بازاریابی

بازاریابی موفقیت آمیز ، حماسه های خون آشام و سفر به تعاونی

در آن روز ، او در همکاری برای مقداری شیر ظاهر شد. (توجه داشته باشید به خوانندگان نه از جزایر کوچک آفتابی ما: این تعاونی زنجیره ای از فروشگاه ها ، برخی فروشگاه های بزرگ بلکه برخی از فروشگاه های کوچک است. به دلایلی آنها همچنین دارای یک مراسم تشییع جنازه پر رونق هستند.)

در حالی که من در صف ایستاده بودم ، منتظر می مانم تا (یادداشت دیگری از کسانی که به اندازه کافی بدشانس نیست که در انگلیس زندگی نکنند ، با تاریکی سرد ، زمستان مرطوب و تابستان های ولرم: صف همان چیزی است که شما ممکن است خط بخوانید. شما فروشگاه های بسیار موثری برای مالکیت آنها دارید. این تعاونی است شما باید صف کنید.)

زن جلوی من یک دوست را در فروشگاه کشف کرد – و آنها شروع به صحبت کردند. با صدای بلند – بنابراین من می توانم از شنیدن خودداری کنم حتی اگر به بیرون نگاه کنم و خودم را با صدای بلند بیرون بریزم. او جوان نبود ، بنابراین شاید او شنیده است که او کمی ضعیف است. مهم نبود.

اما وقتی صدای شنیدن حرفهای آنها را شنیدم ، من را خندید.

این کار با معمول “شما چطوره” شروع شد که باعث شکایات زیادی از جمله هوا شد.

سپس بروید تا از پول شکایت کنید. چقدر فقیر بودند. و چگونه تقصیر آنها نبود ، نه.

این تقصیر “ثروتمندان” بود ، که فرصتی برای فقرا نگذاشتند.

از این گذشته ، “ثروتمندان ثروتمندتر می شوند و فقیر فقیر می شوند.” (هر وقت شنیدم که تعجب کرده ام که آیا کسی تا به حال “جاده ویگان پیر” را خوانده است – کشف کنید که چگونه فقیر واقعی در دهه های 1920 و 1930 زندگی می کند.) یا این که می دانید چگونه وضعیت ظروف ویکتوریا لندن در زمانهای گذشته بوده است؟ آیا فقرا هنوز فقیرتر می شوند؟ )

نگران نباشید ، من به زودی به این نکته خواهم رسید …

با این حال ، آنها از دولت و اینکه این همه تقصیر آنها چیست ، شکایت کردند. (یادداشت دیگر برای افراد غیر انگلیسی: ما در حال حاضر اتحادی بین بخشی از جناح چپ به نام حزب لیبرال دموکرات و یک حزب راست گرای موسوم به محافظه کاران اتحاد داریم. مردم از “کاهش محافظه کاران شکایت دارند. زیرا دولت فعلی هزینه کمتری را نسبت به آنچه که دوست دارند افزایش داده است.”

به زودی “punchline” …

به هر حال ، دوست آماده شد تا بقیه خریدهای خود را انجام دهد و کار خود را انجام داد و یک نکته قطع را ترک کرد: “افراد فقیر فرصتی نمی گیرند و به هیچ وجه آنها را دریافت نمی کنند ، مطمئناً”.

نمی دانستم به کجا نگاه کنم – آیا فکر می کنند من بخشی از ثروتمندان شر هستم؟ من دندان خون آشام یا سر توخالی ندارم و خودم را درست نمی دانم ثروتمند. هیچ هواپیمای خصوصی یا خانه های متعدد وجود ندارد. اما من یک خانه زیبا ، یک ماشین زیبا دارم و نگران پول نیستم و می توانم خیلی دوست داشته باشم که دوست داشته باشم. شما همه چیز را خواهید داشت مال خودم اشتباه ، اگر این فقط برای من اتفاق افتاده است؟

خوشبختانه نوبت او پس از آن اتفاق افتاد ، بنابراین من هرگز نمی دانم که آیا مظلوم مظلوم تقصیر من است یا نه.

اما من کوشیدم که از اتفاقات بعدی خنده نگیرم.

بعد از اینکه صندوقدار قطعات خود را قطع کرد و آنها را قطع کرد ، زن گفت: “امروز فقط دو کارت خراش دارم ، من غیرفعال هستم. جمعه بچرخید.”

بنابراین هر اشتباهی که توسط ثروتمندان انجام می شود ضعیف است. و قمار به طور منظم هیچ ارتباطی با آن ندارد. هیچ طرز فکر نمی گوید به جای اینکه از پول خود برای چیزی خوب استفاده کنید ، اشکالی ندارد.

ببینید ، من هرکسی که کارت خراش لاتاری خریداری کرده اند را محکوم نمی کنم. اما برای رحمت ، این کار را با پولی که لازم ندارید انجام دهید. اگر فکر می کنید فقیر هستید این کار را با مبلغ زیادی انجام ندهید. و بسیار مراقب باشید که به طور منظم در هزینه کردن چنین چیزی عادت کنید.

با این حال ، به همین دلیل نمی خواستم امروز در مورد آن بنویسم. اگر پست من را بخوانید ، احتمالاً احمق نیستید که بتوانید چند قمار آخر خود را مانند این بازی کنید.

حداقل ، نه در زندگی “عادی” شما. اما در مورد کار شما چطور؟

برخی از افراد انجام می دهند.

اگر مشاغل آنها در تلاش باشد (یا حتی اگر اینگونه نباشد) ، در برخی از بازاریابی برای جذب مشتری جدید و حل مسئله … پول جمع می کند … بدون اینکه بدانید احتمالاً کار می کند. شاید مبتنی بر شهود باشد … یا فقط خوش بینی کور باشد.

درست مثل کارت های خراش ، اگر بتوانید به راحتی از دست بدهید ، اشکالی ندارد. اما اگر اینطور نیست ، ابتدا بفهمید که چه چیزی ممکن است کار کند. نه با گوش دادن به برخی از کارشناسان ویدیوی مناسب. اما این افراد بودند که در آنجا بودند و این کار را در کارهای واقعی انجام می دادند. سپس آن را امتحان کنید بدون صرف ثروت … آن را به روشی کوچک آزمایش کنید.

سپس اگر کار کرد ، آن را کمی بزرگتر امتحان کنید. فقط یک بار که می دانید کار می کند پول زیادی به آن بدهید.

این کار را به این روش و قبل از مدتها انجام دهید ، همه این تقصیر شما خواهد بود. شما مجبور خواهید بود قلاب های خون آشام و سر تاریک خود را بخرید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا