اخبار بازار

بازاریابی فشرده سازی و کشش – تأثیر آن بر فروش و افزایش برندسازی – تولید شده توسط Digi.Milad Media

برای جذب مخاطب از روش Pull & Push استفاده کنید

استراتژی های بازاریابی فشرده سازی و کشش برای جذب مخاطب و تبدیل آن به مشتری استفاده می شود. امروزه با پیشرفت فناوری و رسانه های اجتماعی ، استفاده از این روش بسیار بیشتر از گذشته شده است.

یک استراتژی جذابیت

هدف اصلی استراتژی بازاریابی دوچرخه آگاهی و جذب مشتری به سمت محصولات و خدمات شماست. همانطور که از نام این کشور پیداست ، این استراتژی مشتریان را به سمت استفاده از محصولات و خدمات سوق می دهد. استراتژی کشش تمام تلاش ها و فعالیت های برند عامل و تاکتیک های تبلیغاتی ، از جمله بازاریابی ، بازاریابی به صورت کلمه ، تبلیغات تبلیغاتی و غیره را مشخص می کند. منجر به می توان گفت استراتژی کشش شامل کلیه اقدامات و تلاشهایی است که مشتری فعلی و آینده در محصول یا خدمات شما از رقبا انتخاب می کند.

با تغییر شرایط بازار و محیط پویای رقابتی ، تاکتیکها و راههای جذب مخاطب باید استراتژیهای جذابیت رقابتی به طور مداوم به روز شده و در قالب بازی رقابتی متعاقباً انجام شود. استراتژی کشش فقط در ایجاد آگاهی از برند و محصولات نیست. با شناسایی صحیح مخاطب مورد نظر خود و جایی که می توانید به آن دسترسی پیدا کنید ، از انواع تکنیک های بازاریابی برای ایجاد قیف فروش استفاده کنید.

استراتژی بازاریابی فشرده سازی (فشار)

استراتژی بازاریابی فشار یک رویکرد کوتاه مدت است که متمرکز بر فروش فوری است. در این استراتژی به جای هدایت و جذب افراد به سازمان ، محصولات و خدمات به مشتری ارسال می شود. این تجارت محصولات و خدمات خود را مستقیماً به مشتری ارائه می دهد و آنها را ترغیب به خرید می کند. پس از معرفی محصول جدید ، همیشه طیف گسترده ای از تاکتیک های بازاریابی فشرده سازی دنبال می شود. از آنجا که مشاغل به دنبال جذب مشتری و فروش بالا از طرق مختلف مانند تابلوهای تبلیغاتی ، بازاریابی ایمیل ، نمونه گیری ، تخفیف ، بسته بندی محصولات خلاق و تکنیک های بازاریابی هستند.

به طور کلی ، تمام تلاشهای بازاریابی بر افزایش آگاهی از برند ، جذب و جذب مشتری به سازمان و ارائه خدمات و محصولات برای آنها در شعب فروش متمرکز است. ترکیب مناسب فعالیتهای بازاریابی Push و Pull ، سودآوری و مزیت رقابتی را برای سازمان فراهم می کند.

به طور کلی ، یک استراتژی نباید کافی باشد و از هر دو استفاده می کند.

امیدوارم شما موفق شده باشید که از این مقاله نهایت استفاده را ببرید.

تهیه شده توسط Digi.Milad Media

ابراهیم عزیزی – ابراهیم عزیزی

صفحه اینستاگرام Digi.Milad

https://www.instagram.com/digi.milad/

با تشکرجهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا