بازاریابی اینترنتی

ایده های تبلیغات معلم درایور

اگر شما یک مربی راهنمایی و رانندگی جدید یا واجد شرایط هستید که به کار بیشتری نیاز دارید و می خواهید رانندگان بیشتری را یاد بگیرند ، در این صورت ایده هایی در مورد نحوه تبلیغ و بازاریابی خدمات خود به مشتریان بالقوه ارائه می دهم.

کلاه شغل خود را بپوشید! یکی از مهمترین مواردی که شما باید درک کنید این است که مربی رانندگی شغل نیست ، شما یک کار را اداره می کنید و برای موفقیت باید به شیوه هایی استفاده کنید که به دیگران کمک کند تا موفق شوند.

1. بازار خود را بشناسید. فقط به این دلیل که می دانید بعضی از افراد که می خواستند در هنگام آموزش درس رانندگی را راهنمایی کنند ، به این معنی نیست که تقاضای کافی برای خدمات شما در منطقه شما وجود داشته باشد. حتی اگر تقاضا وجود داشته باشد ، میانگین راننده یادگیری پرداخت چه پاسخی است که باید قبل از شروع تبلیغات تبلیغاتی خود بدانید.

2. ارائه خدمات منحصر به فرد. اگر می خواهید مشتریان را از رقبای خود دزدیده و یا افراد بیشتری را به عنوان راهنما به سمت خود جذب کنید ، باید کاری را انجام دهید که دیگران این کار را نکنند. اگرچه قیمت برای بسیاری از افراد در تصمیم گیری با چه کسی یاد می گیرد که سفر کند ، نقش مهمی را ایفا می کند ، اگر می توانید چیز دیگری را پیشنهاد دهید ، ممکن است برخی از افراد مایل باشند مبلغ بیشتری بپردازند. به عنوان مثال ، من مربی رانندگی را می شناسم که در یک منطقه خاص با تعداد زیادی جوان حرفه ای کار می کند که موفق به کسب و کار زیادی شده است زیرا او ماشین مدرسه رانندگی خود را به سری BMW تغییر می دهد 1. چه برنامه ای عالی برای بازاریابی مناسب دارد!

3. خدمات خوبی ارائه دهید. شخصی یک بار به من گفت که مشتری ناراضی خیلی ناراضی است. بدترین تبلیغی که می توانید بدست آورید ، هنگامی که نتوانید آنچه را که به مشتری قول داده اید تحویل بگیرید ، از این رو بسیار مهم است که همه رانندگان یادگیرنده شما از هرگونه یادگیری رانندگی با احساس دستاورد خودداری کنند. بسیاری از زبان آموزان وبلاگ های درسی آنلاین دارند که در صورت انجام کار خوب می توانند تبلیغات خوبی برای آموزشگاه رانندگی شما ارائه دهند.

بنابراین چه ایده های تبلیغاتی می توانم ارائه دهم؟

4- کارت ویزیت. هر مربی رانندگی باید در کارت ویزیت و همچنین در شخص خود چاپ و در دسترس باشد ، زیرا شما هرگز نمی دانید این فرصت چه زمانی به شما ارائه می دهد. ممکن است شما یک درس رانندگی سوپر مارکت داشته باشید و بچه های خود را در مدرسه رها کنید.

5- برای ارتقاء خدمات خود و حتی تا زمان ممکن ترک آنها را بر روی خودرو خود ، حتی اگر فقط مغناطیسی انجام دهید. یکی از ساده ترین و ارزان ترین راه های تبلیغ مدرسه با اتومبیل مدرسه شما است. به جاهای زیادی می رود و اگر روی علامت نوشته شود ، دائماً شما را به بازار عرضه می کند.

برای پول درآوردن پول لازم است ، بنابراین این چیزی است که شما باید پول آن را پیدا کنید زیرا 6 ماه می تواند خودش را پرداخت کند.

6. خودتان یک وب سایت بگیرید. بله شاید قبلاً آن را شنیده باشید ، اما برای من موثرترین شکل تبلیغاتی من است. اکنون کاری را که بیشتر مربیان انجام می دهند انجام ندهید ، 5 صفحه را جمع کنید و بنشینید و منتظر بمانید تا مکالمات شروع شود.

علاوه بر پنج صفحه ، یک وبلاگ ایجاد کنید و حداقل هفته ای یکبار آن را با نکات و اطلاعات مربوط به یادگیری رانندگی در منطقه خود به روز کنید. مقدار زیادی از اطلاعات رایگان ارائه دهید که برای رانندگان یادگیرنده جذاب باشد ، حتی آنهایی که سایر مربیان دارند. هرچه سایت شما سودمندتر باشد ، محبوبیت بیشتری پیدا می کند ، و گرچه همه به سراغ شما نمی آیند (شاید به این دلیل که شما ارزانترین نیستید) ، افراد زیادی وجود خواهند داشت که از کیفیت اطلاعاتی که ارائه می دهند قدردانی کنند.

7. برای شبکه های اجتماعی از Facebook ، MySpace ، YouTube استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر به انجمن رانندگان دانشجویی اهدا کنید و آنها را به وب سایت خود هدایت کنید.

8. مراقب رقابت محلی خود باشید. بدانید که آنها تجارت خود را چگونه تبلیغ می کنند و ببینید که آیا این برای شما نیز کار می کند.

9- انتشارات چاپی یا رسانه ای را که می کنید دنبال کنید. اگر یک خبرنامه را چاپ می کنید ، یک شماره تلفن همراه جداگانه دارید ، بنابراین می دانید که چگونه شماره خود را بگیرید ، یا یک شماره ویژه برای نقل قول قرار دهید.

10. پول خود را صرف کار کردن نکنید. اگر تاکنون روزنامه چاپ کرده اید و بازپرداخت آن کم است ، با وجود آنچه که فروشنده می گوید ، آن را تکرار نکنید.

11. برای ایجاد یک تجارت زمان لازم است ، بنابراین در زمینه بازاریابی و تبلیغات خود بخصوص آنلاین فعالیت کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا