اخبار بازار

بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی اینترنتی چگونه کار می کند؟

اصطلاح بازاریابی اینترنتی بیشتر اوقات توسط مردم برای نشان دادن نوعی بازاریابی مرموز سوء استفاده می شود

حقیقت این است بازاریابی اینترنتی این یک استراتژی قانونی برای تولید سرب است که مانند بازاریابی سنتی می تواند زمان ، کار و تجربه زیادی را ببرد. و دقیقاً مانند بازاریابی سنتی ، اگر پول خوبی در آن کسب نکنید ، احتمالاً نمی خواهید نتایج مورد نظر خود را بدست آورید.

بنابراین ، در این پست به شما کمک خواهیم کرد با کشف سه نوع اصلی بازاریابی اینترنتی و نحوه استفاده از آنها به نفع خود ، شکل اسطوره های بازاریابی اینترنتی را تغییر دهید.

بهینه سازی موتور جستجوگرها
بهینه سازی موتور جستجوگرها
 1. بهینه سازی موتور جستجو (SEO)
  سئو روند ساخت وب سایت با رتبه وب سایت بالاتر از سایر سایت های موتور جستجو مانند گوگل ، یاهو یا بینگ. این رتبه بندی ها به طور خاص به منطقه سفید در وسط صفحه (“ارگانیک”) اشاره دارد تا با مناطق سایه دار در بالا ، راست و پایین صفحه اشتباه گرفته شود ، یعنی مناطقی که افراد برای انتشار گوگل هزینه می کنند. نباش

بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

فرایند SEO می تواند شامل مراحل و استراتژی های مختلفی باشد ، اما همه آنها شامل تغییراتی در “بهینه سازی” کد سایت و محتوا و همچنین پیوندهای با کیفیت به سایت شما می شوند. استفاده از هر دو استراتژی موتور جستجو نشان می دهد که سایت شما منبع اصلی محتوا یا رسانه ای است که جستجوگر به دنبال آن است.

عبارات جستجوی “برجسته” که معمولاً کاربران جستجو می کنند “کلمات کلیدیفراخوانده می شوند انتخاب کلمات کلیدی برای هدف گیری از طریق موتورهای جستجوگر حول محور آنچه صاحب تجارت یا بازاریاب معتقد به انواع مشتری بالقوه در موتور جستجو است ، می چرخد. به منظور انجام تحلیلگران موتور جستجو (SEO) مشخص می کنید کلید واژه ها به بیشترین تعداد سرب منجر می شود و سپس سایت را بهینه می کنید تا آن کلید واژه ها را هدف قرار دهید.

به عنوان مثال ، اگر می خواهم شرکتی پیدا کنم که بازاریابی دیجیتال عبارت “بازاریابی دیجیتال Google را تایپ کنید. مجموعه متفاوتی از نتایج جستجو برای هر کلید واژه دیگری که برای جستجوگر تایپ می کنید نمایش داده می شود.

سئو همچنین می تواند یک لیست شرکت و یک لیست از نقشه های محلی کسب و کار را تکمیل کند. از آنجا که لیست های موجود در این صفحه دقیق تر هستند ، Google و سایر موتورهای جستجو لیست های محلی یا نقشه های کسب و کار را تأیید و رتبه بندی می کنند. این تاکتیک “محلی SEO” برای کسب و کارهای کوچک بسیار مهم است زیرا در گوگل جایگاه محلی دارد وب سایت تجاری آنها نتایج موتور جستجو (SERP) را در بالای صفحه به همراه شماره تلفن ها ، دستورالعمل ها و بررسی های آنلاین نشان می دهند.

بازاریابی کلیک کنید PPC
بازاریابی کلیک کنید PPC
 1. بازاریابی پرداخت به ازای هر کلیک (PPC)
  پرداخت هر کلیک این دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد: شما یک کلمه کلیدی خاص را مطرح کنید که می خواهید تبلیغ شما نشان داده شود ، و اگر شخصی روی تبلیغ کلیک کند ، هزینه آن را پرداخت می کنید. در حقیقت انواع دیگر بازاریابی را کلیک کنید به طور کلی وجود دارد ، اما اکثر مردم بازاریابی موتور جستجو گروه بندی شده با اصطلاح “PPC”. زیرا رایج ترین است.

پرداخت هر کلیک (PPC)

اجرای یک کمپین PPC می تواند روشی پرهزینه برای تولید سربهای جدید برای تجارت شما باشد ، اما اگر درست انجام شود ، یک مدیر خوب PPC می تواند کمپین شما را بر اساس هزینه به ازای هر لینک بهینه کند ، و Google و Bing فرصت های بسیاری دیگر دارند. PPC را برای فعالیت جلسه ارائه دهید.

انواع دیگر مدلهای PPC عبارتند از:

 • نمایش – تبلیغات گرافیکی یا متنی که در سایت های دیگر نمایش داده می شوند
 • تمرکز – آگهی هایی که قبلاً به افرادی که قبلاً از سایت یا سبد خرید شما بازدید کرده اند ارائه شده است و محصولات و خدمات خود را به آنها یادآوری کرده یا برای کمک به افزایش تبدیل پیشنهاد ویژه ای به آنها داده است.
 • آگاهی رسانه‌های اجتماعی – ارسال پیام یا تبلیغات در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک یا توییتر ، برخورد با پیروان ، دوستانشان یا یک جمعیت خاص.
 • تبلیغات لیست محصولات – لیستی از محصولات موجود در فروشگاه تجارت الکترونیکی خود را بر روی سیستم عاملهایی مانند Google Shopping ارائه دهید.

با انجام کار صحیح ، هر یک از این کمپین ها به شما امکان می دهند تا سایت ، محصولات ، خدمات و یا مارک تجاری خود را مستقیماً در مقابل افرادی که قبلاً به دنبال آنچه هستند ارائه می دهند ، بدست آورید. پرداخت برای هر کلیک بهترین روش برای انجام سریع کار جدید است.

بازاریابی رسانه ای اجتماعی SMM
بازاریابی رسانه ای اجتماعی SMM
 1. بازاریابی رسانه های اجتماعی (SMM)
  در سالهای اخیر ، رسانه های اجتماعی بسیار رواج یافته است. دستگاه به طور پیش فرض برای توزیع محتوا و پخش رسانه ها ، از جمله پست های وبلاگ ، مقاله ها ، فیلم ها ، مطبوعات و بررسی ها تبدیل شده است.

بازاریابی رسانه های اجتماعی (SMM)

بازاریابی رسانه های اجتماعی (SMM) این می تواند یک روش عالی برای درگیر کردن طرفداران و دوستانتان در برند ، تجارت و خدمات شما باشد. همچنین یک راه عالی برای خلاقیت و جلب توجه شما به برند شما به شکلی است که رقابت شما نیست.

قبل رسانه های اجتماعی ، شما باید مخاطبان زیادی را از طریق رسانه هایی مانند تلویزیون هدف قرار دهید تا به جمعیتی خود برسید. اکنون می توانید سن ، علایق ، تأثیرات ، الگوهای خرید و موارد دیگر را محدود کنید.

مشاور بازاریابی دیجیتال

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا