دانش و فناوری

ایسوس ROG Phone 6 با سیستم خنک کننده بهبودیافته و قابل‌توجه معرفی خواهد شد

ROG Phone 6 قرار است در تاریخ 5 جولای (جرار است در تاریخ 5 جولای (جرار سر سر ک14 روز 1401) به‌صورت رسمی معرفی شود. پس از تصور وجود نمایشگر 165 هرتزی AMOLED و استفاده از تراشه پرچمدار اسنپدراگون 8+ نسل 1 در این گوشی، ایسوس به‌تازگی با اشاره به سیستم خنک‌کننده ROG Phone 6، ادعا می‌کند که این مورد به طور قابل‌توجهی کشف شده و با افزایش 30 درصدی حجم. محفظه بخار و 85 درصدی ورق گرافیتی، در دفع حرارت بسیار بهتر از ROG Phone 5 عمل می‌کند.

سیستم خنک کننده بهبودیافته ایسوس ROG Phone 6

همان‌طور که گفتیم، نسل جدید گوشی گیمینگ ایسوس با عنوان ROG Phone 6 در راه است. این شرکت در اوایل ماه جاری رسماً یک رویداد رونمایی در تاریخ 5 جولای برای این دستگاه را اعلام کرد. از آن زمان به‌آرامی تیزرهایی برای ROG Phone 6 فاش شده است، با جدیدترین مورد از آن وعده‌ها.

همانطور که اوایل امروز در حساب رسمی ROG Global در توییتر به‌اشتراک گذاشته شد، ROG Phone 6 ایسوس با دفع حرارتی بسیار بهبودیافته نسبت به ROG Phone 5 عرضه می‌شود. ا ی ی ص ص ص ی ی ا ز ز ز ز ز ز ز ز ز ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا

سیستم خنک کننده بهبودیافته ایسوس ROG Phone 6

سیستم خنک کننده بهبودیافته ایسوس ROG Phone 6

ما انتظار داریم که این اعداد یک بهبود عملکرد مستقیم به برنامه‌های کاربردی در ROG Phone 5 داشته باشد که دارای یک محفظه بخار سه‌بعدی و صفحه گرافیتی است و باید عملکرد پایدار بهتری را در حین بازی‌های تضمینی کند. تولیدی که بعید بهینظر می‌رسد که سیستم جدید در گوشی آینده ایسوس با Nubia RedMagic 7 Pro و خنک‌کننده فعال آن رقابت، بیش از پیش عملکرد بهتری نسبت به پرچمداران سنتی و غیرمجاز ارائه می‌دهد.

ROG Phone 6 ایسوس کمتر از دو هفته دیگر با اسنپدراگون 8+ Gen 1 معرفی خواهد شد که علاوه بر خنک‌سازی کند

نظر شما پیرامون سیستم خنک کننده بهبودیافته ایسوس ROG Phone 6 چیست؟نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا