عمومی

این قانون دروغ است! – کاما


واقعاً این آمار؟ آیا ایرانی ها بیش از هر چیز به جستجوی این کلمات می پردازند؟ به نظر من این اصلاً صحیح نیست! ابتدا به بخش 6 این آمار نگاه کنید تا بررسی من شروع شود

خوب به نظر می رسید؟ خوب بیایید به داستان اصلی برویم

در کلاس بازاریابی دیجیتال سازمان بازاریابی صنعتی با تدریس عادل طالبی ، یاد گرفتم که کمی عمیق تر به نظر بیایم. من آموخته ام که آمار چیست ، چه هستند و چه آماری نه تنها برای گفتن “Wow” بلکه برای تجزیه و تحلیل ، یادگیری و بهبود شغل ماست. آیا آمار موجود در حال حاضر منتشر شده به فروشگاه ورزشی گیشا من آسیب می رساند؟ آیا من یک کلمه کلیدی برای سایت SEO خود دارم؟ آیا تجارت من از رسانه های اجتماعی پشتیبانی می کند یا نه؟ آیا راهنمایی برای تولید محتوا در وبلاگ من ارائه می دهد؟ آیا این امر مربوط به خرید شیکر ، خرید ساق پا و خرید کفش ورزشی مردانه است؟

قبل از اینکه سعی کنم به این سؤالات پاسخ دهم یا به جستجوی کلمات پرس و جو بپرسم ، اجازه دهید ابتدا بگویم که این یک دروغ برای من است! آیا کلمات مرتبط با جنس در جمع 20 کشور برتر نیستند؟ آیا به دلیل فیلتر موجود کلمه فیلتر یا VPN در این تنظیم قرار نمی گیرد؟ به نظر من ، این مجموعه کلمات قطعاً نظم دارد ، اما هیچ اشاره‌ای به آن نشده است.

اما بیایید به اصل مطلب برسیم ، کلمه بارگیری در بالا ، بنابراین حتما محتوای بارگیری را در سایت خود قرار دهید. بارگیری برنامه های ورزش ، برنامه های تغذیه و کلیپ های ورزشی می تواند در وب سایت فروش ورزشی موفقیت آمیز باشد.

کلمه فیلم به معنای اهمیت و جهت گیری بازاریابی ویدیویی است ، به معنای ورزش ، تمرین بدن سازی و زندگی بدن سازی است که می تواند برای هواداران ما جذاب باشد.

تصویر به اندازه همیشه مهم است. عکس های محصول ، عکس های بدن سازی و تصاویر ورزشی جذاب می توانند برای تجارت من مفید باشند.

من نمی خواهم همه را ذکر کنم و درباره رابطه آنها با تجارت خودم بیشتر بگویم ، سپس به تجزیه و تحلیل کلی بپردازم. “دیوار” به معنای اهمیت تبلیغات در این سکو ، به خصوص فروش محصولات عمده ورزشی ، اینستاگرام و تعداد عجیب طرفداران آن است که خدا را شاکریم که در این زمینه به خوبی دست پیدا کرده ایم. “آهنگ جدید” به من یادآوری می کند که می توانم آهنگ های باشگاهی را ارسال کنم یا آهنگ هایی را در وبلاگ خود پخش کنم تا از Google کمک بگیرم. بقیه کلمات هم خوب هستند ، اما بعداً درباره آنها فکر خواهم کرد.

چرا کلمه ای برای خرید محلی در این لیست وجود ندارد؟ بله ، زیرا قدرت خرید مردم به شدت کاهش یافته است. چرا کلمات تکراری در لیست کلمات متداول و گمشده مانند آموزش و یادگیری هستند؟ چرا مردم ما فوتبال را خیلی دوست دارند و برندسازی یک سایت ورزشی باید جزء 20 کلمه برتر برای محتوای مرتبط با فوتبال باشد؟ فوتبال چگونه به نفع مردم ما است؟ چرا بورس نیست؟ بورس امسال با جریان نقدینگی بالا رشد عجیبی داشته است؟ آیا واژه طلا به این معنی است که بیشتر مردم روی طلا سرمایه گذاری می کنند؟ یا سالانه قیمت طلا را از 350 به 650 هزار تومان افزایش می دهد؟ کلمه اینستاگرام و اینستاگرام بسیار جالب است و اهمیت این شبکه اجتماعی را در بین مردم ما نشان می دهد.

دیدن کلمه دیواری برای من غافلگیرکننده بود ، اما من این واقعیت را می دانم که مردم به دنبال خرید کالاهای ارزان قیمت هستند و از طرف دیگر ، رشد وحشتناک قیمت خودرو عامل اصلی این ترتیب است. من کلمه گل را نمی دانم ، واقعاً نمی دانم چرا او در این چیدمان قرار دارد! این عجیب است

اما من می خواهم سال آینده این روزها که در کرونا هستیم ، حرف های بهتری را ببینم. آموزش ، یادگیری ، کارآفرینی ، دوستی ، سلامتی ، امید ، انگیزه و هزاران حرف مثبت دیگر در ذهن من است و امیدواریم سال آینده حداقل یکی از آنها باشد.

کمتر آموزش ، یادگیری و کارآفرینی. من دوره های بازاریابی دیجیتال آنلاین آدل طالبی را به خاطر آوردم که در واقع شامل سه کلمه است. اگر به دنبال اینها هستید ، حتماً به اشتراک بگذارید ، ارزشش را دارد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: این قانون دروغ است! – کاما

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا