بازاریابی

بازاریابی اینترنتی و اطلاعات سئو

پایه 8 ثانیه برای سایت تجاری

در جلوی وب سایت شما حدود 8 ثانیه برای جلب توجه مشتریان بالقوه ، قبل از رفتن به یک وب سایت دیگر. اگر مشتریان بالقوه شما و وب سایت شما در سئو در مدت زمان کوتاهی با شما ارتباط برقرار نکنند ، آنها را از دست خواهید داد.

کلمه کلیدی را جستجو کنید

تحقیقات کلمات کلیدی برای فرآیند سئو بسیار مهم است. هدف از تحقیقات کلمات کلیدی کشف بیشترین تعداد ممکن از کلمات کلیدی مربوط به وب سایت شما است. بنابراین ، هنگامی که مشتریان در گوگل و سایر موتورهای جستجو جستجو می کنند ، به راحتی می توانند وب سایت شما را پیدا کنند.

ساختن یک لینک با کیفیت حرفه ای

ساخت پیوند باید به آرامی انجام شود. شما باید پیوندهایی با ترکیبی از PR خوب و PR کم از سایتهای مختلف ایجاد کنید ، که بیشتر آنها مربوط به سایت شما است. اگر خیلی سریع پیوند ایجاد کنید ، وب سایت شما توسط Google قابل مجازات می شود. هرچه سرعت ساخت لینک بیشتر باشد ، مجازات شدیدتری (رتبه پایین صفحه) برای وب سایت شما خواهد بود. وقتی گوگل می بیند که تعداد زیادی پیوند در یک ماه و هیچ چیز روز دیگر پیدا نمی شود ، ممکن است این به نظر برسد حساس است و شما در Bing.com در گوگل ، یاهو و MSN قرار نمی گیرید.

سئو

SEO عامل اصلی در هر وب سایت موفق است. اینترنت به منبع اصلی اطلاعات ، خدمات و محصولات پیشرفته تبدیل شده است. همه کاربران اینترنت اطلاعات مربوط به محصول را از Google جستجو می کنند. جستجوگرها و بهبود محتوای رسانه های اجتماعی باعث می شود هنگام انجام تحقیقات ، اطلاعات محصول / خدمات را بصورت آنلاین پیدا کنید و به آنها کمک کند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 


منبع خبر: بازاریابی اینترنتی و اطلاعات سئو

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا