عمومی

بازاریابی شبکه ای چیست؟ چگونه می توانیم بازاریابی شبکه ای انجام دهیم؟


حرف اول

آیا به دنبال اولین شرکت بازاریابی شبکه ای در ایران یا شرکت های بازاریابی شبکه ای مانند بازاریابی شبکه بیز و بازاریابی شبکه بدران و سایر شرکت ها یا هرم هستید یا می خواهید بدانید مضرات بازاریابی شبکه چیست؟ مانند مضرات بازاریابی پنبه ظریف

یا این مقاله را در مورد مزایای بازاریابی شبکه ای از دید بازاریاب بخوانید.

?

در این مقاله ، من سعی می کنم همه چیز مورد نظر شما را بررسی کنم و یک الگوریتم بازاریابی شبکه ای عالی ارائه دهم. بیایید مقاله بازاریابی شبکه ای را بخوانیم.

توجه داشته باشید که اصل بازاریابی که همه ما در مشاغلی که برای آن کار می کنیم انجام می دهیم برای ادامه روند فروش یک گروه ضروری است. بنابراین با گمراه کردن آن از طریق شرکت های مختلف که سعی می کنند در کمترین زمان سود بزرگی کسب کنند آن را اشتباه نگیرید و ما می توانیم از روش های مختلف آنها استفاده بهتری داشته باشیم.

قبل از شروع بررسی این مدل ها ، ابتدا بیایید بدانیم بازاریابی شبکه ای چیست. مزایای بازاریابی شبکه ای چیست؟ مضرات بازاریابی شبکه ای چیست؟

باید بدانیم که این نوع بازاریابی شاخه ای از بازاریابی است. در این نوع زمینه ، فروش به عهده شبکه های انسانی است. یعنی شما برخی از سهام ، محصولات و یا هر چیز دیگری را در شرکت خریداری می کنید و سپس برای توانایی های خود آن را به دیگران می فروشید. اما مزیت شرکت چیست؟

این یک استراتژی فروش است که محصولات شما را بدون دردسر ، بدون دردسر ، بدون تبلیغات در بین مردم و به بازار می آورد ، اما این نوع بازاریابی به عوامل و برنامه های مختلفی نیاز دارد.

در این نوع بازاریابی استفاده از بازاریابی شفاهی نیز بسیار آسان است ، زیرا افراد خود را با یکدیگر معرفی می کنند.

 1. کیفیت: شرکت بازاریابی شبکه ای باید بداند که به دلیل دشواری در عرضه محصولات خود به بازار ، این محصولات نباید ضعیف باشند و مردم را ناامید نکنند. محصولات این شرکت ها باید برای جلب رضایت مشتری باشد.
 2. در اختیار داشتن بسته بندی مناسب: اگر مانند هر شرکت دیگری کار می کند ، بهتر است شرکت های بازاریابی شبکه ای نکنید. بسته بندی آنها برای دستیابی به بازاریابی شفاهی باید با سایر محصولات متفاوت باشد.
 3. داشتن بازاریاب خوب: داشتن بازاریاب هایی که محصول را به خوبی برای دیگران توضیح می دهند
 4. با تشکر از شما دروغ: در این نوع بازاریابی از دروغ متشکریم. محصول خود را به صورت غیر شخصی تعریف نکنید. واقعیت را بگویید ، اجازه ندهید مردم اعتماد به نفس خود را از دست دهند.

خوب ، واضح است که عضویت در بازاریابی شبکه ای نیاز به تلاش و حرفه ای زیادی دارد.

 • طراحی سیستم بازاریابی شبکه ای
 • یک برنامه بازاریابی شبکه ای طراحی کنید
 • حساب های بازاریابی شبکه ای
 • انواع برنامه های بازاریابی شبکه ای
 • نحوه توزیع سود در بازاریابی شبکه ای
 • راه اندازی وب سایت بازاریابی شبکه ای

آن را دریافت کنید

به خاطر داشته باشید که اشتراک در این شبکه ها به خودی خود بد نیست و می تواند منبع درآمد شما باشد. اما بخاطر داشته باشید که شرکتی که در آن سرمایه گذاری می کنید و یا برای خرید آن اقدام می کنید ، باید فاکتورهای فوق را داشته باشد. حتماً به سن شرکت بازاریابی که وارد می شوید نگاهی بیندازید. مراقب کسانی باشید که شما را به شرکت می برند و رابطه آنها با شما چیست؟ آیا آنها پیش از این به شما مراجعه کرده اند تا این کار را انجام دهند؟

توجه کنید که شخصی که مدتی پیش به شما مراجعه کرده در شرکت بوده و تاکنون چقدر درآمد داشته است. در همان جلسات از آنها سؤال کنید ، چرا اینقدر توضیح می دهید که چرا درآمد شما اینقدر کم است؟

با سخنان پر زرق و برق خان قدم نگذارید و سعی کنید مقاومت کنید تا ببینید که چگونه آنها نسبت به این برخوردها واکنش نشان می دهند.

آیا آنها فقط در پول شما سرمایه گذاری می کنند یا آیا واقعاً به دنبال جذب افرادی هستند که بتوانند برای ارائه محصولات با کیفیت به مردم کار کنند؟

 • چند کلمه را از دست ندهید: بهترین شرکت بازاریابی شبکه ای در ایران ، پرفروش ترین شرکت بازاریابی شبکه ای در ایران ، بهترین برنامه بازاریابی شبکه ای ، ماشین حساب شبکه پورشه برای بازاریابی ، شبکه بازاریابی دانشگاهی ، برنامه فروش و بازاریابی شبکه ای ، واحد بازاریابی شبکه ای
 • توجه داشته باشید که کلماتی مانند “کار برای بقیه کافه ها و کار کردن به تنهایی شما” برای شرکت هایی که فقط فکر می کنند پول درآوردن و ارزش پول شما هستند ، کلماتی هستند.
 • نکته مهم دیگر که باید به آن توجه داشته باشید این است که آنها باید دارای یک وب سایت بازاریابی شبکه ای و دارای کد اعتماد الکترونیکی باشند.
 • شما باید بسیار باهوش و باهوش باشید زیرا تمام شرکت هایی که تاکنون در ایران به عنوان شبکه بازاریابی کار کرده اند فقط بازاریابی هستند. در غیر این صورت ، کیفیت محصولات آن بسیار طبیعی است ، در غیر این صورت مواد در شرکت Bayes ، پنبه برنج و شرکت بدران در سراسر ایران بسته بندی می شوند.

تاریخچه بازاریابی شبکه ای: ایده اصلی برای کسب درآمد از بازاریابی شبکه ای از فرمول رشد که در قرن ششم قبل از میلاد مسیح تأسیس شده است گرفته شده است. م توسط فیثاگوراس در قرن سوم B.C. Euclid در کتاب معروف خود “مقدمات” آن را به جهانیان معرفی کرد.

برای اولین بار ، یک شرکت دوچرخه در روسیه از این ایده استفاده کرده و ترتیب داده است که در صورت معرفی چهار مشتری دیگر ، مشتریان به جای 4 روبل ، 4 روبل بپردازند ، اما فروش این شرکت به سرعت در حال کاهش است. در روسیه به آن “شرکت بهمن” و در فرانسه “گلوله برفی” گفته می شد و صددرصد کلاهبرداری و کلاهبرداری محسوب می شد. از آن زمان بسیاری از سیاستمداران ، اقتصاددانان و جامعه شناسان به دنبال یافتن راهی برای اجرای این ایده به نفع همه بودند.

اولین شرکتی که به طور رسمی بازاریابی چند سطحی را در سال دوم آغاز کرد شرکت ویتامین کالیفرنیا بود که در سال دوم نام خود را به بی طرفی تغییر داد و اکنون محصولات خود را از طریق AMV به فروش می رساند.

هر دو از استراتژی فروش استفاده می کنند. اما برخی از شرکتهایی که با بازاریابی شبکه ای دروغ می گویند بهترین برنامه بازاریابی شبکه ای را ترسیم کرده و مردم را به سمت آن سوق داده اند. بنابراین آنها می توانند با مردم بدرفتاری کنند. بازاریابی شبکه ای در ایالات متحده وجود داشت که به صورت سلسله مراتبی به ایران می آمد و هر شخص مجبور بود دو نفر دیگر را نیز با دست خود بیاورد که این امر فقط به جمع آوری وجوه مردمی از بالا دست منجر می شد.

اما این نوع شرکتها نمی توانند ماهیت بازاریابی شبکه ای را زیر سوال ببرند.

برای نسخه کامل این مقاله کلیک کنید

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: بازاریابی شبکه ای چیست؟ چگونه می توانیم بازاریابی شبکه ای انجام دهیم؟

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا