بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی برای هنرمندان – BlogTalkRadio

من برخی از دوستان هنرمندم را می شناسم که میزبان برنامه های رادیویی آنلاین رایگان در BlogTalkRadio.com هستند. شما می توانید در مورد هنر خود به عنوان یک ابزار تبلیغاتی صحبت کنید ، در مورد تکنیک ها صحبت کنید و خدمات مربیگری خود را تبلیغ کنید یا حتی فقط در مورد قدردانی از هنر صحبت کنید. این برنامه شماست و می توانید در مورد هر چیزی که می خواهید صحبت کنید.

آنچه در مورد نمایش شخصی شما جالب است این است که مارکی را برای تجارت هنری شما ایجاد می کند. مردم می توانند به دلیل دسترسی به اینترنت به برنامه شما از سراسر دنیا گوش دهند. هرکسی که دارای ارتباط اینترنتی باشد ، چه در ایالات متحده ، آفریقا و چه در اروپا ، می تواند نمایش blogTalk شما را جستجو کند و پیدا کند. به این فکر کنید که می تواند برای تجارت شما چه معنایی داشته باشد! شما می توانید تجارت آنلاین رویاهای خود را ایجاد کنید ، چه هنرمند باشید ، مربی ، نویسنده یا هر نوع مشاغل.

شما می توانید با دعوت مردم به مهمان در برنامه خود یک شنونده بزرگ را که خیلی سریع ساخته شده است. هر کس می خواهد فرصتی برای تبلیغ پیدا کند ، بنابراین فرصتی وجود دارد که شخصی را در نمایش شما به عنوان مهمان مشهور کند. وقتی همه طرفداران آنها در حال تنظیم هستند ، محبوبیت شما نیز شکل می گیرد. شبکه سازی هرگز ساده تر از نمایش رادیویی اینترنتی شما نبوده است. و آیا ذکر کردم که رایگان است؟ این که آیا شما در تلاش برای ساختن یک لیست پستی ، تبلیغ برند خود هستید یا شنوندگان را برای خرید محصولات خود به یک صفحه وب هدایت می کنید ، این ابزار برای شما است.

صحبت در مورد برنامه یک چیز است. نحوه جذب شنوندگان برای ثبت نام یا خرید هنر شما چیز دیگری است. اگر آموزش صحیحی در زمینه ایجاد وب سایت ، سیستم های تجارت الکترونیکی و تکنیک های ایمیل داشته باشید ، آسان است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا