بازاریابی

بازاریابی توییتر – از توییتر برای بازاریابی تجارت خود استفاده کنید

بازاریابی توییتر: موج آینده ، هان؟

توییتر شبکه ای برای پخش اخبار ، گفتگوها و جمع آوری اطلاعات است. هیچ شبکه دیگری روی کره زمین اخبار فوری به روز شده را توسط شهروندان عادی رنج نمی دهد. بسیاری از شبکه های “به روز رسانی شخصی” وجود دارند که مشابه توییتر هستند ، اما هیچ شبکه ای سرعت و راحتی یکسانی را ارائه نمی دهند. از سوی دیگر استفاده از بازاریابی آن کاملاً دیگری است.

در حال حاضر ، توییتر در حال بازاریابی است که پس از پیوند برای خرید محصولات ، بازدید از وب سایت ها و حتی یادگیری “بازاریابی توییتر” پیوند را به لینک ارسال می کنند. مشکل این است که پیوندها قابل شناسایی هستند – مشابه راهی که تماس تلفنی فوراً با علائم هشدار هنگام پاسخ دادن به تلفن به بازار عرضه می شود. بنابراین ممکن است سالهای بازاریابی سنتی توییتر به پایان برسد.

آنچه هرگز به پایان نمی رسد ، امکان مکالمه با مشتریان است. شرکت های Comcast و Southwest Airlines به طور فعال از توییتر برای حل مشکلات ، گوش دادن به شکایات مشتری و استراق سمع در زمان واقعی با مکالمات واقعی درباره خودشان استفاده می کنند. نگاهی به یک قسمت 60 دقیقه‌ای درباره مردم ویرجینیا و چگونگی اعتیاد برخی از مردم به کوهستان بیندازید. شبنم باعث پوسیدگی دندانهای آنها شد. پپسی توانست بلافاصله آنچه مردم در مورد این قسمت می گویند را کنترل کند و توانست اطلاعاتی در مورد نحوه پاسخگویی از مشتریان خود جمع کند. این نوع از مجموعه مخفیانه اطلاعات بازاریابی دارای ارزش بسیاری است و به زودی نمی توان پنهان شد.

سرانجام ، پیشنهادهای اجتماعی توییتر فرصتی برای تعامل با مشتریان بالقوه به مشاغل کوچک می دهد. اگرچه استراتژی بازاریابی کمتر از یک برنامه تجاری بلند مدت است ، اما این تعامل فردی که دیگران می توانند ببینند ، مزایایی برای هر شرکت کوچک خواهد آورد.

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا