بازاریابی اینترنتی

بازاریابی تعطیلات خانگی شما قسمت دوم – بازاریابی آنلاین

این مقاله ، دومین قسمت از این سریال ، به صاحبان خانه اجاره تعطیلات کمک می کند تا درباره بازاریابی اجاره ملک به صورت آنلاین اطلاعات بیشتری کسب کنند. درک این نکته مهم است که افرادی که به دنبال خانه اجاره ای برای تعطیلات هستند ، معمولاً بیشتر از آنچه می توانند با یک هتل مارک دریافت کنند ، به دنبال آن هستند. آنها معمولاً فضا ، حریم خصوصی ، امکانات رختشویی و تقریباً همیشه می خواهند – ارزانتر از اقامت در یک هتل.

تنها تفاوت عمده بین رزرو خانه اجاره تعطیلات و زنجیره هتل مارک در این است که شما از قبل می دانید هنگام رزرو با یک هتل هتل چه چیزی بدست می آورید. علاوه بر این ، اگر کارها کاملاً اشتباه است ، همیشه مدیر باید این موارد را برای شما ترتیب دهد. از طرف دیگر ، خانه های کرایه تعطیلات تقریباً همیشه متعلق به بخش خصوصی و اداره می شوند و هرگز نمی توانید دقیقاً از آنچه بدست می آورید مطمئن باشید.

اینترنت همه چیز مربوط به بازاریابی املاک اجاره را تغییر داده است. اکنون ، اجاره گران احتمالی می توانند قبل از تصمیم نهایی ، به یک وب سایت مراجعه کنند تا عکس ها را بخوانند و اطلاعات خانه را بخوانند – این بدان معنی است که بازاریابی آنلاین یک ملک اجاره باید در اولویت باشد.

مزایای بازاریابی اجاره ملک آنلاین

با بازاریابی یک ملک اجاره ای بصورت آنلاین ، شما روش کم هزینه ای مناسب برای نمایش خانه اجاره خود در جهان دارید. بازاریابی آنلاین می تواند شما را در زنجیره های هتل بزرگ قرار دهد. در واقع ، این در واقع شما را به شما می دهد. در حالی که سایتهای آنها عملی و آموزنده هستند ، می توانید با اطمینان و اطمینان از اجاره دهنده بالقوه که خانه اجاره تعطیلات شما الزامات آنها را برآورده می کند ، زمان و TLC را برای گرمتر و استقبال از سایت خود در نظر بگیرید.

علاوه بر این ، راه اندازی یک وب سایت برای خانه تعطیلات خود حضور جهانی پیدا می کند. اگرچه بازار اجاره تعطیلات در ایالات متحده ممکن است هنوز در مراحل ابتدایی خود باشد ، اما این امر در بسیاری از کشورها این است که خانواده ها بجای هتل در خانه های اجاره ای بمانند. بازاریابی اجاره املاک اینترنتی می تواند به مالکان ایالات متحده کمک کند تا به خانواده های خارج از کشور برسند و آنها را به خانه بکشند.

تعطیلات خود را به صورت آنلاین قرار دهید

چند روش برای استفاده از اینترنت برای بازاریابی ملک اجاره وجود دارد:

 • سایت خود را ایجاد کنید
 • خانه اجاره خود را با یک نماینده یا مدیر اجاره ملک لیست کنید
 • خانه تعطیلات خود را در یکی از بسیاری از سایت های اجاره تعطیلات لیست کنید

در حالی که سه گزینه بازاریابی املاک اجاره ای جای خود را دارند ، ایجاد وب سایت شخصی شما ضروری است. راه‌اندازی سایت شخصی شما ، کنترل کاملی در مورد نحوه ارائه خانه اجاره تعطیلات خود به اجاره‌کننده بالقوه دارد. اگر کسی با شما تماس گرفته است که می خواهید خانه خود را اجاره کنید ، آیا واقعاً می خواهید آنها را به سایتی ارسال کنید که حاوی خانه های دیگری مشابه شما باشد؟ به یاد داشته باشید ، همیشه صاحبان دیگری در خارج از کشور وجود دارند که در استفاده از اینترنت برای بازاریابی املاک اجاره خود نیز شرکت می کنند و فقط برای گرفتن اجاره به شما کمک می کنند. ثبت سایت می تواند به شما در رسیدن افراد بیشتری کمک کند ، اما در نهایت شما می خواهید مستاجر سایت شخصی خود را ببینید.

برای تعطیلات خود سایت خود را ایجاد کنید

سایت شما باید دارای صفحات استاندارد زیر باشد که همگی برای بهینه سازی ملک اجاره شما مهم هستند:

 • صفحه نخست
 • شرح ملک
 • گالری
 • اطلاعات بازدید کننده
 • نرخ ها
 • اطلاعات تماس

صفحه نخست

خانه احتمالاً مهمترین بخش استراتژی بازاریابی املاک شما برای اجاره است ، زیرا اولین نقطه تماس بازدید کننده با خانه شما است. اطمینان حاصل کنید که طراحی صفحه اصلی شما ساده ، تمیز و مرتب است. در نظر بگیرید که فقط دو تصویر را در یک مکان اضافه کنید تا سایت شما از رقابت خارج شود. یک تصویر می تواند عکس جلویی سنتی خانه باشد ، در حالی که دیگری می تواند چیزی باشد که ملک را برای اجاره تنظیم می کند – منظره عالی ، طلوع آفتاب زیبا ، صحنه استخر و غیره. شما همچنین ممکن است در شب عکس گرفتن از خانه روشن را در نظر بگیرید ، که مطمئناً این عکس را فراموش نشدنی خواهد کرد.

متن

همچنین لازم است متنی بنویسید که در بازاریابی ملک اجاره خود به شما کمک کند. این مرحله لازم نیست دشوار باشد ، اما شما باید مدتی را صرف فکر کردن در مورد آنچه می خواهید بگویید باشید. شما می خواهید خانه خود را بفروشید ، و نه تنها واقعیت ها را بیان کنید. متن باید به اجاره گذاران آینده نگر کمک کند که هنگام تماشای چشمه بچه ها ، بازگشت خود را با یک نوشیدنی خنک در استخر شما تصور کنند. به جای اینکه با لیست بهترین کارهایی که در اجاره تعطیلات خود انجام می دهید ، صحنه را روی صحنه تنظیم کنید. توصیفی باشید و از تخیل خود برای بازاریابی ملک اجاره خود به روشی استفاده کنید که باعث می شود خواننده بخواهد اطلاعات بیشتری کسب کند.

برای به دست آوردن ایده هایی در مورد تمرکز در متن ، این سؤال ها را از خود بپرسید:

 • دوست دارید در مورد خانواده و دوستان خود در استراحتگاه چطور؟
 • در حالی که آنجا هستید از انجام چه کاری لذت می برید؟
 • آیا چیزی وجود دارد که شما دوست داشته باشید اما به طور کلی در مورد اجاره خانه یا در نزدیکی آن ناشناخته است؟
 • خانه شما چه ویژگی های ویژه ای دارد؟
 • دوست دارید بدانید که آیا قصد اجاره این ملک را دارید؟

ایده های کلی برای تصاویر

عکس های داخلی و خارجی با کیفیت خوب نمی تواند برای بازاریابی موفق در املاک اجاره ، زیاده روی کند. در یک منطقه بسیار رقابتی مانند فلوریدا ، عکس ها می توانند تفاوت بین سفارش یا از دست رفتن را ایجاد کنند. بعضی اوقات بازدید کننده بالقوه چندین ویژگی را با همان ویژگی ها و همان هزینه در نظر می گیرد. در این حالت ، بدون شک میهمانان خانه اجاره ای را که دوست دارند انتخاب می کنند. این بدان معناست که تصاویر با کیفیت برای بازاریابی موفق در ملک اجاره شما بسیار مهم هستند. اشتباهات معمولی تصاویر کم نور است ، از زوایای عجیب و غریب ، که شامل عرشه استخر و بالکن های بدون مبلمان است ، یا موارد نامناسبی دارند (حوله های مرطوب ، شمع کاغذ و غیره).

موارد دیگری که هنگام بازاریابی ملک اجاره خود از طریق عکس باید مورد توجه قرار دهید عبارتند از:

 • استفاده از گل را در نظر بگیرید. گلدان گل تازه می تواند مورد استقبال قرار گیرد ، اما از آن غافل نشوید ، و وسوسه نشوید که یک گلدان گل را هنگام شلیک به حرکت درآورید – اگر همان گلدان در اتاقهای مختلف ظاهر شود احمقانه به نظر می رسد.
 • جداول را تنظیم کنید. در محل غذاخوری رسمی ، یک بطری شراب را باز کنید ، لیوان های شراب ، شمع های سبک را پر کنید و از دستمال استفاده کنید. در فضای ناهار خوری در آشپزخانه ، آن را برای شام با خانواده تنظیم کنید ، با تنظیمات گاه به گاه بیشتر محل ، کوزه لیموناد و غیره.
 • اطمینان حاصل کنید که آشپزخانه خانه اجاره تعطیلات شما درخشان است. این باید بی نقص باشد ، با یک کاسه میوه روی میز. در اصل ، شما می خواهید خانه را به نظر بیاورید و احساس کنید که فقط منتظر رسیدن میهمانان هستید.
 • با خاموش کردن ورق ها ، تعویض بالش ها و قرار دادن مجله ها و کتاب ها در کابوس های شبانه ، اتاق خواب ها را به استقبال خود برسانید.
 • عصرها از حمام عکس بگیرید. وان را پر کنید ، حباب های زیادی ، شمع های سبک اضافه کنید ، حوله های نرم و شاید یک لیوان شراب قرمز در دست داشته باشید تا یک جو ایجاد شود.
 • از یک دوربین دیجیتال استفاده کنید تا بتوانید صدها عکس از خانه اجاره خود بگیرید. حتی اگر عکاس نیستید ، مطمئن هستید که مزایایی را می توانید برای بازاریابی ملک اجاره خود به دست آورید.

بازاریابی اجاره ملک شما می تواند بخشی از راهبردی باشد که از بسیاری از تکنیک های دیگر استفاده می کند ، از تبلیغات چاپی تا لیست های آنلاین در سایت های بازاریابی املاک و مستغلات ، و به شما امکان می دهد اجاره کننده های بیشتری را به سمت املاک خود جذب کنید. .

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا