بازاریابی

بازاریابی اینترنتی و نکات و ترفندهای مربوط به بازاریابی اینترنتی – چگونگی ارتقاء تجارت / وب سایت شما به صورت آنلاین

روش های مختلفی برای تبلیغ وب سایت شما در اینترنت وجود دارد ، برخی از آنها به کمی از وقت شما نیاز دارند ، در حالی که برخی دیگر سوراخ کوچکی را در جیب شما می سوزند. نیازی به گفتن نیست ، اگر بتوانید صاحب وب سایت شوید ، ساخت و فروش آن به صورت آنلاین دشوار نخواهد بود.

بنابراین اساساً ، استراتژی بازاریابی آنلاین من به این چند نکته می چرخد:

بازاریابی موتور جستجو

بازاریابی موتور جستجوگر (SEM) به یک فناوری بازاریابی اینترنتی اشاره دارد که شامل ارتقاء وب سایت ها با افزایش دید آنها در صفحات نتایج موتور جستجو است. در اصل شامل دو روش است:

A> تبلیغات برای هر کلیک پرداخت (PPC)

B> SEO

پرداخت به ازای هر کلیک راهی برای هدایت موتور جستجوگر برای نمایش بیشتر وب سایت در نتایج جستجو در هنگام جستجو برای کاربر است ، در حالی که SEO راهی است که با استفاده از آن می توانید به صورت دستی محتوای وب سایت را تغییر داده یا بازنویسی کنید تا به رتبه های بالاتر در صفحات نتایج موتور جستجو برسید. .

بازاریابی محتوا

این نوعی بازاریابی است که در آن رسانه ها و محتویات به منظور برقراری ارتباط و دستیابی به مشتریان بالقوه ایجاد و منتشر می شوند. محتوا ممکن است به شکل عکس ، خبرنامه ، راهنمای ، مطالعات موردی و غیره باشد. هدف اصلی بازاریابی محتوا فروش مستقیم یک محصول نیست بلکه برقراری ارتباط با مشتریان موجود و بالقوه در ارائه اطلاعات لازم و مفید برای آنها برای به دست آوردن وفاداری خود در ارتباط است. متداول ترین و سنتی ترین روش برای بازاریابی محتوا نوشتن مقاله های توصیفی یا تبلیغات تبلیغاتی در سایتهایی مانند EzineArticles ، Squidoo ، ArticleBase ، GoArticles و غیره است. برخی حتی برای نوشتن مقاله هزینه می کنند.

بازاریابی رسانه های اجتماعی

بازاریابی رسانه های اجتماعی راهی برای ترویج یک رویداد ، محصول ، خدمات ، برند یا شرکت با کمک سایتهای شبکه های اجتماعی است. این یک روش بازاریابی بدون پرداخت هزینه است زیرا به کیفیت محتوا و میزان مشارکت خوانندگان بستگی دارد. محبوب ترین سیستم عامل های بازاریابی رسانه های اجتماعی عبارتند از Facebook ، LinkedIn ، Twitter ، Google+ ، MySpace و غیره. بسیاری از این سایتها صفحه ای را به فعالیت شما ارائه می دهند که می تواند برای ارتقاء شرکت ، محصول یا خدمات شما استفاده شود. علاوه بر این ، کلمات و ارسال های شفاهی توسط کاربران نقش مهمی در انجام همین کار دارند.

بازاریابی موبایل

بازاریابی موبایل همانطور که از نام آن مشخص است ، نوعی بازاریابی است که در آن تلفن های همراه ، پل ارتباطی بین شرکت و مشتریان آن ، یا مشتریان آینده بیشتر اوقات ، که در آن مشتریان اطلاعاتی دارند یا معاملات سفارشی یا سفارشی در مورد محصول یا خدمات ارائه می دهند. راه های زیادی برای بازاریابی موبایل وجود دارد ، اما ما آن را در اینجا به محبوب ترین و موثرترین روش ها ادامه می دهیم.

a> SMS: بسیاری از ارائه دهندگان پیام کوتاه متن وجود دارند که برخلاف شرکتهای ارتباطی که حداکثر تعداد پیامک ارسال می کنند ، به کاربران این امکان را می دهند که تعداد زیادی پیامک ارسال کنند و از تحویل اطمینان حاصل کنند. بنابراین از این سرویس پیامک فله می توان علاوه بر اینکه بسیار مقرون به صرفه است ، برای ارسال پیام های مربوط به محصولات و خدمات به تعداد زیادی از کاربران در مدت زمان بسیار کوتاه استفاده کرد.

ب> بازاریابی مبتنی بر برنامه: با افزایش استفاده از تلفن های هوشمند ، استفاده از برنامه های موبایل متناسب افزایش یافته است. بنابراین مفهوم ایجاد برنامه های موبایل برای سیستم عامل های iOS ، اندروید و Symbian و توزیع آنها به صورت رایگان در بازار برنامه های آنلاین است. ارسال اعلان های فشار به این ویژگی افزوده می شود که کاربران بلافاصله هشدارها و اعلان های مربوط به محصولات جدید ، خدمات یا اطلاعات جدید را دریافت می کنند.

بازاریابی ایمیل

این یک روش بازاریابی مستقیم است که در آن پیامهای تجاری برای گروههایی از افراد با استفاده از ایمیل ارسال می شود. ایمیل ممکن است با هدف ارتقاء یک سرویس یا محصول جدید یا قدیمی یا ایجاد یک معامله یا پیشنهاد برای کسب و کار مکرر یا تجارت فوری به بانک اطلاعاتی از مشتریان موجود یا بالقوه ارسال شود. بیشتر اوقات ، شرکت ها ایمیل تبلیغاتی ارسال می کنند که معامله ای برای مدت زمان محدود ارائه شده و مشتریان در صورت بهره مندی از خدمات یا محصولات در آن دوره از تخفیف برخوردار می شوند. ارسال خبرنامه بصورت آنلاین بصورت دوره ای نیز وفاداری را به مشتریان موجود می بخشد.

رتبه بندی آنلاین

تعدادی وب سایت وجود دارد که به صورت آنلاین رتبه بندی می شوند و ما می توانیم آگهی های مربوط به محصولات و خدمات خود را با قیمتی بسیار ناچیز یا مطلقاً بدون قیمت ارسال کنیم. سایتهای طبقه بندی شده یا فعال ممکن است بصورت محلی ، ملی یا بین المللی شناسایی شوند. با توجه به بازار آنلاین هند ، مواردی که به ذهن خطور می کنند Quikr ، Click.in ، Olx و … هستند و لیست هرگز متوقف نمی شود. Locanto و Craigslist دو غول در بازار بین المللی آنلاین هستند و ناگفته نماند که در این دسته بسیاری هستند. هر تبلیغی که در این سایت ها ارسال می کنید برای مدت معینی فعال است و پس از آن مجبورید مجدداً تجدید یا ارسال مجدد کنید یا در صورت نیاز ، تبلیغ دیگری ارسال کنید.

برنامه های تبادل لینک

Link Exchange به روشی گفته می شود که دو (یا بیشتر) سرپرست سایت موافقت خود را برای نمایش تبلیغات یا پیوند به یکدیگر در سایت خود برای منافع متقابل خود انجام دهند. این روش همچنین به فرایندی اطلاق می شود که تعدادی از سرپرستان یا وب مسترها سایت خود را در وب سایت مرکزی ثبت می کنند که به عنوان میزبان عمل می کند و پیوندهای متقابل را برای وب سایت های شرکت کننده برای نمایش در صفحات خود فراهم می کند ، بنابراین اگر شما خود را برای تبادل برنامه های لینک در چنین سایتی ثبت نام کنید ، لینک درج می شود. وب سایت شما در تعدادی وب سایت دیگر طبقه بندی شده مشابه است ، و به نوبه خود ، باید پیوندهای آنها را در سایت خود قرار دهید ، درست ، درست است؟ به طور کلی ، این سرویس به این دلیل آزاد است که بر اساس اصل متقابل کار می کند ، زیرا هر دو طرف تقریباً به طور متقابل و مساوی سود می کنند ، اما گاهی اوقات در صورت انتخاب خدمات برتر و سریع ، به کمی ثروت خود نیاز دارید.

بحث های انجمن

تالار گفتمان روشی عالی برای تبلیغ خود به مخاطب هدف است. تقریباً برای هر موضوعی که می توانید به آن فکر کنید ، انجمن ها / تابلوهای گفتگوی آنلاین وجود دارد ، بنابراین در اینجا گروهی از افرادی را دریافت می کنید که قبلاً (و تنها) به همان موضوع ، محصول یا خدمتی که ارائه می دهید علاقه دارند. از این رو ، تمام افراد حاضر در آن بحث مشتری های بالقوه شما هستند ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که موفقیت و انگیزش خود را به حداکثر برسانید. گوگل و یاهو همچنین برای ارسال و تبلیغ مقالات خود ، مجامع گفتگوی / سؤال و پاسخ دارند ، زیرا می توانند نتایج خوبی را به همراه آورند.

فیلم را بارگذاری کنید

رسانه های مکتوب ، چاپی یا ارسال شده راهی مناسب برای بازار یابی است ، اما فیلم های کوتاه در مورد خدمات یا محصولات شما راهی عالی برای بازاریابی هستند. در اینجا ، مردم فقط باید چند ثانیه یا شاید چند دقیقه به فیلم شما نگاه کنند و درک کنند که واقعاً چیست. به این ترتیب ، آنها به راحتی روش سنتی و نسبتاً خسته کننده خواندن تبلیغات ، خبرنامه یا تبلیغات را نادیده می گیرند. محبوب ترین پلتفرم YouTube است که در آن می توانید فیلم های دلخواه خود را به صورت رایگان بارگیری کنید یا تبلیغات پولی را انتخاب کنید که فیلم های تبلیغاتی بسیار کوتاه (توسط YouTube) در بین فیلم های دیگر که شاید از قبل برای مردم شناخته شده باشد شامل می شوند و بنابراین فرصت های بیشتری برای تماشای کلیپ ها وجود دارد. فیلم تبلیغاتی.

لیست دایرکتوری

دایرکتوری های وب یا دایرکتوری های لینک ، دایرکتوری هایی در شبکه جهانی وب (www) هستند که به وب سایت های دیگر پیوند دارند و وب سایت ها را با توجه به محتوای آنها طبقه بندی می کنند. به عبارت ساده ، دایرکتوری ها موتور جستجو نیستند ، بلکه فقط یک فهرست آنلاین هستند که لیستی از وب سایت ها را بر اساس طبقه بندی ها و زیر شاخه ها نشان می دهند. تعداد زیادی دایرکتوری وب وجود دارد که مطابق انتخاب شما پیوندهای رایگان ، پرداختی ، متقابل و وابسته را ارائه می دهند. اگر دایرکتوری به درستی رتبه بندی شود ، لیست گنجاندن روش بسیار خوبی برای بازاریابی آنلاین است. DMOZ ، Yahoo ، Digg برخی از محبوب ترین دایرکتوری ها در اینترنت هستند.

معاملات آنلاین

تخفیف ها همیشه مشتری را جذب می کنند ، حتی اگر ارتباط زیادی با محصول نداشته باشند. آنها متوقف می شوند به آنچه نشان داده می شود نگاه کنند. بعضی اوقات این مساله باعث می شود که شخص بتواند عمیقاً فکر کند و سود خود را از این معامله در نظر بگیرد فقط به این دلیل که آن را با قیمت عالی دریافت می کند. وب سایت های بسیاری وجود دارند که خدمات / محصولات با قیمت های تخفیف ارائه می شوند. بازدید از Snapdeal ، Groupon ، Timesdeal و چند مورد دیگر را در نظر بگیرید.

برنامه های وابسته

پس از همه این تلاش ها ، اگر هنوز مانع باقی مانده در روند فروش وجود داشته باشد ، بازاریابی کمیسیون همواره برای ارتقاء فروش مستقیم محصول یا خدمات در جایی است که سهمی اندک از سود به ناشر یا فروشنده ای که فروش را تبلیغ می کند ، داده می شود. این یک سیستم بازاریابی مبتنی بر عملکرد است و شرکت های وابسته درصدی از سود را برای فروش یا کمک به فروش یک مقاله با استفاده از هر یک از روش های فوق یا تکنیک های بازاریابی وی کسب می کنند. یک روش معمول این است که با اجازه آنها پیوندهای تبلیغاتی یا بنرهایی را در وب سایت های افراد دیگر قرار دهید و در صورت فروش از وب سایت آنها ، باید مبلغ یا درصد مشخصی را به آنها بپردازیم.

من تجربه انتشار و ترویج وب سایت ها کمی دارم ، امیدوارم که هنگام تلاش برای انجام بازاریابی برای وب سایت جدید خود ، این عوامل واقعاً مفید باشند. اگر فراموش کردم که به چیز مهمی اشاره کردم ، ببخشید ، البته در صورت اشتباه می توانید اظهارنظر کنید و تصحیح کنید. روز خوبی

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا