بازاریابی

بازاریابی مقاله و روشهای جستجوگرها در تفسیر هنوز معتبر است

من اکنون برای یک دوره بهتر از 20 سال در حال حاضر بازاریابی کردم و از تمام روشهایی که استفاده کردم ، مقالات هنوز راهی برای عبور و مرور از طریق لینک دهنده هستند. برای من نوشتن مقالات طبیعت دوم شد. چرا؟ زیرا من به تجربه گذشته خودم می پردازم و به آنچه معلم می گوید توجه می کنم. این اکثریت نظرات این افراد است که بازاریابی مقاله ای و بررسی هایی که از منابع خارجی انجام می شود ، هنوز هم دو روش رایگان موثر است.

1. انتشار مقالات در مورد شبکه.

قبلاً این بود که می توانستید مقاله بزرگی بنویسید و سپس همان مطالب را برای بسیاری از مقاله ها و راهنمای وبلاگ هایی که می توانید ارسال کنید ارسال کنید. اکنون این دیگر نیست. Google و سایر غول های موتور جستجو به طور خاص محتوای اصلی را جستجو می کنند. منظور از مطالب اصلی ، منظور من یکی از مقاله های خوب است. بعضی از آنها از روش ریسندگی مقالات استفاده می کنند. چرخش فرآیند جایگزینی کلمات در محتوا است که معنای یکسانی دارند. این ممکن است تا حدی مؤثر باشد ، اما در بیشتر موارد چنین نیست.

حال برای به دست آوردن محتوای اصلی ، اما برای استفاده از همان مقاله اصلی ، باید از رویکرد “به عبارت دیگر” استفاده کنید. به عبارت دیگر ، مقاله را به عبارت دیگر بازنویسی کنید. اگر واقعاً به آن فکر کنید ، این یک مفهوم واقعاً دشوار نیست. شما قبلاً قالب بندی دارید قرار داده شده در اصل شما به عنوان مثال ، مقاله ای با عنوان “چه چیزی در چشمه ها می آید” را می توان به “آنچه در ماه آوریل شکوفا می شود” تغییر نام داد. شروع است. مرحله بعدی بازنویسی هر پاراگراف به روشی دیگر با همان معنی است. همانطور که گفتم ، اگر به آن فکر کنید ، یک فرایند ساده است.

اکنون که مقاله شما به عنوان محتوای منحصر به فرد و اصلی بازآفرینی شده است ، قدم بعدی شروع به تبلیغ آن همانطور که منتشر کرده اید است. اگر یک مورد را در EzineArticles ارسال می کنید ، با URL EzineArticles.com صدای جیر جیر کنید. همین کار را با حساب های Google+ و Facebook خود انجام دهید. در فیس بوک ، ممکن است پست افزایش یابد. من مطمئن هستم که EzineArticles عاشق ترافیک اضافی خواهد بود و به استثنای تبلیغات فیس بوک ، اگر تصمیم به انجام این کار بگیرید ، هزینه ای برای شما نخواهد داشت و مقاله شما تبلیغاتی را که می خواهید دریافت خواهید کرد.

انجمن ها (تابلوهای پیام) همچنین می توانند مکانی برای ایجاد مقاله کوتاه تلقی شوند. من به این فکر کردم؟ یک گروه از انجمن های گرسنه برای تعداد بیشتری عضو و پست وجود دارد. چرا از این اطلاعات کمی استفاده نمی کنید و ایده هایی را از مقاله های خود در این تابلوها برای تحریک گفتگوها قرار می دهید. در تابلوهای پیام چیزی به نام منطقه امضا وجود دارد که می توانید در هر پستی که می کنید نوعی تابلوی اعلانات قرار دهید. مزایای این موارد: الف) مطالب شما توسط بیشتر و بیشتر افراد در حال خواندن است ، ب) پیوندهایی به وب سایت خود دارید که در مقابل هرکسی که در مورد شما خوانده و نظر دهد ، قرار داده شده است. در مورد سناریوی برد / برد صحبت کنید.

وبلاگ خود را ایجاد کنید. محتوای اصلی را روی آن قرار دهید ، اغلب مجاز ، آن را برای فهرست بندی به موتورهای اصلی جستجو ارسال کنید. روی معاشرت با محتوا در Twitter ، Facebook ، Google+ ، StumbleUpon و غیره کار کنید. هنگامی که محتوا را به روز می کنید ، آن را برای یک اندازه گیری خوب بازخوانی کنید.

2. درمورد مقاله های خود نظر دهید.

موتورهای جستجو در حال تفریح ​​هستند و در واقع اعتبار بیشتری را به محتوا می دهند با اظهار نظر از هر چه بیشتر منابع. دوستان فیس بوک خود را به خواندن مقاله خود بخوانید و سپس اظهار نظر کنید. اکثر بلاگ ها و برخی از فهرست های مقاله اجازه این کار را می دهند. بررسی کنید که آیا گروه هایی وجود دارند که نظرات خود را با شما مبادله می کنند یا خیر. Fiverr.com اگر نمی توانید دوستان دیگری برای کمک به شما پیدا کنید منبع خوبی از نظرات است.

در صورت برخورداری از راه صحیح ، مقالات شما می توانند منبع خوبی برای بازدید سایت شما باشند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا