بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی برای مبتدیان: 10 توصیه

بازاریابی اینترنتی برای مبتدیان می تواند همزمان سرگرم کننده و یک تجربه یادگیری باشد. در ابتدا ، مبتدیان با شور و شوق زیادی شروع می شوند و به دنبال آن مرحله ناامیدی که همیشه به معضل تسلیم یا ادامه می انجامد منجر می شود. سرخوردگی ناشی از کمبود اطلاعات و عدم توانایی تویتر کردن وبلاگ های آنها و نوشتن مقاله است. از دیگر منابع ناامیدی می توان به ترافیک پایین و تبدیل صفر اشاره کرد.

اغلب موارد ضروری دیگر وجود دارد که اکثر ما را مجبور به ترک بازاریابی اینترنتی می کند. با این حال ، کسانی که جذب می شوند هرگز متوقف نمی شوند. و کسانی که هرگز متوقف نمی شوند ، در نهایت برنده بازی بازاریابی اینترنتی می شوند. شترها هرگز نمی توانند برنده شوند و برندگان هرگز نمی توانند شتر باشند.

با این حال ، افکار من در مورد بازاریابی اینترنتی برای مبتدیان را می توان در سه کلمه خلاصه کرد. ماندگار ، پشتکار و پشتکار !!! مطمئناً نمی توانید انتظار داشته باشید که همانطور که ماندگار می شوید سر خود را بر روی دیوار مجبور کنید.

خوب ، بنابراین وبلاگ شما آماده است. شما قبلاً درباره محصولاتی که می خواهید تبلیغ کنید تصمیم گرفته اید. شما حتی مقاله نوشتید و چه؟ شش ماه بعد ، حدود 100 بازدید کننده عجیب در سایت شما هستند !!! بدون تبدیل ، هنوز !!! شور و شوق شما مرده است. وقت آن است که بگوییم بازنشستگی – برنامه ها کلاهبرداری است ، گوروها کلاهبرداری هستند و فضای اینترنت با اطلاعات متناقض گچ شده است ، آیا شما آن را گفتید (؟) – و خواندید که بسته است.

من شما را سرزنش نمی کنم. اینها دقیقاً فکر من بودند و می توانستند فکر هر کسی در جای من باشند. با این حال ، اتفاق فوق العاده ای برای من افتاد. بعداً به این موضوع خواهم رسید ، اما به طور دقیق می گویم که معجزه تمام وقت اتفاق می افتد ، اما تنها شرط و آزمایش برای معجزات استقامت است. هیچ چیز مرموز در مورد آن وجود ندارد.

بنابراین در اینجا افکار من در مورد بازاریابی اینترنتی برای مبتدیان مطرح است: آیا تحلیل کرده اید که چرا تبدیل نمی کنید؟ آیا دلایل آن را فهمیدید؟ آیا در مهمانی ها کار کرده اید و اقدامات لازم را انجام داده اید؟ بسته به اینکه این تمرین توسط آنها انجام شود ، بازاریابی اینترنتی برای مبتدیان جدید می تواند دشوار یا آسان باشد. در این صورت ، همه چیز به جای خود می افتد و موفقیت آسان می شود ، در غیر این صورت بازاریابی اینترنتی یک کار دشوار است.

بنابراین در اینجا 10 توصیه برای بازاریابی اینترنتی برای مبتدیان ارائه شده است.

(من) وبلاگ خود را در جای خود قرار دهید

(ii) یک یا چند محصول تبلیغاتی را انتخاب کنید (محصولی را که مورد علاقه شماست) انتخاب کنید.

(iii) در مورد چگونگی تبلیغ محصولات خود تحقیقاتی انجام دهید

(IV) یک طرح تبلیغ محصول را تهیه کنید – به برنامه بپیوندید

(v) نتایج خود را در فواصل زمانی نظارت کنید. اگر نتیجه نگرفتید نگران نباشید

(vi) تکنیک های تبلیغاتی را در زیر بررسی و یاد بگیرید. این به شما امکان می دهد مناطق مشکل خود را شناسایی کنید ، بنابراین می دانید که چرا نتایج به دست نمی آیند.

(vii) اقدامات اصلاحی را انجام دهید.

(viii) در هدف خود متمرکز شوید

(ix) اکنون می توانید نتایج حاصل از آینده را ببینید ، یا نمی آیند ، اگر هنوز به تحقیق دیگری نرسید ، آن را بیاموزید و بکار ببرید

(x) پایدار باشید حتی اگر به زمان نیاز داشته باشد یا به دنبال یک مربی باشید که شما را در دستان صحیح نگه دارد و هر مرحله از راه را برای سودآوری شما می گذرد.

مربی شما نه تنها موفقیت شما را تضمین می کند ، بلکه مایل اضافی را نیز برای شما آموزش خواهد داد و انواع ابزار و آموزش هایی را ارائه می دهد که بندرت در یک مکان وجود دارد یا چندین هزار دلار هزینه دارد. شاید بخواهید برنامه و پیشنهادات آنها را بخوانید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا