بازاریابی

بازاریابی موتورهای جستجو – ترکیبی از SEO ، SEM و رسانه های اجتماعی

بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) به عنوان مطمئن ترین استراتژی برای دستیابی به مخاطبان مورد نظر و ایجاد تغییرات تبدیل شده است. این امر باعث افزایش دید شرکت شما در فضای شما می شود. بازار شما را مجبور می کند از وب سایت شما دیدن کند. این محصول شما را به عنوان راه حلی برای مشکل آنها قرار می دهد. در نتیجه ، فروش شما افزایش یافته است. درآمد و سود شما افزایش می یابد. ROI شما افزایش یافته است. و شرکت شما در عین حال از یک نام تجاری قوی و وفاداری مشتری برخوردار است.

بسیاری از رقبای شما در حال حاضر از SEM استفاده می کنند تا سهم قابل توجهی از بازار شما را به خود اختصاص دهند. هیچ وقت زمان بهتری برای دفاع و گسترش قلمرو خود نبوده است. این مقاله توضیح می دهد که چرا بازاریابی موتورهای جستجو باید بخش مهمی از استراتژی بازاریابی اینترنتی شما باشد. شما ارزش استخدام یک متخصص SEM را در مقایسه با ایجاد یک مسیر به تنهایی خواهید دید. ما همچنین نحوه عملکرد SEM PR و رسانه های اجتماعی SET استراتژی های SEM با SEO و PPC برای تولید نتایج منفی را شرح خواهیم داد.

چرا بازاریابی موتورهای جستجو بسیار مهم است

SEM ترکیبی از SEO ، تبلیغات کلیکی و استراتژی های رسانه های اجتماعی است تا کسب و کار شما بیشترین دید را در لیست موتورهای جستجو داشته باشد. اما ، دیدن فروشگاه بدون هیچ فایده ای ندارد. و در اینجاست که ارزش واقعی SEM نهفته است.

تلاش های بازاریابی اینترنتی باید تبدیل به توجیه سرمایه گذاری شود. ممکن است تبدیل ها شامل چشم انداز شما برای خرید محصول ، ثبت نام در ایمیل یا شریک شدن شما باشد. این ممکن است شامل ثبت نام در یک برنامه مداوم باشد که درآمد ماهانه ایجاد می کند. بازاریابی موتورهای جستجو نه تنها به شرکت شما اجازه می دهد تا به مخاطبان شما برسد ، بلکه مکالمه هایی را که قبلاً در ذهن آنها اتفاق افتاده است ، شامل می شود. این عمل را مجبور می کند ، که نرخ تبدیل شما را افزایش می دهد.

آیا استخدام کارشناس بهینه سازی موتورهای جستجو (SEM) ضروری است؟

همه تکنیک هایی که در زمینه بازاریابی موتورهای جستجو استفاده می شود قابل یادگیری است. مشکل این است که انجام آن زمان زیادی می برد. الگوریتم های کنترل کننده رتبه بندی موتورهای جستجو دائما در حال تغییر هستند. سیستم عامل های بزرگ PPC آشفتگی ظاهراً بی پایان را تحمل می کنند. سایتهای رسانه های اجتماعی هنوز در مراحل ابتدایی خود هستند. هنگامی که آنها بالغ می شوند ، استراتژی لازم برای رسیدن به آنها نیز وجود خواهد داشت. توسعه مهارت ها در زمینه بازاریابی موتورهای جستجو زمان زیادی را می طلبد.

کارشناسان SEM کمپین های بهینه سازی موتورهای جستجو را طراحی می کنند که وب سایت شما را برای کلمات کلیدی انتخابی شما به رتبه های برتر می رساند. آنها همچنین می توانند به ازای هر کلیک تبلیغاتی برای شما ارسال کنند که این امر دانش شما را در مورد آنها بیشتر می کند. استراتژی های بازاریابی رسانه های اجتماعی را می توان همراه با بقیه بهینه سازی موتورهای جستجو در بخش اصلی ادغام کرد. حتی اگر بتوانید این استراتژی ها را به تنهایی ارائه دهید ، آیا وقت دارید آنها را بیاموزید و به کار بگیرید؟

روابط عمومی SEM: ادغام بازاریابی موتورهای جستجو با روابط عمومی

ریشه های SEM در بهینه سازی موتورهای جستجو ریشه دارد. سالها پیش ، ارتباطات آنلاین با ایجاد و انتشار بیانیه های مطبوعاتی آنلاین مدیریت می شد. امروز هم کار می کند. این گزارشات مطبوعاتی از لیست ارگانیک موتور جستجو قدرت می گیرد. این کار تجارت شما را تقویت می کند در حالی که به تبلیغات بد به صفحه اول نتایج کمک می کند.

امروزه روابط عمومی آنلاین با دنیای گسترده SEM که شامل SEO ، PPC و مدیریت شهرت آنلاین (ORM) است ادغام شده است. به عنوان مثال ، می توانید بیانیه های مطبوعاتی را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید تا در فهرست طبیعی قدرت پیدا کنید. سپس ، یک کمپین PPC می تواند راه اندازی شود تا مخاطبان شما را به انتشار مطبوعات در وب سایت شما سوق دهد. پیوندها را می توان در سراسر صفحه به سایر پوشش های خوب قرار داد. بسته به تعداد انفجارها ، روزنامه های کمتر مربوط به رتبه اول موتورهای جستجو وارد می شوند. این جزء اصلی ORM و در نتیجه بازاریابی موتورهای جستجو است.

از مزایای SEM رسانه های اجتماعی برای رقابت استفاده کنید

چند سال پیش سایت های رسانه های اجتماعی از قدرت بالایی در موتورهای جستجوی اصلی برخوردار شدند. این قدرت فقط با گذشت زمان افزایش یافته است و رسانه های اجتماعی را به بخش مهمی از بازاریابی موتورهای جستجو تبدیل کرده است. به همین دلیل است که بهینه سازی SEM رسانه های اجتماعی برای شرکت هایی که نیاز به دسترسی به بازارهای خاص دارند بسیار مهم شده است.

با ایجاد حضور برترین سایت های رسانه های اجتماعی ، آژانس های SEM SEO می توانند چندین نقطه ورود برای لیست های ارگانیک ایجاد کنند. این آگاهی شما را از مخاطبان افزایش می دهد. همچنین مانع از ورود پرس بد به لیست اصلی کلمات کلیدی شما می شود. این مزایا با هم ترکیب می شوند و مزیت رقابتی برای کسب و کار شما ایجاد می کنند.

ارزش استخدام یک مشاور بازاریابی حرفه ای SEO

زمان گرانبهاترین کالاست. پس از اتمام ، دیگر نمی توان آن را بازیابی کرد. به همین دلیل است که تعداد فزاینده ای از شرکتها – از جمله رقبای شما – برای استخدام یک مشاور بازاریابی حرفه ای SEO انتخاب می کنند. آنها احساس می کنند که استراتژی های بازاریابی در موتورهای جستجو دشوار است. اعتیاد بیداد می کند. علاوه بر این ، گسترش استراتژی های SEO ، PPC و SMO به روش بد می تواند بیشتر از فایده آسیب برساند. جایگذاری واضح در عمل بسیار مهم است.

اگر قبلاً به هریک از استراتژی های تشکیل دهنده SEM تسلط داشته اید و سیستم کاملی برای استقرار آنها دارید ، احتمالاً نیازی به متخصص SEM ندارید. در غیر این صورت ، ممکن است با یک مبارزه سخت مبارزه کنید. همین امروز با یک متخصص بازاریابی موتورهای جستجو تماس بگیرید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا