فیلم و هنر

ایمان شمسایی، مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های کیست؟

ایمان شمسایی مدیرکل روزنامه ها و رسانه های محلی شد.

بر اساس گزارش ها عنوان؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی ایمان شمسایی را به عنوان مدیرکل اخبار و رسانه های محلی منصوب کرد.

حکم محمدمهدی اسماعیلی علیه ایمان شمسایی: «آقای ایمان شمسایی عزیز

با توجه به سوابق فرهنگی و تجارب ارزشمند جناب عالی در حوزه رسانه و به پیشنهاد معاون محترم بازرگانی و اطلاع رسانی به سمت «مدیرکل بازرگانی و امور داخلی» منصوب می شود.

امید است با استعانت از خداوند متعال و استفاده از توان و فداکاری رسانه ای و تغییر ستاد، در زمینه گسترش فعالیت های رسانه ای، رصد فعالیت های رسانه ای و خبرگزاری ها و پایگاه های دانش الکترونیک از اتحادیه های آنلاین حمایت کنیم. فیلد مطبوعات و تایید آزادی های مجاز در قانون مطبوعات و اعمال موثر از تعریف وظایف و وظایف مدیریت کل.

از خداوند منان توفیق روزافزون در خدمت مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف حکومت بشری را با رهنمودهای حضرت ولیعصر(عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) مسئلت دارم.

از سوابق اجرایی ایمان شمسایی می توان به مدیر عامل موسسه فرهنگی قدس و مدیرمسئول روزنامه قدس وابسته به آستان قدس رضوی، قائم مقام و سردبیر خبرگزاری، عضو هیئت مدیره مطبوعات ایران اشاره کرد. . مؤسسه، مشاور رئیس و دبیر کمیته اطلاع رسانی.

پیش از این احسان الله حجت در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این سمت را بر عهده داشت.

دکمه بازگشت به بالا