بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی مؤثر: سرب با قدرت بالا در مقابل منجر به کیفیت بالا

افزایش سرب به صورت آنلاین در مقابل افزایش منجر به کیفیت بالاتر

آیا بیشتر منجر = مشاغل بیشتر است؟

آیا کمیت یا کیفیت برای تلاش های تولید حمل و نقل مهم ترین است؟ آیا ترجیح می دهید با داشتن فقط 5 سرباز که دارای صلاحیت هستند 100 هدایت داشته باشید یا 10 امتیاز در 8 شرکت در مسابقات کسب کنید؟

در حالت دوم ، یک شرکت پردازش بازرگان شرکتهای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) خود را ممیزی می کند تا ببیند چرا “همه این موارد را جعلی داشته است ، در حالی که رقیب / عضو آن 30 درصد از وب سایت خود را می بندد.”

مشخص شده است که 97٪ از رهبران وب سایت خود که از طریق شرکت بهینه سازی موتور جستجوگر خود ایجاد شده اند ، هرگز با نمایندگان آن تماس اولیه برقرار نکرده اند. اتلاف وقت برای تماس با شماره هایی که هرگز پاسخ داده نشده است. آنها حدود 3 ساعت در روز را صرف الک کردن ، وارد کردن به پایگاه داده خود و برقراری تماس های خروجی کردند تا دریابند که 97٪ از سرب ها بی فایده است.

براساس برخی تخمین های اولیه ، یک حسابدار مشخص کرده است که این شرکت 5000 دلار در هفته از دست می دهد و بهره وری را از دست می دهد و شرکت را در سطحی قرار می دهد که از تماس رهبران پشتیبانی کند.

کیفیت بالاتر منجر می شود = ROI بالاتر

اگر می خواهید تلاش های خود برای ساخت وسایل حمل و نقل وب را افزایش دهید ، تمرکز باید بر روی کیفیت بالا باشد حتی اگر حجم آن را فدا کند ، زیرا بازده بیشتری را به شما می دهد. برای ایجاد رهبری با کیفیت بالاتر ، باید روش بازاریابی اینترنتی را تغییر دهید. شما علاقه ای به SEO ندارید تا زمانی که برای اولین بار وب سایتی ایجاد نکردید که ثابت کند ترافیک وب سایت شما را به فروش تبدیل می کند.

به نظر می رسد ساده است اما اکثر سایت ها آزمایش تبدیل انجام نمی دهند. وب سایت ها نیاز به نرخ خروج از صفحه فرود بالاتر از 90٪ دارند. این بدان معنی است که 9 از 10 بازدید کننده قبل از کلیک کردن بر روی صفحه دیگر ، برای کسب اطلاعات بیشتر سایت را ترک می کنند.

به عبارتی افراد غیرمستقیم ، از هر 10 بازدید کننده 9 صفحه اصلی شما را دوست ندارند.

برای آزمایش تبدیل ، باید خودتان مراحل را با استفاده از تست A / B یا تست چند متغیره شروع کنید. به طور کلی شما یک صفحه اصلی ایجاد می کنید و سپس صفحه کنترل را برچسب گذاری می کنید. سپس این صفحه را کپی می کنید اما فقط یک متغیر را تغییر می دهید.

نمونه صفحه کنترل: به جای گفتن “به سایت خوش آمدید”

نمونه صفحه آزمون: “بازاریابی اینترنتی با نتایج تضمین شده”

این یک آزمایش واقعی بود که در صفحه اصلی بود. صفحه آزمون دارای نرخ تبدیل 150٪ بهتر از صفحه کنترل بود. هنگامی که آزمایش های بعدی انجام شد ، این صفحه از 10 لبه تولید شده برای مارس به 50 عدد تولید شده برای ماه آوریل می رود.

در فرآیند بهینه سازی تبدیل ها می توانید دقیقا مشخص کنید که کدام صفحات در سایت شما منجر به تولید می شوند و کدام صفحات باعث می شود افراد سایت شما را ترک کنند.

بنابراین اگر احساس می کنید که SEO شما کار نمی کند یا نگرانی های دیگری راجع به شرکت SEO خود ندارید ، باید بررسی سئو سایت خود را در نظر بگیرید. منتقدان سئو نشان می دهند که آیا شما ترافیکی با کیفیت بالا تولید می کنید یا اینکه ترافیک ناخواسته ایجاد می کنید یا خیر.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا