دانش و فناوری

ایرپادز پرو 2 دارای قابلیت نظارت بر ضربان قلب، Find My و عملکرد سمعک خواهد بود

طبق گزارش 52 صوتی، ایرپادز پرو 2 اپل می‌تواند با لیستی از ویژگی‌های جدید همراه باشد که شامل تشخیص ضربان قلب، عمل عاملی است.

قابلیت های ایرپادز پرو 2 اپل

این سایت ادعا می‌کند که اطلاعاتی در مورد AirPods Pro 2 دریافت کرده و همچنین از ین ازنظر طراحی، برخی شایعات در مورد ظاهر بدون ساقه، این هنوز در نسل دوم یافت می‌شود و به‌طورکلی، ایرپادز پرو 2 بسیار شبیه به ایرپادز پرو اصلی و ایرپادز نسل سوم است.

ساخت AirPods Pro 2 شبیه به AirPods Pro را قبلاً شنیده بودیم، اما گزارش امروز بیشتر را می‌کند که شامل موارد زیر است:

تراشه H1 بهروز شده است: انتظار می‌رود تراشه H1 به‌روز شده دارای سیستم SiP ارتقاء یافته و قابل حذف نویز خودتطبیقی ​​باشد. این مورد شامل عملکرد بهتر و بهبود مصرف انرژی نیز خواهد بود.

قابلیت Find My: انتظار می‌رود AirPods Pro 2 از قابلیت Find My پشتیبانی می‌کند که به این ایرپادز امکان می‌دهد تا با برنامه Find My iPhone جفت شود. شایعات قبلی حاکی از وجود یک بلندگو بر روی کیس است که اجازه می‌دهد در صورت ج

تشخیص ضربان قلب: شایعات قبلی درباره ورود سنسورهای سلامتی به AirPods Pro را شنیده بودیم و 52 ادعای صوتی می‌کند که آن‌ها را نمی‌کند.

تشخیص دما: سنسور ضربان قلب پشتیبانی از تشخیص دما نیز کند ، اما 52Audio

بهبود صدا: AirPods Pro 2 ظاهراً ترکیبی از درایورهایی با دامنه سفارشی‌شده‌شده بالا و تقویت‌کننده‌های برد دینامی خواهد بود که ویژگی خودتطبیقی، صدای فضایی با ردیابی سر پویا و به‌اشتراک‌گذاری صدا را نیز شامل می‌شود.

USB-C: ه‌جای لایتنینگ، AirPods Pro 2 می‌تواند از یک درگاه USB-C کند.

قابلیت‌های سمعک: 52 ادعای صوتی می‌کند که AirPods Pro 2 به‌عنوان سمعک به‌طوری‌که ظاهراً می‌توان صدا را ازطریق کیس شارژ جمع‌آوری کرده و برای بهبود و پخش صدا با هدف کمک به افراد مبتلا به کم‌شنوایی برای شنیدن بهتر صدا در محیط، به ایرپادز منتقل کند. اگر تا به حال شلیک نکرده اید، باید آن را امتحان کنید

قابلیت های ایرپادز پرو 2 اپل

قابلیت های ایرپادز پرو 2 اپل

ما در گذشته شایعاتی در مورد این ویژگی‌ها شنیده شده بودیم، اما عملکرد سمعک، وجود دارد. 52Audio در گذشته اطلاعات دقیقی در محصولات صوتی آینده اپل ارائه کرده است، اما این سایت همچنین برخی شایعات برخی از این ویژگی‌ها قابل‌قبول به‌نظر می‌رسند، زیرا آن‌ها نکاتی را در مورد آن‌ها شنیده‌ایم. اما برخی دیگر، مانند عملکرد سمعک، عجیب تر هستند. به‌همین‌دلیل، این اطلاعات را کمی شک‌وتردید درنظر بگیرید.

نظر شما قابلیت های جدید ایرپادز پرو 2 اپل چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا