بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی مرتبط شد

بازاریابی وابسته آنلاین یک سرمایه گذاری مشترک بین صاحب وب سایت و یک تاجر آنلاین است. صاحب وب سایت تبلیغات را در وب سایت های خود قرار می دهد تا به فروش محصولات تاجر یا ارسال مشتریان بالقوه به سایت تاجر کمک کند ، همه در ازای برخی از سود.

برنامه بازاریابی وابسته

یک برنامه بازاریابی وابسته گاهی اوقات یک برنامه وابسته نامیده می شود ، اما می توان آن را یک برنامه pay-as-you-go یا یک برنامه وابسته نیز نامید. طرح شعبه ابزاری برای بازاریابی برای تجارت الکترونیکی است که آن را اداره می کند ، به آن بازرگان یا تبلیغ کننده گفته می شود و منبع درآمد برای یک تجارت الکترونیکی است که در آن شرکت می کند ، شعبه یا همکار یا تبلیغ کننده نامیده می شود.

سه راه برای کسب درآمد از طریق بازاریابی وابسته وجود دارد:

1) شرکت های وابسته قصد دارد برای هر کلیک یا هزینه برای هر کلیک پرداخت کند: هر بار که مشتری بالقوه با “کلیک کردن” روی پیوند منتهی به سایت تاجر ، سایت وابسته را ترک کند ، مبلغ مشخصی به حساب سهامداران واریز می شود. بسته به محصول و میزان کمیسیون ، این مبلغ می تواند سکه یا دلار باشد.

2) پرداخت هزینه مراجعه به برنامه یا برنامه وابسته هزینه هر نزدیک: بازرگان برای هر بازدید کننده ای که می گذرد و اقدامی را در سایت بازرگان انجام می دهد ، مانند تکمیل بررسی آنلاین ، ثبت نام در سایت یا پیوستن به یک ایمیل ، به شعبه می پردازد.

3) پرداخت به ازای هر فروش یا برنامه های وابسته به هزینه فروش: هر زمان که یک فروش به دلیل تبلیغات در سایت وابسته انجام شود ، درصدی یا کمیسیون در حساب کاربری واریز می شود.

داستان آمازون

بزرگترین کتابفروشی جهان یکی از موفق ترین نمونه های برنامه وابسته (موسوم به برنامه وابسته آنها) را دارد. آمازون در حال حاضر بیش از یک میلیون وابسته دارد! این بیش از یک میلیون سایت است که هر روز فعالانه محصولات خود را تبلیغ می کنند. آمازون بیش از 40٪ از درآمد خود را از طریق برنامه وابسته خود تولید می کند. این درآمد بیش از سه میلیارد دلار در هر سال است! به عنوان نمونه دیگر (در مقایسه با اندکی متوسط) ، زوالد بیش از 50٪ از درآمد خود را از طریق برنامه وابسته منحصر به فرد خود ایجاد می کند. مسلماً ، نه میلیاردها دلار بلکه قطعاً هر ساله میلیونها دلار درآمد دارد.

هزاران مشاغل متنوع الکترونیکی برنامه های وابسته ای را اجرا می کنند: به عنوان مثال بارنز و نوبل ، دل ، 1-800 گل ، میزبانی در یک فضای رک و غیره را مدیریت کردند.

برنامه های وابسته به عنوان یک ابزار بازاریابی

دو مزیت اصلی برای معامله گر

1. پیوند تلاش بازاریابی به طور مستقیم برای هدایت یا فروش.

2. معامله گر فقط برای نتایج می پردازد.

دو مزیت اصلی برای شرکت های وابسته

1. منبع درآمد اضافی برای شعباتی که محصولات / خدمات را نیز می فروشند

2. منبع اصلی درآمد برای شعبه ای که سرگرمی یا اطلاعات را ارائه می دهد

دو رویکرد برای اجرای بازاریابی موفقیت آمیز وابسته

1. دارایی شرکتهای بزرگ و وابسته. به عنوان مثال ، برنامه های موازی آمازون دارای بیش از یک میلیون عضو متنوع مانند:

– RVPart – قطعاتی را برای وسایل نقلیه تفریحی و خانه های موتوری به فروش می رساند.

– Dilbert – سایتی برای تماشای کارتون ، بازی ، ارسال کارت تبریک الکترونیکی و غیره.

کتابهای اجرایی – سایت نقد و بررسی کسب و کار و لیستی از کتابهای پرفروش مربوط به مشاغل ارائه شده توسط Business Week ، New York Times ، The Wall Street Journal ، USA Today و سایر انتشارات.

– HaperCollins – سایت او برای تبلیغ دوستان و کتاب های خود. با این حال ، مانند بسیاری از ناشران کتاب. HaperCollins کتابهای خود را از طریق کتابفروشی ها و به طور مستقیم به عموم مردم نمی فروشد.

تعداد کمتری از وابستگان بسیار کارآمد که ترافیک وب سایت بالایی دارند خریداری کنید و محتوا ، محصولات و خدمات صفحات وب را که مستقیماً با محصولات و خدمات مشاغل مرتبط است ارائه می دهد.

برنامه های وابسته به عنوان منبع درآمد

شرکت در یک برنامه شعبه و سپس استفاده بیشتر از مشارکت شما شامل موارد زیر است:

– انتخاب برنامه و شعبه های تجاری مناسب برای تجارت الکترونیکی شما

درک شرایط قرارداد مشارکت

– پیوندهای سفارشی را از صفحات وب وابسته به سایت بازرگان اضافه کنید

– ایجاد ترافیک به یک سایت شعبه برای افزایش بازار کلیک سایت تجاری.

10 نکته برتر برای انتخاب برنامه مناسب سهامداران برای شما

1. شما باید یک محصول یا خدمات مورد نیاز خود را شناسایی کنید. این محصول باید از کالاهایی باشد که شما از تبلیغ آن لذت خواهید برد و از آن لذت خواهید برد. می توانید با جستجوی “برنامه های وابسته” در موتورهای جستجو شروع کنید.

2. محصول یا خدمات باید مربوط به وب سایت شما باشد.

3. پیوستن به یک برنامه وابسته که ماندگار ، ایمن و ایمن است و از شهرت خوبی در دنیای اینترنت همیشه برخوردار است همیشه عاقلانه است. این را می توان به راحتی از طریق Better Business Bureau یا سایر سازمان های مشابه تأیید کرد. بازدید از انجمن ها و گروه های بحث و گفتگو همچنین اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار می دهد.

4- بیشترین ارائه دهندگان برنامه های وابسته ، 5٪ تا 50٪ کمسیون ارائه می دهند. کمیسیون شما برای فروش یک محصول درآمد اصلی شما است. بنابراین ، هنگام انتخاب یک برنامه وابسته ، باید کمیسیون پرداخت شده را مطالعه کنید و در مورد برنامه ای تصمیم بگیرید که حداقل 35 درصد برای شما پرداخت کند تا بتوانید شغل خود را با موفقیت اداره کنید.

5- برای ثبت کلیه کلیک ها و فروش های انجام شده با استفاده از لینک های متنی و آگهی های قرار داده شده در وب سایت ، ایمیل و تبلیغات دیگر ، باید یک سیستم ردیابی مناسب وجود داشته باشد.

یکی از فاکتورهای مهمی که اغلب مورد غفلت واقع می شود ، “نسبت مسابقه به فروش” است. این تعداد بازدیدهایی را که باید برای ایجاد یک متن یا پیوند بنر برای تولید فروش وجود داشته باشد نشان می دهد. این ایده به شما می دهد که قبل از انجام فروش به چه میزان ترافیک نیاز دارید.

7. چند بار کمیسیون ها پرداخت می شوند؟ این مسئله مهم دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد. بیشتر سازمان های معتبر ماهانه یا وقتی حداقل هزینه 50 تا 100 دلار یا همانطور که توسط شما مشخص شده است ، به شرکت های وابسته خود می پردازند. برای رسیدن به حداقل مقدار باید از برنامه ای که به فروش بیش از حد نیاز دارد جلوگیری کنید.

8- برنامه های وابسته معمولاً یک یا دو لایه هستند. یک برنامه تک لایه شما را برای هر شغلی که ایجاد می کنید پرداخت می کند. از طرف دیگر ، یک برنامه دو لایه برای شغلی که ایجاد کرده اید می پردازد و همچنین یک کمیسیون برای فروش ناشی از یک عامل فرعی ، شما را مسدود کرده اید. یک طرح دو لایه همیشه مفید است.

9- سازمانهای معتبر دیرینه طیف کاملی از ابزارها و منابع مانند بنرها ، پیوندهای متنی ، بروشورها ، وب سایتها و آموزش را به شرکای مستقل خود ارائه می دهند. وقتی تصمیم می گیرید از چنین سازمان هایی مراقبت کنید ، زیرا آنها قطعاً زندگی را آسان تر می کنند و به شما در گسترش تجارت خود در خانه کمک می کنند.

10. سرانجام ، شما باید توافق نامه را قبل از پیوستن به عنوان شعبه ها بخوانید و درک کنید ، حتی اگر اتفاقاً بهترین سازمان در جهان باشد.

درک توافق نامه همکاری

توافقنامه وابسته ایجاد شده توسط بازرگان و توافق شرکت با آن توافق می شود ، تمام جنبه های برنامه وابسته را مشخص می کند و معمولاً شامل موارد زیر است:

– انواع تاجر وب سایت در برنامه وابسته پذیرفته می شود

انواع پیوندها و دستورالعمل های مجاز برای استفاده از آنها.

تعیین شرایط پرداخت کمیسیون و کمیسیون

شرایط استفاده از آرم تجاری ، نام و محتوای وب

– مشخصات فنی که وب سایت شما باید مطابقت داشته باشد ، اگر اصلاً

محدودیت در انواع محتوا که ممکن است در سایت های شعبه ظاهر شود

الزامات مربوط به رعایت کلیه قوانین ، مقررات ، احکام و مقررات دولت.

سیستم های ردیابی شریک

– به بازرگان اجازه دهید اعتبار کلیک را کنترل کند

پنجره زمان دیگری را کنترل کنید که در آن شعبه می تواند اعتبار یک کلیک را از طریق آن دریافت کند

اطلاعات شعبه را ضبط و ذخیره کنید

گزارش / کمیسیون های کمیسیون ارائه دهید

شبکه های مدیریت وابسته

شبکه مدیریت شعبه یک نهاد شخص ثالث است که شرکت های وابسته را جذب می کند ، فرآیند ثبت نام را مدیریت می کند ، اعتبار و کمیسیون ها را به درستی نظارت می کند و پرداخت را گسترش می دهد. در ازای این خدمات ، شبکه مدیریت شرکت های وابسته به بازرگان درصد از کمیسیون یا کمیسیون هر معامله ارجاع را متهم می کند – شاید فقط 30 درصد.

شبکه های مدیریت خوب شعبه: به عنوان مثال: محل اتصال کمیسیون ، LinkShare [2]

فن آوری ردیابی شریک

برای این منظور ، ما یک رابطه آنلاین استراتژیک را با تبلیغ کنندگان ایجاد می کنیم تا ایجاد ، مدیریت و تحلیل فعالیتهای بازاریابی آنلاین و فروش را بهبود بخشیم. این فعالیت ها توسط فناوری ردیابی قابل ارتقا و قابل پشتیبانی پشتیبانی می شوند. ردیابی کلیکها و نگهداری صحیح از شعب یک کار برنامه نویسی پیچیده است. شرکت هایی مانند BeFree و ClickTrade نرم افزاری را می فروشند که بطور خودکار تمام لینک های زیر را نظارت و اعتبار می کند و در نتیجه فروش می رود. توجه داشته باشید که ClickTrade توسط مایکروسافت به دست آمده است و هم اکنون به عنوان بخشی از مایکروسافت bCentral به بازار عرضه می شود.

برخی از فناوری های ردیابی زیر:

– پیوندهای سفارشی که شامل اطلاعات شعبه یا اطلاعات مربوط به شرکا و بازرگانان است

ردیابی کوکی ها

نرم افزار ردیابی شخص ثالث

سرویس ردیابی فروشندگان برنامه

ردیابی دامنه

سوابق پایگاه داده را تنظیم کنید.

خطرات و چالش های بازاریابی وابسته

بازاریابی شعبه عامل برخی چالشها و چالشهای خاص نیست و عمدتاً باعث ایجاد شعبه غیر اخلاقی و درک منفی مصرف کنندگان آنلاین در مورد فناوری های ردیابی می شود.

ازدواج های غیراخلاقی

– پر کردن کوکی ها – کوکی های چندگانه قرار داده شده بر روی دیسک سخت بازدید کننده در طول یک سایت شریک بازدید کننده.

– Spyware – اصطلاحی کلی است که برای توصیف نرم افزارهای نصب شده روی رایانه شخصی بدون اجازه مالک ، بارگیری و نصب بدون اطلاع جاسوس افزار هنگام بارگیری بازی ها ، محافظ صفحه نمایش ، نرم افزار رایگان و غیره به کار می رود.

– نرم افزار انگلیس – پیوندها را به شرکای مستقل تغییر مسیر داده و محتویات کوکی های ردیابی موجود را جایگزین می کند

Spammers – Merchant در صورتی که شرکت های وابسته از اسپم برای تبلیغ وب سایت استفاده می کنند ، بازرگان مسئول هستند

– درک منفی از ردیابی کوکی ها – بسیاری از مصرف کنندگان نرم افزار مسدود کردن را شامل می شوند که شامل مسدود کردن کوکی های ردیابی و حذف کوکی های ردیابی است.

چرا بازاریابی وابسته به تجارت الکترونیکی پرداخت می کند

اگر یک سرمایه گذاری بازاریابی وابسته را در نظر گرفته اید ، دلایل بسیار خوبی وجود دارد که باید از این روش برای تولید درآمد مکرر استفاده کنید. در اینجا روش هایی وجود دارد که از طریق آن بازاریابی وابسته می تواند وسیله ای سودآور برای درآمدزایی باشد که پایدار باشد و به شما اجازه می دهد با گذشت زمان مواجه شوید.

– یکی از اولین مزایای بازاریابی وابسته برای کارآفرین جدید این است که هزینه عملیاتی بسیار پایین است. بیشتر شرکت هایی که برنامه بازاریابی وابسته ارائه می دهند ، نیازی به سرمایه گذاری مالی از شرکت های وابسته ندارند.

– هزینه دوم محدود به هزینه ای است که شما برای اتصال به اینترنت باید بپردازید ، به نرم افزاری که باید در رایانه خود و یک وب سایت بارگیری کنید تا بتوانید تبلیغات مربوط به برنامه بازاریابی وابسته را در آن قرار دهید. با میزبانی وب که امروزه بسیار ارزان است ، راه اندازی وب سایت شخصی خود برای تبلیغات اینترنتی ، یک نسیم خواهد بود.

– یکی دیگر از دلایلی که باعث ایجاد بازاریابی در شرکت های اینترنتی در تولید پول می شود این واقعیت است که انواع مختلفی از راه های ایجاد برنامه وجود دارد. می توانید با گزینه پرداخت به ازای هر کلیک ، بروید و در هنگام تبلیغ تبلیغات خاص ، عملکرد بسیار خوبی خواهد داشت. تبلیغاتی که منجر به سایتهای بررسی محصول می شوند ، معمولاً راهی است که به کاربران محصول اجازه می دهد از طریق پورتال شما بگذرند و در مورد کالاهایی که خریداری می کنند ، نظر دهند.

اول از همه – از اشتباهات بازاریابی وابسته احمقانه بپرهیزید!

در حالی که بازاریابی وابسته راهی عالی برای درآمدزایی است ، واقعیت این است که بسیاری از افراد از برنامه ها کنار می کشند و کنار می روند. در بسیاری موارد ، عدم موفقیت در بازاریابی شرکت های وابسته با انجام چند اشتباه ساده همراه است. در اینجا چند نمونه از این اشتباهات و اینکه چرا باید از آنها جلوگیری شد ، آورده شده است.

– سایت با کیفیت پایین و بدون محتوای اصلی و عکسبرداری در برخی از لینک های شعبه. در حالی که مطمئناً صحیح است که برای مشارکت در یک برنامه وابسته باید یک وب سایت را راه اندازی کنید ، همچنین تلاش می شود تا کلمه ای در مورد سایت خود بیابید. در غیر این صورت ، احتمال مراجعه به وب سایت شما و کلیک بر روی یکی از لینک ها کاملاً باریک است.

– اشتباه دیگری که بسیاری از شرکای وابسته مرتکب می شوند ، انتخاب محصولاتی نیست که ارتباطی با محتوای وب سایت شما داشته باشد.

– نگه داشتن محتوای سایت و تبلیغات مرتبط با آن کم و بیش به یکدیگر مربوط می شود ، باعث می شود درآمدزایی آسان تر شود و بعنوان یک بازاریاب شعبه شکست نخورد. حال ، این ممکن است شهودی به نظر برسد – اما بسیاری از افراد با انجام این کار به روشی نامحسوس اشتباه می گیرند (یعنی آنها مشتریان خود را در محصولات جا نمی دهند).

آخرین اشتباهی که بسیاری از بازاریابان شعبه مرتکب می شوند ، استقرار وب سایت های خود از هر زمان دیگر نیست. تازه نگه داشتن محتوا یکی از راه های ایجاد و حفظ مخاطب وفادار به خواندن است زیرا نگه داشتن همان نگاه قدیمی و همان متن قدیمی با هیچ چیز جدیدی برای بازگرداندن مردم روشی مطمئن نیست برای محدود کردن شانس شما برای تبدیل شدن به یک بازاریاب وابسته موفق. واقعیت این است که شما باید تبلیغاتی سایت خود را تبلیغ کنید ، محتوا را تازه نگه دارید و اطمینان حاصل کنید که تبلیغات ارتباطی با موضوع سایت شما دارند.

آنچه شما قبل از شروع و بازاریابی وابسته به آن نیاز دارید

در حالی که برای راه اندازی یک بازاریاب وابسته هزینه های زیادی وجود ندارد ، اگر واقعاً بخواهید در بازاریابی محصولات سایر افراد درآمد کسب کنید ، چند کار وجود دارد که باید انجام دهید.

در اینجا چند نکته اساسی برای کمک به شما در هماهنگی کلیه کارهایی که باید قبل از ثبت نام در آن اولین برنامه وابسته ارائه دهید ، به شما کمک می کند.

– یکی از نیازهای اساسی هر برنامه وابسته موفق ، راه اندازی وب سایت شخصی شما است. در حالی که امکان خرید فضای تبلیغاتی در وب سایت ها و تبلیغات از طریق Google AdWords وجود دارد ، این یک استراتژی کوتاه مدت برای راه اندازی یک وب سایت اساسی است که دارای تمرکز خاصی است و باعث می شود همه تفاوت های دنیا برای موفقیت برنامه شما ایجاد شود. به خاطر داشته باشید که وب سایت شما نباید با بسیاری از رسانه های فلش ، انیمیشن یا زنگ و سایر سوت های فانتزی پیچیده باشد.

– در حقیقت ، اگر قصد دارید توجه خود را به استراتژی های بازاریابی وابسته متمرکز بر مصرف کننده خانگی متمرکز کنید ، بهتر است یک وب سایت اساسی داشته باشید که به سرعت اتصال شماره گیری را بارگیری کند. از این گذشته ، شماره گیری در تعدادی از نقاط مهم هنوز هم بسیار محبوب است.

پرداخت های آنلاین روشی عالی برای دریافت آسان پرداخت های وابسته و پیگیری درآمد شما است. از این فرشته توصیه می شود که باز کردن یک حساب کاربری را با یکی از محبوب ترین سرویس های آنلاین ارسال و دریافت وجه بررسی کنید. به عنوان مثال پی پال

– جنبه مهم دیگر تعیین دقیق اطلاعات تماس شما در رابطه با ارتباط با برنامه وابسته شماست. این شامل یک آدرس ایمیل و یک آدرس پستی فیزیکی خواهد بود. آدرس ایمیل باید آدرسی باشد که شما به طور خاص به تجارت بازاریابی خود اختصاص داده اید.

نحوه انتخاب بهترین محصول با بهترین پرداخت و تقاضای بالا

– یکی از اولین مواردی که باید از لحاظ بازاریابی وابسته به آن فکر کنید ، تعیین محل استعداد و تخصص شما است. یکی از کلیدهای انتخاب بهترین محصولات برای وضعیت خاص شما ، مربوط به آنچه شما می دانید و چقدر در مورد آن هستید می دانید. به عنوان نمونه ، شخصی که چندین سال در ارتباط با مخابرات کار کرده است ، احتمالاً در مورد تلفن ، خدمات مرتبط و فناوری مورد استفاده در این صنعت چیزهای زیادی را می داند.

– یکی دیگر از جنبه های تنظیم محصولات مناسب تبلیغاتی مربوط به جایی است که شما می توانید طاقچه ای را برای پر کردن آن ببینید. یافتن جمعیت یا بخش تجاری که به نظر می رسد روند بازاریابی را تا حد زیادی نادیده می گیرد می تواند الهام بخش شما برای ایجاد یک برنامه بازاریابی موفق وابسته باشد.

– به خود اجازه ندهید ناامید شوید ، زیرا همه چیز به عنوان خورشید مشخص نیست زیرا این بخش از روند را شروع می کنید. کمی صبر کنید و به خودتان فرصت دهید تا محصولات مناسبی را برای تبلیغ پیدا کنید ، زیرا بخشی از برنامه فقط مورد استفاده قرار می گیرد تا شما را بیشتر به موفقیت برنامه اختصاص دهد.

در پایان ، کالاهایی را پیدا خواهید کرد که منجر به یک برنامه بازاریابی بسیار موفقیت آمیز وابسته شود و نه تنها یک جریان خوب درآمد ، بلکه رضایت شخصی زیادی نیز برای شما فراهم کند.

شبکه های وابسته برتر به صورت آنلاین توصیه می شوند

هنگام تصمیم گیری برای ورود به دنیای بازاریابی شرکت های وابسته ، تعدادی از بازارها وجود دارند که ارزش توجه دارند. در اینجا سه ​​برنامه وجود دارد که صرفاً به دلیل ثبات و قابلیت اطمینان آنها مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

1. شاید بهترین شناخته شده از سه برنامه Click Bank: clickbank. دلایل مختلفی وجود دارد که باعث می شود افراد وقتی در مورد برنامه های وابسته به آن مراجعه می کنند ، ClickBank را چنین گزینه ای جذاب جلوه دهد. یک جنبه این است که درآمد حاصل از هر خرید از طریق پورتال تبلیغ در طی دو دقیقه از پایان معاملات به حساب شما واریز می شود. زیرا Click Bank چنین برنامه ردیابی جامعی را ارائه می دهد.

2. pavdotcom همچنین به عنوان یک شبکه شعبه یک انتخاب عالی است. درست مانند ClickBank ، PayDotCom یک رابط کاربری وابسته آسان برای استفاده فراهم می کند که به شما امکان می دهد شماره های خود را در زمان واقعی مشاهده کنید. شما می توانید با هدایت بازدید کنندگان به بازار از طریق پورتال در سایت خود ، به راحتی داده هایی از قبیل تعداد کلیک در تبلیغات و میزان هزینه هایی را که متحمل شده اید ، ردیابی کنید. یکی از مزایای PayDotCom این است که این برنامه با حساب پی پال شما رابط می شود ، این بدان معنی است که ارائه دهندگان می توانند هزینه ماهانه شما را مستقیماً به حساب پی پال شما ارسال کنند. توجه به این نکته ضروری است که همه شرکت های مخابراتی از PayPal به عنوان وسیله پرداخت استفاده نمی کنند ، بنابراین می توانید بازپرداخت ها را با چک دریافت کنید.

3. shareasale گزینه سوم است که به سرعت در بین بازاریابان شعبه به رسمیت شناخته می شود. به عنوان برنامه ای که متناسب با محتوای وب سایت موجود شما طراحی شده است ، فروش اشتراکی برای عضویت در شرکت های وابسته رایگان است.

ظهور به سطح شرکای فوق العاده – یک شعبه فوق العاده چیست؟

یک شرکت وابسته عالی یک بازاریابی است که شبکه ای ایجاد کرده است که حجم ترافیک بالایی را برای محصولات شعبه و درصد بالایی از فروش تکمیل شده از آن ترافیک فراهم می کند. شعبه فوق العاده کسی نیست که یک بار به این سطح برسد ، و حتی یک بار برای یک زمان عالی.

– خلاقیت ویژگی بارز یک شریک فوق العاده است. توانایی ارائه همان اطلاعات قدیمی روشهای جدیدی است که باعث می شود افراد علاقمند شوند. شرکت های وابسته فوق العاده می دانند که چگونه از زوایای مختلف به محصولات نگاه کنند ، مجموعه ای از راه های ارائه محصول را تعیین کنند ، و سپس برای پیدا کردن مخاطبی که مناسب هر یک از این راه ها باشد ، به آنجا می روند. برای سوپر شاخه همیشه یک راه بیشتر برای جلب توجه به محصول و پیدا کردن مخاطب بزرگتر از همیشه وجود دارد.

– ویژگی دیگر یک شعبه فوق العاده ، تمایل و توانایی کنترل فناوری است. این لزوماً مستلزم تبدیل شدن به یک متخصص IT نیست. اما این شامل یادگیری کافی در مورد فن آوری موجود برای استفاده مناسب از پخش هایی است که در اینترنت برای تبلیغ محصولات وجود دارد.

– استفاده بیشتر از موقعیت خود به عنوان یک شعبه فوق العاده به معنای بهره مندی از فرصت هایی است که به صورت شفاهی به شما می آیند. علاوه بر این ، این بدان معناست که امور را به دست خودتان گرفته و وضعیت خود را به گونه ای ارتقا دهید که باعث افزایش دید شما شود.

تاکتیک های بازاریابی فوق العاده وابسته فاش شد!

بنابراین چه ضروری است که یک شعبه فوق العاده بتواند صدها و حتی هزاران فروش را در هنگام تلاش برای 5 فروش همان محصول انجام دهد؟ چرا این شرکت های وابسته فوق العاده در حالی که تلاش می کنید برای بدست آوردن پول درگیر شوید؟ با دقت در مورد آن فکر کنید: شما هر دو محصول دقیقاً مشابه را می فروشید. تنها تفاوت ممکن تاکتیک هایی است که شما برای بازاریابی از آن استفاده می کنید. در زیر ما تاکتیک های زوجی را ذکر کرده ایم که باید از آنها استفاده کنیم تا بیشتر مانند وابستگان فوق العاده بفروشیم. سعی کنید آنها را در استراتژی خود گنجانید.

تاکتیک شماره 1: بازی طولانی را انجام دهید

هر وقت یک راه اندازی جدید فرا رسد ، آنها یک سایت تبلیغاتی راه اندازی می کنند. و سعی کنید از طریق تبلیغات موتور جستجو پولی یا تبلیغات انفرادی ترافیک را به سمت آن سوق دهید. اما یک نقص بزرگ در این رویکرد وجود دارد: تقریباً بدون استثنا ، مردم یک محصول “پرتاب بزرگ” را از یک بازاریاب اینترنتی که از قبل می دانند خریداری می کنند و به همین دلیل است که شما باید بازی طولانی را انجام دهید ، به جای اینکه روی هر راه اندازی فردی متمرکز شوید ، رویکردی را تهیه کنید که سالها به طور مداوم کار کند تا فروش بیشتری کسب کند. .

تاکتیک شماره 2: سرقت از شعب شرکتهای فوق العاده در هر فرصت ممکن

بسیاری از شرکتهای وابسته عالی نیز بازاریابان بزرگ اینترنتی هستند. آنها تبلیغات عمومی دارند که می توانیم به راحتی از آنها پیروی کنیم. می توانیم ld ها ، وبلاگ ها ، لیست های پستی و وب سایت های آنها را پیدا کنیم. از طریق این رویکرد می توانیم از هر یک از آنها بیاموزیم.

تاکتیک شماره 3: نادیده گرفتن صحبت کردن. به دنبال ترجیحات آشکار شده باشید

بحث فقط همین است: صحبت کنید. بسیاری از بازاریابان اینترنتی درباره انواع روش های مختلفی که می توانید برای کسب درآمد استفاده کنید ، صحبت خواهند کرد. آنها به شما خواهند گفت که با استفاده از Google AdWords تبلیغ کنید یا لیستی بسازید یا گزارشهای ویروسی ایجاد کنید. در حالی که برخی از این اطلاعات ممکن است مفید و قانونی باشد ، اما باید از آنچه می گویند چشم پوشی کنیم و تماشا کنیم که چه می کنند. به این “اولویت آشکار شده” گفته می شود.

تاکتیک شماره 4: با فروشنده دوست شوید

باور کنید یا نه ، فروشنده می خواهد شما هم موفق شوید. پس با او تماس بگیرید ، او را دوست بدارید. و ببینید که آیا او در مورد فروش محصول نکاتی در رابطه با شما دارد یا خیر. به خاطر داشته باشید که او بطور منظم با افراد وابسته زیادی صحبت می کند (خصوصاً در مورد پرتاب های بزرگ) و بهترین درک را از تاکتیک هایی که در واقع استفاده می کنند دارد.

بازاریابی شعب برتر را انجام دهید: نکاتی بیشتر برای بازاریابی بیشتر شرکت های برتر

اگر می خواهید درآمد شش رقمی داشته باشید – و شاید حتی درآمد هفت رقمی – باید کاری انجام دهید که واقعا متفاوت از کارهایی است که اکنون می کنید. سوال بزرگ این است که “چگونه می توانم این کار را انجام دهم”؟ پیشنهاد زیر این است:

نکته شماره 1: مانند صاحب مشاغل رفتار کنید

اگر می خواهید یک بازاریاب موفق از محصولات مرتبط باشید ، باید افرادی را پیدا کنید که بتوانند ضعف شما را افزایش دهند (و باور کنید که من هر چقدر هم باهوش باشید ، نقاط ضعف زیادی دارید). علاوه بر این ، بازاریابان شعبه در انزوا کار نمی کنند. بیشتر آنها با بازاریابانی که برای آنها محصولات می فروشند دوست هستند. و این به آنها قدرت و اطلاعات بسیار بیشتری نسبت به دسترسی به آنها می دهد. بنابراین فکر کنید که به عنوان یک صاحب مشاغل فکر می کنید ، و نه به عنوان یک بازاریاب اینترنتی کاملاً رضایت بخش.

نکته شماره 2: در فروش معمولی متمرکز شوید

کمیت و پیش بینی فروش عادی آسان تر است. و به همین دلیل ، خرید و فروش کوچک و منظم در همه زمانها بسیار آسانتر است تا اینکه سالانه صدها هزار یا میلیون دلار درآمد کسب کنید. بنابراین اگر شریک اصلی در راه اندازی محصول جدید و عالی هستید ، نگران نباشید. در عوض ، روی فروش منظم و افزایش مداوم در فروش تمرکز کنید.

نکته شماره 3: آنچه انجام می دهند را انجام دهید – نه آنچه می گویند

به کانالهای بازاریاب که از طریق آنها محصول خود را تبلیغ می کند نگاه کنید. با دقت تماشا کنید تا تعیین کنید که او از چه روشهایی برای فروش استفاده می کند تا بتوانید به جای دنبال کردن رویاهایی که در مورد او نوشت ، موفقیت های او را کپی کنید.

خلاصه

می توان نتیجه گرفت که انتخاب یک برنامه وابسته مناسب برای شما می تواند یک فرایند وقت گیر اما ارزشمند باشد. طی کل فرایند فوق ، یک آگاهی یادگیری برای کارآفرینان جدید خواهد بود که نسبت به شروع یک کار موفق در خانه مستقر هستند. بنابراین فرصتی برای دانشجویان کسب و کار و یک کارآفرین جوان وجود دارد تا با داشتن بودجه محدود ، یک وب سایت ساده تهیه کنند که از طریق پس انداز شخصی آنها به راحتی سازماندهی شود. این سایت با 100 تا 200 دلار (تقریباً) قابل تهیه است. אתה יכול להגדיל את הצמיחה העסקית שלך באמצעות אימוץ הגישה שבה אתה יכול לשייך את העסק שלך לאתרים שונים שיש להם רלוונטיות גם לעסק שלך וגם לתעבורה הכבדה באינטרנט.

סוף סוף אין דרך יחידה לעושר שיווק שותפים – וטוב שכך. במקום זאת, ישנם מסלולים רבים דרכם תוכלו להרוויח את המיליונים שלכם. אז סקאו בזהירות, חפשו שיטות פונקציונליות בהן תוכלו להשתמש והטמיעו אותם במאמצים שלכם. יתכן שתופתעו מהתוצאות. אבל מה שתעשו – אל תמשיכו להשתמש באסטרטגיות שלא עבדו בעבר. חשבו תמיד כמו שלוחות-על כיוון שהם משתמשים במגוון של טקטיקות ומאמצים דרכים שונות על מנת להצליח בעקביות בהשוואה לסניפים אחרים. אבל דבר אחד אתה צריך תמיד לשחק את המשחק הארוך ולבנות רשימות, ליצור פורומים, ולהבטיח קהל שבוי לפני פרסום המוצר.

הכרה

הסופרת חייבת את גב ‘Umera Imtinan, המרצה לקומברס אינסברסיטי, להורה בגלל הצעתה לכתוב מאמר זה.

הפניות

1. נאפייר אלברט. “ספר: יצירת עסק אלקטרוני מנצח”, מהדורה שנייה, p256-257

2. מאמר, “שיווק שותפים”, zeald.com / Services “.

3. מאמר, “אסטרטגיית שיווק שותפים לעסקים אלקטרוניים”, “resources.alibaba.com”.

4. מאמר, “מעקב אחר שותפים”, “kleindesigns.com”.

5. ספר מקוון, “סודות שיווק סופר-שותפים: להשיג את הקצה שאתה צריך כדי להיות משווק סופר-שותפים” “ספרים אלקטרוניים בחינם”.

6. מאמר אינטרנטי, “עשרת הטיפים המובילים לבחירת תוכנית השותפים המתאימה לך”, “Articlesbase.com”

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا