دانش و فناوری

ایربادز اوپو Enco Air 2 Pro با حذف نویز فعال و عمر باتری 28 ساعت رسما معرفی شد

پوشی‌های ووشی‌های هوشمند F21 Pro 5G و F21 Pro 4G خود، از یک ایربادز جدید با نام Enco Air 2 Pro ی درد ی Enco Air 2 Pro به‌عنوان نسخه پیشرفته‌تر از Enco Air 2 شناخته می شود که در ماه مارس معرفی شد. ایربادز جدید، از مشخصات قابل‌قبولی ازجمله درایور 12.4 میلی‌متری، قابلیت حذف نویز فعال

ایربادز اوپو Enco Air 2 Pro

Enco Air 2 Pro ا ع ع و م o o o o Enco Air 2 Pro در داخل، این ایربادز جدید توسط یک درایور 12.4 میلی متری همراه است. درادامه ، بیایید نگاهی به جزئیات Oppo Enco Air2 Pro بیندازیم.

اوپو Enco Air 2 Pro دستگاه به یک درایور دیافراگم تیتانیزه شده است 12.4 میلی متری که گفته می شود عه گفته است. این ایربادز از طراحی مشابه با ایرپادز پروپاپ اپل بهره برده و در رنگ‌های خاکستری و سفید موجود هستند. Banco Air Pro 2 همچنین از ویژگی حذف نویز فعال (ANC) پشتیبانی می کند و قابلیت حذف نویز توسط هوشمصنوعی برای برقراری تماس های همراه با حالت transparent نیز برای آن تعبیه شده است که به شما امکان می دهد از صدای محیط اطراف خود مطلع شوید.

ایربادز اوپو Enco Air 2 Pro

ایربادز اوپو Enco Air 2 Pro

زرفیت اترفیت باتری ، این ایربادز با باتری 43 ز ز 28 ع ر ر ر ر رر شارژ تا 28 ساعت با قاب همراه با خاموش بودن ANC تا 20 ساعت با روشن بودن ANC کار می‌کند. خود ایربادزه ها نیز تا 5 ساعت پخش با ANC و تا 7 ساعت بدون ANC عمر باتری دارند. یا کیس دارای پورت شارژ Type-C سا و شارژ کامل آن 2 ساعت طول می کشد. از دیگر ویژگی‌های TWS می‌توان به تنظیم Enco Live Bass، استاندارد IP54 مقاومت دربرابر گردوغبار و آب، این ایربادز با Realme Buds Air 3 که اخیراً معرفی شده است، مقایسه خواهد شد.

OPPO Enco Air 2 Pro قیمتی معادل 46 دلار داشته و انتظار می رود که در بازار هند و سپس بازارهای جهانی عرضه شود.

نظر شما در مورد ایربادز OPPO Enco Air 2 Pro ، شرصات و طراحی آن چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا