بازاریابی اینترنتی

بازاریابی موتور جستجو – تمرین یک بعدی یا چند بعدی؟

بازاریابی موتورهای جستجو در محبوب ترین رژه افزایش یافته است. این عمل / طلسم طلسم طلسم موتورهای جستجو را نشان می دهد و هدف از محبوبیت یک محصول / خدمات / سایت نسبت به موتورهای جستجو است که توسط بیش از 90٪ کاربران اینترنت در جستجوی اطلاعات در مورد موضوعات مختلف جستجو شده اند.

پیامدهای “قرار گرفتن در صفحات اول” این موتورهای جستجو برای همه سایتهای رقیب در ژانر یا صنعت قابل توجه است زیرا 85-95٪ از کل ترافیک وب از طریق بازاریابی موتور جستجو اداره می شود. . از این رو ، با تأثیر مستقیم بازاریابی مؤثر که بر روی سیستم عامل های محبوب مانند اینها انجام می شود ، می توان به راحتی فهمید که این موضوع چقدر سنگین است.

این کارشناس بازاریابی موتور جستجو اظهار داشت که اسطوره های متعارف پیرامون کل فرایند بازاریابی اینترنتی ، دو بعد از فعالیت های بازاریابی موتور جستجو را حکم کرده است.

بهینه سازی موتور جستجو در این بازاریابی مرتبط با کلمات کلیدی یک بعد است و دیگری تقریباً مانند حراج آنلاین فضاهای موتور جستجو از طریق مناقصه با کلید واژه – معروف به “پرداخت هر موقعیت” / AdWords / PPC.

در حالی که SEO و PPC در کنار یکدیگر به عنوان دو روش بازاریابی جایگزین وجود دارند ، ترکیب ترکیب این دو به نسبت اندازه گیری شده اغلب منجر به یک کمپین بازاریابی تهاجمی می شود.

هنگامی که بهینه سازی موتور جستجو برای بهینه سازی عناصر وب سایت برای درک مناسب آنها ، با استفاده از پارامترهای کیفیت موتور جستجو کار می کند و طبیعتاً رتبه خوبی را برای این سایت ها فراهم می کند ، در نهایت نتایج پایدار (با نگهداری ثابت) ارائه می دهد و مدت زمان زیادی را می طلبد.

همانطور که در مسابقه بی پایان برای برتری آنلاین ، جایی که رقبا نیاز به پیشی گرفتن از یکدیگر و اطمینان از رتبه های بالاتر در کلمات کلیدی خاصی دارند پرداخت برای تبلیغات در محل تبلیغات / پرداخت هزینه جدیدی را برای مکان های تبلیغاتی به ارمغان می آورد.

نه تنها مدیریت آن بسیار آسان است ، بلکه نتیجه ای فوری به دست می دهد که برخلاف تصور عامه ، برای جلوگیری از تبلیغات پولی به دلیل قیمت درگیر ، برای مشاغل کوچک نیز مناسب است. گرچه اگر از نزدیک نگاه کنیم ، با نوع پاسخهای پرداخت شده در پاسخ. قبول کنید ، آنها به راحتی می توانند پول سرمایه گذاری شده را بازیابی کنند.

برای جلوگیری از رقبای سنگین آنلاین و ایستادگی از بقیه مخاطبان ، باید کمپین های استراتژیک را با نرخ مناسب دو بعدی از بازاریابی موتور جستجو مستقر کنید. [http://www.epurplemedia.co.uk/search-engine-marketing.html] به یک دیدگاه یکپارچه و جامع که راه حلهای موثر در بازاریابی آنلاین را ارائه می دهد ، بپردازید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا