بازاریابی اینترنتی

بازاریابی طاقچه املاک و مستغلات

هنگام تصمیم گیری در مورد نحوه بازاریابی ملک خود ، گزینه های مختلفی برای انتخاب انتخاب خواهید داشت. شما می توانید به معنای سنتی برای مخاطبان گسترده ، بازاریابی کنید ، یا می توانید گروه خاصی را به بازار عرضه کنید. به این بازاریابی طاقچه گفته می شود و گزینه ها تقریباً بی پایان است. بازاریابی Niche به شما امکان می دهد تا متخصص شوید و اعتبار خود را افزایش دهید.

شما می توانید در منطقه ای زندگی کنید که بازاریابی را تقریباً مناسب و معقول جلوه دهد ، یا در منطقه ای هستید که نیاز به تحقیق و برنامه ریزی عمیق دارد. برای شروع ، در اینجا چند ایده آورده شده است.

در برخی مناطق تحت سلطه گروههای قومی خاصی است. در بازاریابی به گروه های قومی ، به ویژه هنگامی که توسط کلیسا و فروشگاه ها لنگر انداخته می شود ، حس می کند. ممکن است مناطقی در شهر شما پر از فرهنگهای غنی ایتالیا ، آلمان ، هند ، روسیه ، رومانی ، یونان ، تایلند و لهستان وجود داشته باشد. مناطق دیگر بر اساس مذاهب ، مانند یهودیت ، بودیسم ، کاتولیک ، مورمونیسم یا اسلام بنا شده است. در هر دو نوع اجتماع ، اغلب یک ساختمان مسلط وجود دارد که کانون آن باشد ، مانند یک مرکز اجتماع یهودیان یا یک معبد بزرگ. با داشتن دانش و آگاهی از منطقه خود ، می توانید مکانهای جدیدی را برقرار کنید که باعث می شود احساس درست در خانه ایجاد شود.

سایر بازاریابی های طاقچه می توانند مانند خرید و فروش با خریداران خانه برای اولین بار به خریداران خاص بپردازند. هرکسی که اولین خانه خود را خریداری نکند ، یک جوان است. بعضی اوقات مردم خانه اول خود را بخاطر تغییر زندگی مانند ارتقاء شغل یا طلاق می خرند. سایر خریداران بار اول قادر به انجام این کار هستند زیرا کودکان بزرگ شده اند و در نهایت آنها می توانند خانه کوچک خود را تحمل کنند.

روش های جغرافیایی وجود دارد که می توانید به بازار عرضه کنید ، به خصوص اگر ویژگی ای مانند دریاچه یا مناظر شگفت انگیز کوهستان دارید که می توانید به مردم بفروشید. برخی از افراد به دنبال خانه ای در دریاچه هستند تا بتوانند قایق های خود را از آنجا خارج کنند و یا می توانند در کنار دریا عقب نشینی کنند و از شخصی با این تجربه می خواهند که آنها را راهنمایی کند.

اگر در نزدیکی یک کارفرمای بزرگ زندگی می کنید ، ممکن است ایده خوبی برای تخصص در بازاریابی برای افرادی باشد که به منطقه منتقل می شوند. پیدا کردن مدارس و تطبیق آن با منطقه می تواند دشوار باشد ، بنابراین مهم است که این اطلاعات برای مشتریان شما مفید باشد. تخصص در کمک به افراد مقیم همچنین به شما امکان ورود به شرکت را می دهد تا بتوانید به کارمندان جدید خود دسترسی پیدا کنید.

طاقچه دیگری که ممکن است بخواهید آن را پر کنید بازاریابی برای افرادی است که به دنبال مسکن سبز یا دوستدار زمین هستند. برخی افراد بسیار متعهد به اهداف خود هستند و می خواهند بتوانند آنچه را که به آن اعتقاد دارند زندگی کنند. اگرچه بیشتر خانه ها با محصولات حیوانی ساخته نمی شوند ، اما هنوز هم می توانید گیاهخواری تهیه کنید ، به ویژه اگر از نظر گزینه های پوشاک و فروشگاه های مواد غذایی در یک منطقه وگان دوستانه زندگی کنید.

سیاستمداران و لابی ها نیز دارای اهمیت هستند ، زیرا بعضی اوقات گزینه های مسکن موقت یا مسکن پاره وقت را دارند. قادر به درک نیازهای آنها و پیدا کردن خانه های مناسب برای آنها نه تنها برای مشاغل آنها مفید است بلکه شما را به عنوان یک متخصص تنظیم می کند.

همانطور که مشاهده می کنید گزینه های زیادی وجود دارد. اگر ایده ای برای بازاریابی در منطقه خود دارید که فکر می کنید کاملا مناسب است ، خوب است که در آن مسیر حرکت کنید. شما منطقه خود را بهتر از هر کس دیگری می شناسید ، و این شانس شما برای درخشش است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا