بازاریابی

بازاریابی شبکه های اجتماعی و SEO برای وب سایت شما

گوگل در حال آماده سازی خود برای ادامه محکم تر کردن نویز در فن آوری های سنتی و سیگنال های سیگنالینگ است ، و اکنون این تغییر طبیعی به ذکرهای اجتماعی و همچنین متغیرهای دیگری وجود دارد که به بعد تعامل اجتماعی کمپین سئو می پردازند. اگرچه بازاریابی جستجوی ارگانیک ستون اصلی مهارتهای کلیدی برای متخصصان سئو بوده است ، اما تغییر در منظر اجتماعی منجر به ایجاد تغییرات عمده در رویکرد کمپین سئو با قدردانی از جنبه های مرتبط با تعامل اجتماعی به جای تمرکز فقط بر ایجاد لینک در اکثر وب مسترها شده است. .

امروز ، متخصصان به اصطلاح SEO و اصطلاحات بازاریابی اینترنتی با همان لحن آواز می خوانند و اکنون می شنوند که آنها با هماهنگی با اهمیت تلاش های بازاریابی محتوای مرتبط و بازاریابی رسانه های اجتماعی ، گوش فرا می دهند. این تحول برای چندین سال در جریان است و لازم است مراحل اصلی این تحول بزرگ را در نظر بگیریم تا از ارزش و اهمیت واقعی سایتهای شبکه های اجتماعی و همچنین تصویر کلی ادغام رسانه های اجتماعی و سئو مطلع شوید.

نقش رسانه های اجتماعی در وب سایت سئو

رسانه های اجتماعی اکنون ستون مهم کمپین ما برای بهبود رتبه وب سایت ها و اطمینان از موفقیت طولانی مدت در تلاش های بازاریابی آنلاین است. لازم به ذکر است که هرکسی که می داند چگونه در وب گشت و گذار کند ، احتمالاً در بسیاری از سایتهای رسانه های اجتماعی حضور پررنگی دارد.

با توجه به وضعیت حاکم بر رسانه های اجتماعی ، نتیجه گیری که تلاش برای بازاریابی آنلاین باید همیشه روند و تحولات فعلی در رسانه های اجتماعی را در نظر بگیرد دشوار نیست. به راحتی ، حضور پررنگ در رسانه های اجتماعی می تواند ترافیک مرتبط و با ارزش را به وب سایت شما افزایش دهد. به دلیل محبوبیت سایت های شبکه های اجتماعی ، اکنون بازاریابی اجتماعی جزء ضروری تلاش کلی سئو شرکت ها و متخصصان است.

رسانه های مهم اجتماعی

بنابراین ، کاشت بذر برنامه رسانه های اجتماعی خود را از کجا شروع می کنید؟ بدیهی است ، شما باید از رسانه های اجتماعی پر طرفدار شروع کنید و سایتهایی که به راحتی به ذهن خطور می کنند شامل توییتر ، فیس بوک و یوتیوب هستند.

توییتر – این یک پلت فرم محبوب تعامل اجتماعی برای افراد و تبلیغ کنندگان است. این سرویس میکروبلاگینگ ابزاری ایده آل برای کسانی است که می خواهند از طریق اینترنت هدف واقعی خود را با مشتریان هدف خود برقرار کنند.

فیس بوک – با بیش از 750 میلیون دنبال کننده ، بدون شک فیس بوک “زمین بازی” مورد علاقه برای بازاریابان اینترنتی و وب مسترها است. به دلیل گسترش گسترده آن ، متخصصان و شرکت ها در ایجاد پیوندی که برای مشتریان و بازارهای بالقوه خود اختصاص داده شده ، از فرصت های بسیاری برخوردار خواهند شد.

YouTube – بازاریابان اینترنتی و وب مسترها می توانند از مطالب ویدیویی به خوبی اجرا شده به عنوان ابزاری برای بازاریابی موثر استفاده کنند. با عنوان و محتوای مناسب ، آپلود یک ویدیوی YouTube می تواند تأثیر ویروسی بزرگی در وب سایت و مارک تجاری داشته باشد.

سایر رسانه های مهم اجتماعی که باید در تلاش های بازاریابی اینترنتی خود در خاطر داشته باشید عبارتند از MySpace ، LinkedIn ، Reddit ، Digg و StumbleUpon.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا