بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی – ساخت پادکست برای شما

مفهوم بازاریابی پادکست در سالهای ابتدایی قرن بیستم تقویت شد. و امروز ، توسط هزاران صاحب مشاغل که می خواهند فروش و سود خود را به سادگی و به آسانی افزایش دهند ، استفاده می شود. علاوه بر این ، پادکست ها ابزاری رایگان برای استفاده هستند که می توانند به طور چشمگیری به افزایش تعداد ترافیک شما ، مشترکین ایمیل جدید و تعداد افرادی که همچنان به خرید محصولات شما کمک می کنند کمک کند.

به نظر من پادکست ها مشابه ارسال های ویدیویی YouTube هستند. شما باید فیلم را ایجاد کنید ، آدرس اینترنتی خود را در پایین ویدیو نشان دهید و سپس امیدوار باشید شخصی نام دامنه شما را در مرورگر وب خود تایپ کند تا بتواند به وب سایت شما برسد. اما امروزه با YouTube می توانید URL خود را در بخش توضیحات ویدیو لیست کنید که این امر به یک لینک قابل کلیک تبدیل می شود.

اما اگر بخواهیم آن را با YouTube مقایسه کنیم ، پادکست ها همچنان نوعی هستند. YouTube از نظر ترافیک وب سایت در رتبه سوم در کل وب قرار گرفته است. و بزرگترین دایرکتوری پادکست در اینترنت (iTunes) ، سایتی است که رتبه 32 را در اینترنت (طبق سرویس ترافیکی موسوم به الکسا) دارد.

با این حال ، هنوز هم می توانید به راحتی و به راحتی از طریق iTunes و پادکست ها به سایت خود مراجعه کنید. به همان روشی که می خواهید ویدیوی خود را به سایر سایتهای ویدیویی غیر YouTube ارسال کنید … می خواهید پادکست های خود را به سایر دایرکتوری های پادکست غیر iTunes ارسال کنید. این فقط یک راه عالی برای قرار گرفتن در معرض محتوای شما است.

هنگام ایجاد پادکست ها ، می خواهید طاقچه ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه متناسب با شخصیت ، دانش و جریان درآمد بالقوه شما باشد. سوله های زیادی وجود دارد که می توانید به آن وارد شوید ، اما می خواهید مواردی پیدا کنید که از نظر رقابت مبهم و ضعیف هستند. اینگونه است که شما می توانید از طریق انواع استراتژی های مختلف بازاریابی اینترنتی به بازار حمله کنید و به سرعت سرزنش در این طاقچه را سرزنش کنید.

اکنون که برای ادغام استراتژی بازاریابی پادکست خود مشترک شده اید ، می خواهید خودتان یک وبلاگ و پادکست RSS بدست آورید. ساده ترین راه برای انجام این کار با شرکتی به نام “Feedburner” است. Feedburner یک سرویس عالی است که به شما کمک می کند استراتژی بازاریابی پادکست خود را به راحتی و به راحتی انجام دهید.

خوشبختانه Feedburner رایگان است ، و شما می توانید از هر آنچه امروز به شما ارائه می دهد استفاده کنید. به محض خرید یک خوراک RSS از Feedburner ، می خواهید از طریق آن وارد شوید و آنرا به دایرکتوری پادکست ها ارسال کنید ، و همچنین وبلاگ پادکست خود را به خدماتی مانند “pingomatic” وصل کنید.

بازاریابی محصولات و خدمات شما از طریق پادکست ها راهی عالی برای درآمدزایی در کسب و کار شما است. من معتقدم محبوبیت پادکست به مرور زمان تکامل می یابد ، که اگر بخواهید از این رسانه به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی خود استفاده کنید ، کاری هوشمندانه انجام می شود. امروز از آن استفاده کنید و ببینید که چگونه سود و سود شما رشد می یابد.

با این نکات پادکست موفق شوید تا پولی را که در تجارت خود جستجو می کنید ، بدست آورید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا