بازاریابی اینترنتی

بازاریابی آنلاین – ابزار و نکات هیچ هتل یا رستوران نمی تواند بدون آنها باشد

راه اندازی یک وب سایت به شما امکان دسترسی مستقیم به نیم میلیارد کاربر اینترنت در سراسر جهان را می دهد. مشکل این است که داشتن یک وب سایت به معنای دستیابی به توده ها یا مهمتر از آن در بازار هدف شما نیست.

بازاریابی آنلاین به عنوان مقرون به صرفه ترین راه برای هدایت ترافیک به وب سایت و هدایت فروش است. این روشها منطقی هستند و می توانند بازده بالایی را نسبت به سایر اشکال بازاریابی ارائه دهند. از همه بهتر ، تأثیرات کاملاً قابل اندازه گیری است.

نام تجاری شما می خواهد در موتورهای جستجو دیده شود و در صفحات نتایج خود جایگاه های بالایی داشته باشد. شما توجه زیادی به برند و وب سایت خود دارید. شما می خواهید در سایت های دیگری مشاهده کنید که سطح بالایی از نوع مشتری شما را به خود جلب می کند ، و در نهایت می خواهید کلیک ، خرید ، سفارش یا اشتراک را کلیک کنید. اما چطور؟

ابزار و تکنیک های بازاریابی اینترنتی

برای ایجاد اقتصادی ترین و خلاق ترین راه حل که کاربر را به عمل ترغیب می کند ، باید با ابزارهای موجود کار کنید. شناخت ابزارها ضروری است ، بنابراین بیایید با چند تعریف شروع کنیم:

بازاریابی اینترنتی

به کلیه فعالیت های آنلاین که کاربران را با مارک شما متصل می کند ، اشاره دارد. اثرات را می توان با درک روشنی از هزینه عملیات ردیابی کرد. برخی از نمونه ها شامل تبلیغات به ازای هر کلیک ، تبلیغات در صفحه نمایش ، سایت های میکرو ، بازاریابی ایمیل و برنامه های وفاداری است.

بازاریابی ایمیل

احتمالاً مقرون به صرفه ترین گزینه. با بانک اطلاعاتی مشتری خود می توانید مستقیماً با هر کسی که علاقه مند به محصول ، خدمات یا مارک شما باشد درگیر شوید. آنها اطلاعاتی را در مورد آنچه دوست دارند به شما داده اند تا بتوانید ایمیل های خود را برای پاسخگویی به نیازها و خواسته های خود سفارشی کنید. مهمتر از همه ، این نسبتا با قیمت های سنتی تر بازاریابی بسیار ارزان است. بازاریابی ایمیل همیشه باید به عنوان یک ارتباط شخصی با خواننده دیده شود و به همین ترتیب ، محتوای (یعنی طراحی خلاقانه ، طرح ، نوشتن ، صدای گفتار) هر ایمیل برای ایجاد حس ارتباط ایجاد شود.

اما به یاد داشته باشید ، آنها را کوتاه و سوراخ نگه دارید – دکمه حذف فقط اینچ فاصله دارد!

پرداخت هر کلیک

قرار دادن تبلیغات نمایش در وب سایت ها یا موتورهای جستجو ، جایی که برای هر کلیک توسط یک کاربر پرداخت می کنید ، می تواند راهی قدرتمند برای هدایت ترافیک باشد. سیستم AdWords Google بسیار توصیه می شود.

بهینه سازی موتور جستجو (یا SEO)

در اصل ، این به کلیه فعالیت هایی که به موتورهای جستجوگر کمک می کند مانند Google ، سایت شما را پیدا می کند. روشهای SEO وقتی کاربران به جستجوی کلمات کلیدی یا عباراتی خاص می پردازند ، توجه بیشتری را نسبت به موتورهای جستجو ترغیب می کنند ، و سایت شما را “جستجو دوستانه” تر می کنند.

بازاریابی وابسته

با همکاری با تأمین کنندگان یا مارک هایی که بازار هدف شما را جذب می کنند ، می توانید شبکه ای از پیوندها بین وب سایت های یکدیگر ایجاد کنید تا به رانندگان بین شما کمک کند. این لینک همچنین به رتبه بندی موتورهای جستجو شما کمک می کند.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

بسیاری از شبکه های اجتماعی ، وبلاگ ها ، انجمن ها یا سایت های بازبینی استفاده شده توسط مشتریان برای کمک به تأثیرگذاری بر تصمیمات خرید آنها وجود دارد. مشروط بر اینکه این بستر مربوط به برند شما باشد و شما وقت داشته باشید اطلاعاتی را که منتشر می کنید حفظ کنید ، اینها بخش مهمی از استراتژی بازاریابی آنلاین شما خواهد بود.

نکات و نکات

این ترکیبی از بازاریابی غیرفعال (فعالیتی است که قرار است در پشت صحنه اجرا شود) و بازاریابی فعال (مدیریت مداوم و مداوم) که پایه و اساس آگاهی از برند شما از طریق اینترنت را فراهم می کند. در اینجا چند روش برای به دست آوردن بیشترین استفاده از هزینه بازاریابی آنلاین شما وجود دارد.

ایجاد کمپین های بازاریابی آنلاین

یک بازه زمانی تنظیم کنید ، یک پیشنهاد ایجاد کنید و یک کمپین را توسعه دهید. افرادی را که می خواهید پیشنهاد را بپذیرید انتخاب کنید و نحوه رسیدن به آنها را یادداشت کنید. آیا از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند؟ آیا آنها در پایگاه مشتری شما هستند؟ آیا از گوگل استفاده می کنند؟ انتخاب یک ترکیب خوب از کانال های مربوطه روشی مطمئن برای به حداکثر رساندن بازده در هزینه است.

ادغام آنلاین و آفلاین

برای هدایت ترافیک به سایت خود باید از ابزارهای آفلاین در دسترس شما (یعنی مسابقات ، مجله PR و غیره) در نظر بگیرید. هنگام برنامه ریزی یک بازاریابی ، یکپارچه سازی یک پیام در کلیه کانال های آفلاین و اینترنت تأثیر بیشتری خواهد داشت.

خلاق جذاب

داشتن یک تجربه آنلاین لوکس همیشه آسان نیست. ایده های دیجیتالی با محتوا جذاب و قابلیت کاربر پسند ، تجربه برند شما را به روشی که شایسته آن است ارائه می دهد.

سئو خود را بهبود بخشید

از توسعه دهندگان وب سایت یا آژانس بازاریابی خود بخواهید که تکنیک های سئو را در سایت خود بهبود بخشند ، یا از آنها بخواهید مناطقی از سایت خود را دوباره بسازند تا به شرکت های دوستانه موتور جستجو تبدیل شوند.

محتوا کینگ است

مهم نیست چه ابزاری را انتخاب می کنید ، ضمن اثبات خصوصیات مثبت محصولات ، اطمینان حاصل کنید که مطالب برای خواننده مرتبط است.

قدرتمندترین ابزار بازاریابی آنلاین آنهایی هستند که نه تنها تصور کاربران اینترنت را به خود جلب می کنند بلکه آنها را به سمت ایجاد انگیزه – اقدام به خرید این کوپن ، ثبت نام در بانک اطلاعاتی یا رزرو فرار از غذا / تعطیلات / آبگرم می کنند. ابزارهای موجود می توانند به شما نسبت به رقبای خود برتری داشته باشند ، بازدیدکنندگان بیشتری را به سایت خود جذب کنند و بازار بیشتری را به برند شما وارد کنند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا