دانش و فناوری

ایربادز سونی LinkBuds S با ابعادی جمع‌وجور، حذف نویز فعال و قیمت 200 دلار رسما معرفی شد

در فاصله ای کمتر از یک هفته از معرفی نسل جدید هدفون پیشرفته WH-1000XM5 سونی، این شرکت امروز از کوچک‌ترین و سبک‌ترین ایربادز جهان با نام LinkBuds S رونمایی کرد که از ویژگی‌های آن است.

ایربادز سونی LinkBuds S

امروز ، سونی ایربادز جدید LinkBuds S خود را با قیمت 199.99 دلار معرفی کرد. تولید که این مدل، نام تجاری مشابه با ایربادز LinkBuds دارد که اوایل سال جاری معرفی شد، مدل “S” دارای فرم فاکتور معمولی و تناسب درون گوش است. LinkBuds S که در رنگ‌های سیاه، سفید و بژ (به‌طور انحصاری در بهترین خرید) و ‌ و و و و خرید خرید خرید خرید خرید خرید خرید خرید خرید خرید خرید خرید خرید

ایربادز سونی LinkBuds S

ایربادز سونی LinkBuds S

جدیدترین ایربادز سونی همچنین از ویژگی‌های قابل‌توجهی شامل حذف نویز فعال، حالت صدای محیط / شفافیت و پشتیبانی از کدک ب مانند استانداردهای LinkBud، سونی ایربادز جدید را به‌عنوان هدفون‌هایی معرفی می‌کند که می‌توان در تمام روز استفاده کرد و زندگی بیرونی و دیجیتالی خود را با ویژگی‌های نرم‌افزاری هوشمند «پیوند» انجام داد.

LinkBuds S می‌تواند به‌طور خودکار از قرار دادن آن‌ها در گوش، پخش موسیقی شروع کند، یا از فهرست پخش‌کننده Spotify آن را دریافت کند، یا پس از پایان تماس کاری، شروع به پخش آهنگ‌های صوتی آرامش‌بخش کند. این ایرباد همچنین شامل مجموعه‌های معمولی از ویژگی‌های سونی است، مانند کنترل صدای تطبیقی ​​که می‌توانید سطح حذف نویز و صدای محیط را به مکان یا فعالیت‌های فعلی خود سفارش دهید.

عمر باتری این ایربادز با ANC روشن، شش ساعت و با محاسبه شارژ مجدد از کیس، حدود 20 ساعت ارزیابی می‌شود. LinkBuds S ‌ ‌ ب ب B B IP IP ب ا اواهینامه IPX4 م متأسفانه، سونی شارژ بی‌سیم را با این هدف حذف می‌کند که با توجه به قیمت بالای آن‌ها، یک عقب‌گرد به‌شمار می‌روی.

LinkBuds S از تاریخ 20 می در سستر خواهد بود و از امروز برای پیش‌سفارش در دسترس است.

دیدگاه شما پیرامون سونی LinkBuds S و طراحی و مشخصات آن چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا