بازاریابی اینترنتی

ایده های تبلیغات املاک و مستغلات – 5 گزینه تبلیغات بی نظیر

در ساختن مشتری مشتری املاک و مستغلات ، موفقیت یک شبه نیست ، این کار سختی را در بر می گیرد ، اطلاع رسانی به افراد دیگر در مورد شغل شما یا املاکی که می فروشید ، به این معنی نیست که شما نیاز دارید که بسیاری از تبلیغات مبتنی بر متن را در سراسر جهان قرار دهید. خریداران بالقوه شما: در اینجا چند نکته برای تبلیغات بعدی در مورد املاک و مستغلات شما آورده شده است.

  1. یک سفر ویدیویی از طریق خانه انجام دهید. از فن آوری های ارائه شده توسط تلفن های هوشمند و هواپیماهای بدون سرنشین استفاده کنید.به کمک خلاقیت خود می توانید از قسمت های مختلف خانه عکس بگیرید تا منظره ای واقع بینانه از آنچه می فروشید ، بدست آورید.
  2. پیشنهادات رایگان برای جمع آوری آدرس های ایمیل بسازید. اگر ناظر باشید ، احتمالاً می بینید که بسیاری از وب سایت ها و وبلاگ ها حاوی پنجره های بازشو هستند که آزمایش های رایگان ، خبرنامه رایگان ، بارگیری مقاله و موارد دیگر را ارائه می دهند. به سادگی با پر کردن فرم های الکترونیکی ، کاربران می توانند آدرس های ایمیل را برای شما ارسال کنند تا بتوانید پیشنهادات خود را در مورد املاک و مستغلات فروخته شده ارائه دهید.
  3. یک شخص منبع برای شبکه های تلویزیونی محلی و ایستگاه های رادیویی بود. با داشتن یک متخصص در املاک و مستغلات ، در واقع می توانید توجه شبکه های تلویزیونی محلی و ایستگاه های رادیویی را جلب کنید. برای ارسال نامه ای در مورد جزئیات تلاش های خود یا یک فیلم کوتاه که از خود به عنوان یک متخصص و آماده بودن به عنوان منبع منابع وی در زمینه املاک و مستغلات ، به آنها ایمیل ارسال کنید.
  4. از پیام های گرایش آنلاین استفاده کنید. از شما متشکرم یا نه ، شما نیز در میان تعداد زیادی از کاربران اینترنت هستید که از خاطرات گرایش یافته ای که می بینیم ، هیجان زده می شوند. آنها گرافیک متنوعی دارند از شخصیت های انیمیشن ، ستاره های هالیوود ، حیوانات و موارد دیگر. بسته به نوع گرافیک و متن های همراه ، آنها برای کسانی که آنها را می بینند تبدیل به ابزار پیام رسانی می شوند. گفته می شود ، سپس می توانید پیام هایی دریافت کنید که در واقع مردم را ترغیب کند ملکی را که می فروشید خریداری کنند یا آنها را به عمل فراخواند تا از خدمات خود به عنوان نماینده املاک استفاده کنند.
  5. توصیه های ویدیویی را توسط مشتریان قبلی انجام دهید. به جز توصیفات منظم که کاملاً متنی است و در بخشهای خاص یک وب سایت یا وبلاگ قرار داده شده است. درعوض ، در گذشته توصیه های ویدیویی را از مشتریان خود درخواست کنید. گذشته از نشان دادن تجربیات واقعی آنها ، شما افراد واقعی را به آینده نگری معرفی می کنید.

شما بی نظیر هستید بیش از حد طبیعی است. برای تحریک مشتریان ، آب خلاق خود را تخلیه کنید. بازاریابی املاک و مستغلات این مأموریت است و شما باید برای رسیدن به یک برند و اقتدار تلاش کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا