بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی ویروسی – ایجاد کمپین های موفقیت آمیز در بازاریابی ویروسی

این رویای هر بازاریاب اینترنتی است که سرانجام یک مقاله ، کتاب الکترونیکی یا فعالیتهای بازاریابی دیگری داشته باشد که ویروسی می شود. این اساساً به این معنی است که افراد تا زمانی که شما به عنوان یک نام خانوادگی تبدیل شوید ، کالاها ، مقاله یا فیلم دیجیتال شما را به صورت مکرر حرکت می کند. این امر می تواند شگفتی هایی برای تجارت شما ایجاد کند و این که آیا شما یک بازاریاب اینترنتی هستید یا فقط یک کار بازاریابی اینترنتی را شروع کرده اید ، باید از مزایایی که کمپین های موفق بازاریابی ویروسی می تواند آگاه باشند ، آگاه باشید.

اما چگونه یک کمپین بازاریابی ایجاد می کنید که ویروسی شود؟ خوب ، به کار ، خلاقیت و شجاعت نیاز است. شما باید چیزی را ایجاد کنید که ارزش آنقدر رایگان باشد که مردم نتوانند از پس آن برآیند ، یا باید چیزی را چنان ظالمانه یا بحث برانگیز ایجاد کنید که مردم نتوانند در مورد آن صحبت کنند.

بزرگترین کلید ایجاد کمپین های بازاریابی موفق ویروس متوقف کردن تلاش برای جلب رضایت همه است. به منحصر به فرد ترین ، خلاق ترین ، ظالمانه ترین و جنجالی ترین روش برای مشاهده و انجام سایت خود فکر کنید. شما باید منحصر به فرد باشید و باید احساسات ایجاد کنید. این احساس خوب است ، بد ، زشت ، عصبانی ، خوشحال ، خنده دار ، یا در غیر این صورت به عهده شماست ، اما بدون یک احساسات شدید هیچ کس کمپین شما را از سر راه نخواهد برد.

تنها استثناء این قاعده این است که اگر شما از چیزی که ارزش آن را دارد ، صرفنظر کنید که مردم نمی توانند باور کنند که این برنامه رایگان است. این بدان معنا نیست که نوشتن کتاب الکترونیکی حاوی پیوندهای وابسته عمومی و کامل و شروع به فروش رایگان آن با ثبت نام انجام می شود. هیچ محدودیتی وجود ندارد و باید کاملاً رایگان باشد ، در حالی که هنوز هم ارزشمند است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا