دانش و فناوری

ایلان ماسک: آزادی بیان قانونی در توییتر ایجاد خواهد شد

ایلان ماسک در جلسه پرسش و پاسخ روز پنج‌شنبه با کارکنان توییتر از ایجاد آزادی بیان قانونی در توییتر خبر داد.

مستر بلیط

ماسک در پاسخ به سوالی که یکی از کارمندان در زمینه محتوای نظارت در پلتفرم توییتر به این نکته اشاره کرد که کاربران از آزادی بیان قانونی در توییتر بهره‌مند خواهند شد.

به عقیده ایلان ماسک آزادی بیان به شکل قانونی حقوق کاربران توییتر است ; اما به هیچ وجه زیاده‌روی در این موضوع نیست. ایلان ماسک به ویژه تعداد زیادی بر روی نظریه آزادی بیان و دسترسی داشت. این نظریه اولین بار توسط Renée DiResta مطرح شده بود.

ایجاد آزادی بیان قانونی در توییتر

ایلان ماسک در ادامه سخنانش دوباره نسبت به موضع سختگیرانه. و ف ت ت ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف

ایلان ماسک: بزادی بیان قانونی در توییتر ایجاد خواهد شد

ایلان ماسک همچنین اعلام کرد که کاربران می‌بایست به منظور احراز هویت در توییتر حق اشتراک پرداخت کنند. در واربران آینده را رتبه‌بندی خواهد کرد، به ترتیب توییت‌های دارای رتبه بالاتر در نوار جس.

انتقاد ایلان ماسک از امنیت توییتر

ایلان ماسک از میانه‌روی‌های محافظه‌کارانه توییتر انتقاد کرده و این پلتفرم را در زمینه با مسدودسازی اکانت ترامپ، رئیس سابق آمریکا در جریان شورش‌های ۶ ژانویه را محکوم کرد. ا ه ا ا ا ا بار بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها بارها د

ایلان ماسک توییتر را ابزاری برای نشان دادن خود دانسته و به کارکنان خود گفت: أارکنان خود گفت: من از توییتر استفاده خواهم کرد!

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره ایجاد آزادی قانونی در توییتر چیست؟ در زیر تعدادی از محبوب ترین آهنگ های جهان آورده شده است.

منبع: theverge

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا