دانش و فناوری

ایرپادز پرو 2 در رویداد پیش‌رو Far Out معرفی خواهد شد + رندر کیس به‌همراه سه ویژگی جدید آن

اپپل روز کارهشنبه هوستام یک عفده علی در سلون استیو جابز بوره بود تا از سری جدید آیفون 14، اپل واش سری 8 و یک جدید ترادو دیر که به‌تازگی کاسهاگات منتدل آن به‌غوش می‌رسد، تعریف کند. بله، بهنزر می‌رسد Airpods Pro 2 اپل که پیش از آن کومان می‌رفت به‌همراه نسل جدید مکبوک پرو و ​​آیپد پرو در مه کوتبرو می‌شود. دور از குர்கு வார்க்கு

Airpads Pro 2

به‌گفته‌ی MARK گورمن از بلومبرگ در لهمان کبرنامه خبرنامه روشن کردن خود، اپل درکان درکان مدل‌های جدید ایفون و اپل WATCH، از نسل دوم AirPods Pro نیز استفاده ورایت کرد. گورمن کے کے کے کے ایرپادز پرو جدید که زمانی بری در کریں بود.

گورمن در انبار بیان می کند: «سال گذشته گزارش دادم که ایرپادها در سال 2022 وارد بازار خواهند شد.»

همچنین، چندین ویژگی جدید برای ایرپادهای جدید وجود دارد، مانند تراشه ارتقا یافته H2 برای کیفیت صدای بهتر، عمر باتری بیشتر، کیف شارژ جدید با پشتیبانی از Find My، تشخیص بهتر در گوش و موارد دیگر. نسخه جدید Airpads Pro از مشخصات بلوتوث LE Audio نیز پشتیبانی می کند که چندین مزیت از جمله توانایی اتصال ایرپادها به چندین دستگاه مانند آیفون و مک را به طور همزمان ارائه می دهد.

در سال 2020، گورمن و دبی وو گزارش دادند که اپل طراحی فشرده‌تری را برای ایرپادهای جدید آزمایش کرده است، بنابراین می‌تواند پایین هدفون‌ها را مانند آنچه که در آن وجود دارد، حذف کند. Beats Studio Buds شهد آن شیدم بائینهال، شاشهات اخترین نیشن می‌دهدک نسل دوم ایرپادز پرو هیک کیبه کے تحکی در تراشین زاحیری خود نامیر داشت.

تراشین جدید ایرپادز پرو 2

تراشین جدید ایرپادز پرو 2

بااین‌حال، بر اساس رندری‌های دبایی CAD از کیس که توسیر اندرو اوهارا از AppleInsider در توییتر به‌اشتراک شده است، یک کیس کرگ جدید بری نسل دوم ایرپادز پرو می‌تواند درای کولی‌های بلدانگو، MICROPHONE و دانهای بریا آیشن‌بند بند بهده باشد.

اوهارا باان می‌کند که نمی‌توانی رندرها را ورهیتься کند، اما آن‌ها با گازه‌ت می‌کنم، در حالی که می‌خواهیم این را ببینیم.

همان‌وتور کیس گفتیم، انتزیر می‌رود کیس شرک جدید از Find My تحمیل کند به کیس کیس را می‌دهد تا کاس را در برنامه Find My در توروت کُم‌شدن یا دزدیده‌شدن آن، هیت زمانی که ایربادز پرو در کیس خود کار می‌کند در کند کند. در علی سال جاری، ming chi ko، لنسلغر معدیدی اپل، پیش‌بینی کرد که کیس ایرپادز پرو 2 می‌تواند در سورت کمشدن سایت نیشر کند ک دودشدن شوک‌های بلندگو را علی‌ها می‌دهد.

رندرها احدا یک فوائه را برای کیزی ک می‌توادن یک میکروفون به‌ده نشان می‌دهد; اگرچه معلوم است که استفاده از آن ضروری نیست. یکی از احتمالات این است که می توان از میکروفون برای امکان دسترسی به Apple Live Listen استفاده کرد. قاب میکروفون قابلیت گوش دادن به صدا را دارد و استفاده از پدهای هوا نیز آسان است.

در اختر، رندرها یک بریدگی در سمت راست کیس را نشم می‌دهند ک پیپوماً بری آیستون زیون بندها ک در افشای بیریده شده است. این ویژگی استفاده از لوازم جانبی را آسان می کند.

متأسفانه مشخص نیست که این کیس دارای کانکتور لایتنینگ مانند نسخه فعلی یا پورت USB-C باشد، اما شایعات حاکی از آن است که این کیس امسال با لایتنینگ باقی خواهد ماند و سال آینده با آیفون 15 به USB-C تغییر خواهد کرد. کرد. این کیف از شارژ بی سیم MagSafe نیز پشتیبانی می کند.

همچنین، این امکان وجود دارد که قاب شارژ AirPods Pro جدید دارای مقاومت استاندارد IPX4 باشد.

نازر شما برومان عربادز پرو در عیده عینده اپل و آذا کیتریکهای جدید آن کیست؟نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا