بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی در سال 2011 – نشانه گذاری اجتماعی

بازاریابی اینترنتی یک حیوان دشوار است. با این حال ، می توان آن را در برنامه صحیح ردیف کرد. یک کلید اصلی که اخیراً چیزهای زیادی درباره آن یاد گرفتم نشانکهای “اجتماعی” است. چه اهمیتی در ارتقاء وب سایت ، وبلاگ ، صفحه محصول و غیره دارد. اگر از بوک مارک های اجتماعی آگاه نیستید ، این یک ابزار بازاریابی آنلاین و پدیده است … واقعاً بی همتا. با استفاده از قدرت توصیه به روشی بسیار خاص و می تواند این کار را در مقیاس فوق العاده ای انجام دهد.

همه ما می دانیم که نشانه گذاری چیزی است که جای خود را برای ذکر صفحه ای که در آن قرار داشتیم می باشد. ما به همین دلیل از بوک مارک ها در رایانه های خود استفاده می کنیم. “نشانه اجتماعی” پیوندی است که یک صفحه وب را نشان می دهد ، نه تنها برای شخص ، بلکه برای دیگران و مشاهده و اشتراک گذاری در سراسر جهان. این چیزهای قدرتمندی است!

محبوبیت شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک ، توییتر و دیگران قدرت بازاریابی آنلاین تبلیغات کلمه به دهان ، پتانسیل جهان را به ما نشان داده است! مردم عاشق کشف محصولات و خدمات جدید هستند و دوست دارند آنچه را که پیدا کرده اند به اشتراک بگذارند. چندین سایت نشانه گذاری اجتماعی برای انتخاب وجود دارد ، اگرچه برخی از آنها بیشتر از بقیه استفاده می شوند. هر کسی می تواند مفید باشد! مهم نیست که چه نوع بازاریابی آنلاین انجام می دهید ، نشانه گذاری های اجتماعی باید جزئی از برخی برنامه ها باشد.

از نشانه گذاری سایت های خود نترسید ، در واقع این یک ضرورت است. وقتی کسی می بیند که پیوند شما پرچم گذاری شده است ، می تواند خودش آن را علامت گذاری کند. همچنین ، حتی اگر مطالب شما مرتبط باشد و حتی شخص از آن لذت ببرد ، حتی بهتر است که در وبلاگ یا وب سایت ، صفحه فن یا پورتال به اشتراک بگذارد. محتوای با کیفیت خوب ، با کار کافی از طرف شما ، در نهایت منتقل می شود. برای شما به معنای حرکت است! و این کل نکته است. تحقیقات خود را انجام دهید از آنجا که برخی از سایت های نشانک دوستانه و برخی از آنها نیست. البته شایان ذکر است که همه می توانند از تبلیغات وب سایت بهره مند شوند.

بنابراین آن را امتحان کنید! برخی از ابزارهای عالی برای نشانه گذاری بسیاری از سایتها در یک مکان و چند دقیقه وجود دارد. من از SocialMarker استفاده می کنم و خوشحال هستم. سایتها ، وبلاگها ، مقالات و غیره را علامت گذاری کنید! شما متاسفم نیستید. این همراه با نوشتن مقاله ، وبلاگ و ایجاد یک بیانیه مطبوعاتی ، شروع بسیار خوبی برای بیرون کشیدن نام و ترافیک شماست.

امیدوارم از مقاله من لذت ببرید من یک سری ویدیو دارم که می خواهم به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهم. در این سریال خواهید فهمید که چگونه می توانید از طریق خانه درآمد کسب کنید. حتی می توانید با آنچه من به شما رایگان نشان می دهم ، روزانه تا 100 دلار درآمد کسب کنید. سری ویدیوهای رایگان خود را همین حالا دریافت کنید. روی پیوند زیر کلیک کنید: http://www.ebizbuzznow.com

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا