفع خود انجام دهید و به دنبال بازرگانانی با برنامه های خوب تعریف شده باشید.

در اینجا چند روش برای انجام این کار آورده شده است:

الف گزارش درآمدهای عمومی: اگر افراد برنامه های درآمدی مناسب را تهیه کنند ، احتمالاً به محصول خوبی تبدیل می شوند.

ب سؤال کنید: اگر اطلاعات زیادی در مورد یک برنامه وابسته دارید که در دسترس نیست و می خواهید به آن بپیوندید ، ثبت نام کنید و درخواست دهید.

ج – از شهود خود استفاده کنید: بعضی اوقات بهتر است با احساسات خود پیش بروید. اگر برنامه یا محصول خود را “لغو” کرده اید ، یا اگر هرگز شخصاً این محصول را به یک دوست یا عضو خانواده توصیه نمی کنید ، آن را تبلیغ نکنید.

خوب ، امیدوارم این مقاله مورد استقبال دوستان شما واقع شود.

برای یافتن شغل ، حتماً در وبلاگ ثبت نام کنید و منتظر پیشنهاد پروژه باشید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید: اینستاگرام “وبلاگ: فریلنسرز امیدوارم!”

نویسنده: جوزف فیلتجهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا