بازاریابی اینترنتی

بازاریابی استراتژیک اینترنتی

عمیق ترین تأثیر انقلاب ارتباطات جهان طی یک دهه گذشته شاهد کوچک شدن مسافت ها ، ایجاد قاره ها در ثانیه و زمان پاسخگویی برآورد شده از هر جنبه بوده و حتی چند دقیقه باعث تعطیل شدن هر تعامل بزرگ تاخیر می شود. این دگرگونی اینترنت گسترده تر در دنیای ارتباطات است ، چیزی که قبلاً هرگز دیده نشده یا شاهد آن نبوده است. اکنون اینترنت مترادف با ارتباط است و اینترنت برای بیشتر مشاغل در سراسر جهان اجتناب ناپذیر است. با این حال ، دامنه اینترنت بسیار گسترش یافته است و تقریباً در همه ابعاد یک تجارت ، از تبلیغات گرفته تا تحقیقات در بازار ، شکار استعداد و بازاریابی اینترنتی در بر گرفته شده است. در اینجا ما در مورد آخرین موارد ذکر شده ، بازاریابی اینترنتی صحبت می کنیم.

هرچه تجارت باشد ، برای بازاریابی یک محصول ، باید تعامل با مشتری وجود داشته باشد و موفقیت هر طوفانی بستگی به این دارد که فرد بازاریابی چگونه می تواند مشتری را متقاعد کند. به طور کلی ، پسر بازاریابی این امر را از طریق یک جلسه شخصی یا تماس تلفنی مدیریت می کند. بازاریابی اینترنتی دقیقاً همین کار را انجام می دهد – بازاریابی – اما متوسط ​​اینجا اینترنت یا شبکه جهانی وب است. و در این جهان جهانی ، اولویت بندی بازاریابی اینترنتی به معنای این نیست که تجارت خود را با ضرر بزرگی مواجه می کنید. در مقابل ، وجود یک برنامه استراتژیک بازاریابی آنلاین برای هر شغلی ضروری است که از نظر دید ، نفوذ در بازار و همچنین انتخاب یک پایگاه مشتری محکم ، با رقبای خود مقابله کند.

بازاریابی استراتژیک اینترنتی در طراحی و اجرای یک کمپین بازاریابی اینترنتی برای به حداکثر رساندن بازده سرمایه گذاری ، در نظر دارد و بزرگترین چالش در کل سیستم بازاریابی است. این سؤالات مربوط به بودجه ، مؤثرترین روشها برای دستیابی به مشتریان آنلاین و تعریف یک برنامه جامع بازاریابی است که شامل تجزیه و تحلیل محیط فعلی آنلاین ، رقبا و صنعت و روند بازار آن است.

یک سری پنج عاملی خوب و خوب که به طور معمول برای هر نوع بازاریابی اینترنتی کار می کند می تواند توجیهی باشد که در زیر مشاهده می شود ،

* بهینه سازی موتور جستجو

* بازاریابی ایمیل

* کلیک کنید بازاریابی پرداخت شده (PPC)

* پشتیبانی پشتیبانی می شود

قبل از اینکه به جزئیات هر یک از این جنبه ها بپردازم ، بگذارید تفاوت بین استراتژی بازاریابی و یک تاکتیک بازاریابی را روشن کنم. استراتژی بازاریابی رویکردهای کلی یک شرکت تجاری را برای رسیدن به اهداف خود دنبال می کند. از طرف دیگر ، تاکتیک های بازاریابی به اقداماتی گفته می شود که بنگاه برای عملی کردن استراتژی های بازاریابی باید انجام دهد. ارسال خبرنامه ایمیل و ارسال / لیست سایت به موتورهای جستجو و راهنماهای جستجو هدفمند در دسته دوم قرار می گیرند.

اکنون به استراتژی بازاریابی اینترنتی و پیچیدگی آن برگردید. نفوذی که سایت شما می تواند به مشتری ارائه دهد بستگی به دید شما سایت در اینترنت دارد. یعنی اگر کسی با استفاده از موتور جستجوگر سایت را جستجو کند ، در نتایج جستجو – در 10 یا 20 صفحه اول یا آخرین صفحه ، کجا ظاهر می شود؟ بهینه سازی موتور جستجو دقیقاً به این مسئله می پردازد. این یک روش تحلیلی است که با استفاده از آن عواملی که در نتیجه بهتر لیستی از نتایج را در نتایج جستجو قرار می دهند بررسی می شوند و سپس سایت بر این اساس تغییر می یابد یا دوباره طراحی می شود. تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی ، بهینه سازی پویا و تبادل لینک تاکتیکی برخی از جنبه های بهینه سازی موتور جستجو است.

بازاریابی ایمیل – همانطور که از این اصطلاح وجود دارد – از طریق ایمیل به مشتریان می پردازد این استراتژی به ایجاد لیستی از چشم انداز و انتخاب کردن کمک می کند ، که می توان از آنها در کمپین های بازاریابی مستقیم پستی ، پیشنهادهای هفتگی ، تخفیف های فصلی و اعلامیه های اطلاعاتی استفاده کرد تا نام های معدودی را در این زمینه نشان دهد.

اگر مایل به صرف هزینه هستید ، بازاریابی پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) گزینه موثری است. با استفاده از این روش ، پول برای هر کلیک به موتورهای جستجو الهام می بخشد تا نام شما را با بارزترین فرمت لیست کنند. موتورهای جستجوی منحصر به فرد با پرداخت به ازای هر کلیک مانند Overture ، FindWhat.com و 7Search.com وجود دارند که نتایج جستجو را بر اساس میزان قیمت پیشنهادی تبلیغ کننده برای موقعیت تبلیغ ارائه می دهند.

مهمتر از همه دامنه خدماتی است که شما – به عنوان یک تجارت – به مشتریان ارائه می دهید. نتیجه نهایی کلیه تلاشهای بازاریابی آنلاین و آفلاین در چنین زمینه ای رتبه بندی می شود و از این رو شایان ذکر است که پشتیبانی یا ادامه خدمات پشتیبانی شده همان چیزی است که اعتماد مشتری را به حساب می آورد. و تا زمانی که مشتریان سهم بیشتری از موفقیت / شکست کسب و کار دارند ، نمی توانند ناامید شوند ، دقیقاً همان چیزی است که هر استراتژی بازاریابی باید منتظر باشد.

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا