بازاریابی اینترنتی

بازاریابی دیجیتال و بازاریابی آنلاین

بازاریابی دیجیتالی ، تبلیغ محصولات یا مارک های تجاری با استفاده از یک یا چند شکل رسانه الکترونیکی ، متفاوت از بازاریابی سنتی است زیرا از کانالها و روشهایی استفاده می کند که به یک سازمان امکان می دهد کمپین های بازاریابی را تجزیه و تحلیل کند و بفهمد چه چیزی و چه کارهایی انجام نمی دهد – معمولاً در زمان واقعی.

تبلیغ کنندگان رایانه مواردی را ارائه می دهند مانند آنچه به نظر می رسد ، چند مرتبه و تا چه حد ، با مجوزها سروکار دارد ، چه محتوایی کار می کند و کار نمی کند و غیره. در حالی که شاید اینترنت متصل ترین ایستگاه برای تبلیغات پیشرفته باشد ، دیگران شامل اطلاعات از راه دور ، اطلاعات متنی ، برنامه های تلفن همراه ، پادکست ها ، خبرنامه های الکترونیکی ، کانال های تلویزیونی و رادیویی کامپیوتری و موارد مشابه هستند.

در حقیقت ، مردم دو برابر بیشتر از 12 سال پیش سرمایه گذاری می کنند. و به یاد داشته باشید که ما این را زیاد می گوییم ، نحوه خرید و خرید مردم واقعاً تغییر کرده است ، این بدان معنی است که یک تبلیغ جداگانه به اندازه گذشته قانع کننده نیست.

ارتقاء با ایجاد ارتباط با جمع کردن افراد خود در مکان مناسب و در زمان مناسب قابل اطمینان است. امروز ، این بدان معنی است که شما باید آنها را در جایی که اکنون در سرمایه گذاری انرژی قرار دارند ملاقات کنید: در شبکه.

بازاریابی دیجیتال همچنین می تواند به عنوان “هر نوع بازاریابی آنلاین که وجود دارد” تعریف شود.

استفاده از اینترنت و رسانه های پرمحتوا و سایر نوآوری ها برای کمک به “انتشار در حال حاضر” نشان می دهد که به طرز حیرت انگیزی از علائم و زبانی که توسط دانشمندان و متخصصان ساخته شده است ، ظهور می یابد. به این روش بازاریابی دیجیتال ، بازاریابی اینترنتی ، بازاریابی الکترونیکی و بازاریابی اینترنتی گفته می شود و شرایط این گزینه ها با گذشت زمان متفاوت است.

با توجه به تقابل لفظی فعلی پیرامون استفاده از اصطلاح “ارتقاء رایانه ای” ، ما این نکته را پیدا کردیم که بتوانیم دقیقاً بدانیم که پیشرفت با تعریف چیست. آیا تنظیمات تغییری ایجاد می کنند؟ ما فکر می کنیم که آنها این کار را می کنند ، زیرا به خصوص در یک سازمان یا بین یک تجارت و مشتریان آن ، ما به اهداف و تمرین هایی که به تغییر دیجیتال کمک می کند ، نیاز به وضوح داریم.

اهمیت بازاریابی دیجیتال می تواند توسعه یابد تا روشن شود که پیشرفت پیشرفته شامل نظارت بر انواع مختلف نزدیکی و وجود یک سازمان آنلاین ، به عنوان مثال ، سایت های سازمانی ، برنامه های کاربردی موبایل و صفحات وب در یک شبکه اجتماعی مبتنی بر وب است. این با روش های مبادله آنلاین که شامل هر گونه جذابیت جستجوگرهای اینترنتی است ترکیب شده است. شبکه سازی در سایت های شبکه های اجتماعی ، تبلیغات مبتنی بر وب ، تبلیغات ایمیل و دوره های اکشن با سایت های مختلف .این سیستم ها برای کمک به اهداف جدید خرید مشتری و ارائه مدیریت به مشتریان موجود که به ایجاد ارتباط با مشتری از طریق E-CRM و ارائه روباتیک کمک می کنند ، خدمت می کنند. رایانه ها بارور هستند و این استراتژی ها هنوز هم باید به عنوان یک جنبه اصلی ارتباطات چند کاناله با رسانه های متداول مانند چاپ ، تلویزیون و نامه های پستی پستی یکپارچه شوند.

قسمت دیجیتالی پشتیبانی از یک نمایش چند کاناله هماهنگ ، یک قطعه مهم در برخی از تبلیغات پیشرفته است ، اما با این وجود غالباً مورد غفلت واقع می شود. از دیدگاه های مختلف ، این نشان می دهد که جدا کردن انبارها بین تقسیمات “دیجیتال” و “سنتی” بسیار ضروری است. همچنین قابل درک است که چگونه می توان از کل فرآیند خرید کمک گرفت ، از معاملات قبل از معاملات تا معاملات پس از معاملات و ارتقاء بیشتر ارتباطات با مشتری.

چرا بازاریابی دیجیتال ضروری است

رسانه دیجیتالی آنقدر گسترده است که مشتریان در هر کجا و هر زمان که به آنها احتیاج داشته باشند به داده دسترسی دارند. رفته است روزهایی که پیامهایی که افراد درمورد موارد یا اداره های شما دریافت می کنند در شما سرچشمه گرفته است و فقط شامل آنچه شما باید بدانید. رسانه های دیجیتال یک منبع مداوم در حال انحراف ، اخبار ، خرید و رسانه های اجتماعی است و امروزه مشتریان نه تنها نشان می دهند که سازمان شما درباره تصویر شما چه می گوید و با این وجود رسانه ها ، وام دهندگان ، بستگان ، ایستاده و غیره چیست. ، همچنین توجه داشته باشید. علاوه بر این ، آنها احتمالاً به شما اعتماد خواهند کرد. افراد به برندهایی که می توانند به آنها اعتماد کنند ، سازمانهایی که آنها را می شناسند ، مکاتبات متناسب و مرتبط با نیازهای شخصی و تمایلات خود را دارند.

5D بازاریابی دیجیتال

برای درک اهمیت بازاریابی دیجیتال به سرنوشت نهایی تبلیغات در هر تجارت ، ارزش این را دارد که بینندگان کدام گروه از بینندگان را بفهمیم و نظارت کنیم. بازاریابی دیجیتالی امروزه در مورد انواع بیشتری از اتصالات مخاطبان است تا یک وب سایت یا ایمیل … این شامل اجرای “5D” دیجیتال است که توسط یک پیش آگهی تا تازه کردن اخیر بازاریابی دیجیتال من مشخص می شوند: استراتژی ، کتاب برنامه ریزی و اجرای. برای ما باید رسید مشتری را در مورد زمان و چگونگی سازماندهی کاربری خود بررسی کنیم:

1. دستگاه های دیجیتالی – مخاطبان ما با مشاغل با استفاده از تلفن های هوشمند ، تبلت ، رومیزی ، تلویزیون و دستگاه های بازی تعامل دارند

2. بستر های نرم افزاری دیجیتال – بیشتر تعامل در این دستگاه ها از طریق مرورگر یا برنامه هایی از سیستم عامل های اصلی یا خدمات ، چه فیس بوک (و اینستاگرام) ، گوگل (و یوتیوب) ، توییتر و لینکدین انجام می شود.

3. رسانه دیجیتالی – کانالهای مختلف ارتباطی با حقوق ، مالکیت و درآمد مختلف برای دستیابی و برقراری ارتباط با مردم ، از جمله تبلیغات ، ایمیل و پیام رسانی ، موتورهای جستجو و شبکه های اجتماعی.

4- داده های دیجیتال – بینش هایی که مشاغل در مورد پروفایل مخاطبان خود و تعامل آنها با مشاغل جمع می کنند ، که اکنون باید در اکثر ایالت ها توسط قانون محافظت شود.

5. فناوری دیجیتال – فناوری بازاریابی یا کارتریج مارتچ که مشاغل برای ایجاد تجربیات تعاملی از وب سایت ها و برنامه های تلفن همراه برای کیوسک ها و کمپین های ایمیل استفاده می کنند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا