بازاریابی

بازاریابی دیجیتال برای بخش خصوصی: چگونه کار می کنند؟

بازاریابی غیر انتفاعی محدود به رسانه های اجتماعی نیست. این شامل نام تجاری – ایجاد لوگوها و شعارها ، همراه با محتوا و رسانه است. اهداف و پتانسیل های سازمان خود را به مخاطبان خارجی خود منتقل کنید و توجه خیرین و داوطلبان را از طریق این تلاش های بازاریابی دیجیتال جلب کنید.

بازاریابی ایمیلی

بازاریابی دیجیتالی برای بخش خصوصی نسبت به انواع دیگر مارک ها و شرکت ها شیوه ای پیچیده تر برای ایجاد و اجرای کمپین های بازاریابی دارد.

ارسال ایمیل و خبرنامه یکی از صادقانه ترین کانالهایی است که سازمانهای خیریه از طریق آن با اهداکنندگان و متقاضیان درخواست کمک تماس می گیرند. این همچنین راهی است که یک سازمان می تواند سرمایه گذاران خود را با تحولات اخیر در سازمان به اشتراک بگذارد ، صورتهای مالی را به اشتراک بگذارد یا یک کمپین جمع آوری کمک را آغاز کند.

استفاده از ایمیل برای برقراری ارتباط با مشتریان یکی از کم هزینه ترین و م effectiveثرترین روش ها برای ارتباط و ارتباط مخاطبین غیر انتفاعی است.

رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی یکی از بزرگترین بسترهایی است که در آن مردم می توانند با مردم ارتباط برقرار کنند ، سازمان ها می توانند با مشتریان بالقوه و شرکای سرمایه گذار ارتباط برقرار کنند. فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر ، TikTok و Pinterest یک پیوند مستقیم و غیر مستقیم به طرفداران بالقوه شما ارائه می دهند.

ایجاد یک بستر رسانه های اجتماعی می تواند چندین پلتفرم آنلاین را در اختیار شما قرار دهد که در آن سازمان های غیر انتفاعی می توانند به دلایل فوق با یکدیگر ارتباط برقرار کنند ، فالوور ایجاد کرده و اجتماعات ایجاد کنند. بسترهای اشتراک اجتماعی را به وب سایت ، ایمیل و حتی محتوای خود اضافه کنید.

این امر برای سهولت پیگیری برای مخاطبان شما ضروری است. هرچه تعداد پیروان یک سازمان غیرانتفاعی بیشتر باشد ، احتمال دریافت هدیه برای تجارت شما بیشتر است. رسانه های اجتماعی فرصتی برای تماس مستقیم شما است و همچنین از حمایت حامیان خود تشکر و قدردانی کنید.

صفحه اردو و دعوت به عمل

کمکهای مالی مایه حیات این موسسات خیریه است. هدف این است که با قرار دادن استراتژیک فراخوان اقدام به اقدام در صفحات خود ، ارائه دهندگان خود را برای ارائه خدمات خود راحت تر کنید. به خاطر داشته باشید که مخاطبان شما لزوماً از مرور صفحات ، اطلاعات و دستورالعمل ها لذت نمی برند ، بنابراین پیدا کردن چیزها و دسترسی آسان به دکمه هدیه یک امتیاز محسوب می شود.

گزینه های هدیه مکرر نیز می تواند توصیه شود. برخی از افراد مایلند مبلغ کمی را به صورت ماهیانه یا مکرر به دست آورند. با اهداء کمک های بزرگ و مکرر به حامیان خود ، این جمعیت شناسی را دنبال کنید. افرادی هستند که مایل به ارائه کمک هستند اما فقط می توانند این کار را در یک گروه کوچک انجام دهند. مهم نیست که چقدر کوچک به نظر برسد ، با گذشت زمان ، سازمان های غیر انتفاعی پول زیادی از این کمک های کوچک به دست خواهند آورد.

دسترسی مخاطبین به نظرات هدیه به آنها امکان می دهد به طور مکرر از وب سایت یا پلتفرم هدیه شما دیدن کنند. از طرف دیگر ، شما با مخاطبان خود در مدت زمان طولانی رابطه برقرار می کنید.

بهینه سازی موتور جستجو

اظهار نظر در رسانه های اجتماعی می تواند زمان ببرد ، به ویژه برای استارتاپ های غیر انتفاعی. یکی دیگر از زمینه های بازاریابی دیجیتال که سازمان های خیریه باید سرمایه گذاری در بهینه سازی موتورهای جستجو را در نظر بگیرند.

سئو در بازاریابی دیجیتال برای بخش خصوصی چه کاری می تواند انجام دهد؟

کار با SEO سازمان های غیرانتفاعی کلید هدایت ترافیک ارگانیک ، ایجاد اعتماد به نام تجاری و ایجاد سرنخ و فروش برای سازمان است. این امر می تواند از طریق ایجاد محتوا و ایجاد استراتژی های پیوند ایجاد شود. برندها همچنین برای کمک به افراد غیرانتفاعی مورد توجه قرار گرفته و حضور خود را در اینترنت تقویت می کنند.

یک لیست را در یک فهرست خصوصی وارد کنید

اگر می خواهید رویکردی هدفمندتر برای بازاریابی غیر انتفاعی برای ارائه دهندگان و حامیان مالی احتمالی داشته باشید ، لیست فهرستهای غیر انتفاعی را در نظر بگیرید. نوشتن در فهرست راهنمای غیرانتفاعی می تواند زمان بر باشد ، اما سازماندهی را تضمین می کند. آخرین چیزی که می خواهید سرمایه گذاران به آن فکر کنند این است که سازمان صندوق شما چقدر برای آنها باز است.

دسترسی به این دایرکتوری های غیرانتفاعی 501 (c) 3 ارائه دهندگان وضعیت فعلی شما ، اثربخشی برنامه ها و کمپین های شما و قابلیت های شفافیت شرکت شما را تضمین می کند. هرچه اعتماد این افراد به سازمان شما بیشتر باشد ، می توانید کمک و کمک مالی بیشتری دریافت کنید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا