بازاریابی

بازاریابی مشاغل خانگب – 5 دلیل برای واگذاری خدمات سئو خود به متخصصین؟

یک مطالعه جدید که در اوایل سال 2018 توسط BrandMuscle منتشر شد ، نشان داد که تنها 3٪ از شرکتهای کوچک و متوسط ​​در ایالات متحده از متخصصان یا آژانس های خارجی برای انجام بازاریابی برای مشاغل خود استفاده می کنند ، با بیش از 60٪ تصمیم به انجام بازاریابی خود گرفته یا به “متخصصان” در خانه اعتماد دارند. در این مطالعه همچنین از SEO یا SEO به عنوان یکی از روشهای محبوب بازاریابی مشاغل محلی برای SME ها یاد شده است زیرا آنها آن را یکی از ساده ترین استراتژی های اجرای می دانند. با این حال ، نویسندگان این گزارش انتزاعی هستند که شرکت های کوچک و محلی از طریق رویکرد “خودتان این کار را” کنید ، خصوصاً در رابطه با موتورهای جستجو (SEO) ، نتایج بدبختی و بازده کم سرمایه گذاری های خود را بدست آورده اند.

بنابراین ، چرا برای صاحبان مشاغل محلی اینقدر مفید نیست که وب سایت خود را بهبود ببخشند؟

من 5 دلیل که نه تنها ناکارآمد است بلکه خطرناک است را نیز جمع آوری کرده ام که یک صاحب مشاغل کوچک در هنگام بهینه سازی وب سایت ها ، صفحات فیس بوک ، اینستاگرام و غیره برای موتورهای جستجو می تواند مسیر DIY را هدایت کند.

1. Seo صحنه ای است که به طور مداوم در حال تغییر است و ممکن است آنچه امروز ممکن است کار کند ممکن است فردا کار نکند. به عبارت دیگر ، این جک تمام معاملات نیست. به عنوان یک صاحب مشاغل ، توصیه می شود که وقت آزاد خود را برای تلاش در زمینه پیشرفت در کسب و کار خود کنار بگذارید تا بتوانید بررسی های خوبی کسب کنید – سعی نکنید از دانستن در مورد آخرین روش های رتبه بندی وب سایت یا چگونگی غلبه بر آخرین به روزرسانی در الگوریتم جستجوی Google & Bing # 39 استفاده نکنید. ؛

2. بد SEO به جای کمک به تلاشهای بازاریابی موتور جستجو شما آسیب می زند. شناخته شده است که موتورهای جستجو ، به ویژه گوگل ، وب سایت ها را به دلیل بهینه سازی بیش از حد یا استفاده از تاکتیک های اسپم طراحی شده برای تناسب با سیستم خود مجازات می کنند. در حقیقت ، برای شرکت های محلی ، بهتر است که وب سایت خود را بهینه نکنید تا بتوانید پیوندهای ناخواسته را در سراسر وب به وب سایت های خود اسپم کنید ، یا بیش از حد آنها را بهبود بخشید.

3. انتخاب یک مسیر DIY می تواند شما را در یک مارپیچ مهارت گیر کند – یاد بگیرید که امروز کاری انجام دهید و فردا شما را به سمت یک سوراخ خرگوش سوق دهد – و یک منحنی یادگیری جدید. قبل از آنکه بدانید ، ممکن است زمان بیشتری را برای یادگیری بازی بهبود وب صرف کنید تا شغل خود را انجام دهید. تقریباً هر ماه تاکتیک های جدید در مورد نحوه رتبه بندی وب سایت ها یا نحوه هدایت ترافیک به وب سایت های شما ایجاد می شود. شما می خواهید روی شغل خود متمرکز شوید – در جستجوی بازدید کنندگان به صفحات وب خود چرخید!

4- در حالی که وب سایت های شما روشی مناسب برای جذب دیدگاه های جدید به شغل شماست ، اکثر کارشناسان قبول دارند که بیشترین سود شما بهتر است وقت خود را صرف “انگشت شست و گرفتن مشتری های فعلی خود” کنید. SEO یک تغییر دهنده بازی نیست و اغلب به خصوص برای مشاغل محلی شارژ می شود. به گفته مربی بازاریابی جی آبراهام ، نویسنده کتاب “Stealth Marketing – How To Beat Big R رقبای ، فریب خوردن ، و پیشی گرفتن از بازار … قبل از اینکه آنها بدانند چه چیزی به دست آورده اند” ، کلید ادامه در زمان های رقابتی ، تنظیم مارکتینگ شماست – “برای اطمینان از اینکه شما مشتریهای جدیدی خواهید یافت ، مشتریهای قدیمی برمی گردند و مشتریهای بیشتری خریداری می کنند. ”

سئو مشتریان جدیدی را برای شما به ارمغان می آورد ، اما این افراد اغلب “شکارچیان معامله گر” هستند – مشتریان ایده آل شما. شما می توانید آن را از طریق مراجعه یا از طریق بازاریابی شفاهی به دست آورید …

5- سرانجام ، حتی اگر فرض کنیم شما شجاعت شغلی را انجام داده اید و بندهای سئو را یاد گرفته اید ، یک بهینه ساز موتور جستجوگر باید نتایج فوق العاده ای بهتر را به شما ارائه دهد ، علاوه بر برون سپاری یک ارائه دهنده خوب همیشه بازده خوبی برای سرمایه گذاری است زیرا این کالای با ارزش را برای شما فراهم می کند. زمان زمانی که می توانید برای بهتر شناختن مشتریان خود ، برقراری ارتباط با آنها و بهبود تجربه آنها هنگام خرید از شما استفاده کنید.

در پایان ، شما به عنوان یک صاحب مشاغل کوچک ، باید بدانید که می توانید در مورد جستجوی وب چه کاری انجام دهید ، فقط بدانید که چه چیزی برای شما مفید است و چگونه SEO خوب را بشناسید. اما اگر این بخش از تلاشهای بازاریابی خود را بر حسب زمانی که می توانید صرفه جویی کنید ، و همچنین اشتباهات گران قیمت که می توانید از آن جلوگیری کنید – و در نهایت ، اطمینان حاصل کنید که بازده خوبی در سرمایه گذاری خود کسب می کنید ، سود بیشتری کسب خواهید کرد.

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا