عمومیکسب و کار های برتر ایجی مارکت

باربری در شهر قدس

باربری در شهر قدس

در یک تعریف ساده حمل و نقل عبارت است از جابجایی و حمل اثاثیه منزل یا محل کار از مکانی به مکان دیگر. قبلاً این کار توسط خود مردم انجام می شد که مجبور بودند وسایل منزل را با وسیله نقلیه شخصی بسته بندی، جابجا و به مکان دیگری منتقل کنند که کاری طاقت فرسا و سخت بود. با ظهور شرکت های اسباب کشی مثل زاگرس بار نیازی به زحمت و استرس زیادی در اسباب کشی نیست و افراد به راحتی می توانند اثاثیه منزل و محل کار را به صورت کاملا ایمن بسته بندی و جابجا کنند. امروزه باربری به یک صنعت تبدیل شده است و به سازمانی که هرگونه اشیا یا موجود زنده را جابجا میکند شرکت باربری می گویند. در واقع حمل و نقل بار انسان، حیوانات، کالاها و مواد را از یک مکان جغرافیایی به مکان دیگر منتقل می کند. حمل و نقل به چهار روش زمینی، هوایی، دریایی، ریلی یا کابلی انجام می شود. باربری در شهر قدس توسط زاگرس بار به راحتی و به سرعت انجام میشود.

در زیر به شرح هر یک از آنها می پردازیم:

 1. حمل و نقل ریلی: زمانی که حمل و نقل با قطار و سایر وسایل نقلیه ریلی انجام می شود به آن حمل و نقل ریلی می گویند.
 2. حمل و نقل هوایی: زمانی که انتقال از طریق خطوط هوایی و هواپیما انجام می شود، به آن حمل و نقل هوایی می گویند.
 3. حمل و نقل زمینی: حمل و نقل کالا از طریق جاده ها و خطوط را حمل و نقل زمینی می گویند و بیشتر کالاها و کالاها به این ترتیب جابجا می شوند.
 4. حمل و نقل دریایی: زمانی که جابجایی با وسایل نقلیه دریایی و دریایی باشد به آن حمل و نقل دریایی می گویند.

وظایف زاگرس بار

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که مسئولیت یک بار خودرو یا یک شرکت باربری چیست؟ در این قسمت به وظایفی که یک شرکت حمل و نقل و باربری مناسب در قبال مشتریان خود دارد اشاره می کنیم که شاید شما از آن بی اطلاع باشید. امروزه نیز مانند گذشته این تصور که شرکت باربری تنها وظیفه حمل و نقل و جابجایی کالا در سطح شهر و یا حمل کالا به داخل شهر را بر عهده دارد از بین رفته است. در حال حاضر شرکت های باربری وظایف دیگری را بر عهده دارند و کار آنها فقط حمل و نقل کالا نیست. اصول مهمی که در اکثر کشورها اجباری است امروزه در کشور ما رعایت می شود. اصول مهمی که نقش مهمی در تعیین حرفه ای بودن یک شرکت باربری دارد. شامل :

 • کیفیت در تمامی مراحل حمل و نقل
 • ارائه خدمات مختلف در زمینه حمل و نقل بار از جمله خدمات بسته بندی اثاثیه و تجهیزات، حمل بار ویژه و ….
 • تضمین کیفیت بار و سلامت بار
 • استفاده از روش های نوین و مدرن بسته بندی و حمل و نقل انواع کالا
 • سرعت اجرای عملیات باربری با حفظ کیفیت
 • هزینه مناسب و انعطاف پذیر برای انجام انواع خدمات باربری مطابق با بودجه و نیاز مشتریان
 • ارائه مشاوره های مرتبط و تخصصی جهت تسهیل جابجایی و جابجایی
 • ارائه خدمات باربری، بارگیری خودکار و تحویل در مناطق مختلف تهران با توجه به نیاز و شرایط هر منطقه.

اینها همه مواردی است که شرکت حمل و نقل باید رعایت کند. به همین دلیل است که در اینجا در مورد انتخاب مناسب ترین گزینه صحبت خواهیم کرد. امروزه دیگر بحث جابجایی وسایل از نقطه ای به نقطه دیگر (در سطح شهر یا مسافت های طولانی و جابجایی در سراسر کشور) نیست، بلکه کیفیت و خدمات مهمتر است. بر اساس جمع بندی کلی می توان گفت که در حال حاضر شرکت های باربری نیز مانند سایر شرکت های خدماتی علاوه بر حمل اثاثیه شما، در زمینه جابجایی اثاثیه، بسته بندی وسایل شما، مشاوره در مورد چیدمان وسایل در مکان جدید و غیره مشاوره می دهند. همچنین مسئولیت های شرکت باربری شامل وظایف حمل و نقل کالا می باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل در بار، شرکت باربری موظف به پاسخگویی می باشد. در صورت قاچاق بودن محموله، شرکت حمل و نقل مسئولیت دارد. در حمل اثاثیه در سطح شهر در صورت آسیب دیدن بار مقصر دفتر حمل و نقل و شرکت حمل و نقل است که خسارت وارده را جبران می کند.

 

با توجه به رشد جمعیت و در نتیجه افزایش تقاضا برای حمل و نقل، گسترش سیستم حمل و نقل و فعالیت شرکت های باربری در کشور به یک اقدام بسیار مهم تبدیل شده است. شرکت های باربری معمولا مجوز فعالیت را از اتحادیه ها، انجمن ها یا سازمان های دولتی مانند راهداری و وزارت راه دریافت می کنند. حمل و نقل یکی از مهم ترین بخش های پایه در کشور است. یکی از مهم ترین دغدغه های افراد که به مرور زمان بیشتر با آن مواجه میشوند، انتخاب باربری و کامیون مناسب هنگام حمل اثاثیه و جابجایی است. پیدا کردن یک حامل قابل اعتماد، با وجود تعداد زیادی از مجموعه های جعلی، آسان نیست.زاگرس بار www.zagrosbaar.ir با چندین سال سابقه کار با کادری مجرب و خوش اخلاق در زمینه حمل اثاثیه منزل و کالاهای تجاری در و خارج از شهر آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه حمل و نقل بار با وانت نیسان و کامیونت با تجهیزات مجزا می باشد. وقت شناسی و رعایت برنامه یکی از مهم ترین فاکتورهای زاگرس بار است چرا که مشتری از دیرکرد کارمندان شرکت حمل و نقل و تخلف از برنامه خود خوشش نمی آید. بسیاری از شرکت های حمل و نقل به دلیل تعداد کم خودروهای فعال که می توانند به مقصد برسند معمولا با تاخیر مواجه می شوند. اما در زاگرس بار به دلیل وجود تعداد زیاد خودرو ها سفارشات بدون تاخیر و دقیق انجام میشوند.

دکمه بازگشت به بالا