بازاریابی اینترنتی

ایده های بازاریابی برای آرایشگر شما پاداش دارد

کیفیت بریدگی های شما ، کارمندان و حرفه ای بودن سالن شما باعث می شود که مشتریان شما دوباره برگردند. این شرم آور است که مدل های شما با نام سالن خود که در پشت شما چاپ شده است از درب شما بیرون نمی آیند. کار عالی شما به عنوان یک سبک متأسفانه به شما تجارت نمی دهد ، بنابراین یک استراتژی بازاریابی قوی بسیار مهم است. در اینجا چند ایده بازاریابی وجود دارد که مطمئناً افراد را به درون خود می آورد و به آنها پاداش می دهد.

تبلیغات وب

بلافاصله با ایجاد حضور آنلاین ، پایگاه مشتری خود را بسازید. ما در عصر تکنولوژی هستیم ، بنابراین راه اندازی کسب و کار شما به صورت آنلاین راهی عالی برای دسترسی هر چه بیشتر به چشم اندازهای شما است. یک وب سایت شرکتی ایجاد کنید که شامل کارهای عالی شما ، اطلاعات در مورد مهارت های تیم شما و انواع خدمات ارائه شده شما باشد. وب سایت شما باید نمایانگر سالن شما از هویت برند شما گرفته تا کیفیت کار شما باشد. آرایشگران بر اساس مراجعه به مشتری مشتری می سازند. شماره خود را به صفحات لیست محلی اضافه کنید به طوری که هر بار که شخصی در جستجوی مدل موهای تجاری شما ظاهر می شود. راهنمای آنلاین از جمله بررسی های مشتری ، فرصت عالی دیگری برای ساختن سرب است. بعد از ارسال نظر ، چیزی بیشتر از تخفیف خدمات را پیشنهاد کرده اید.

رسانه چاپ شده

تبلیغات چاپی می تواند راهی عالی برای افزایش فروش در آرایشگاه شما باشد. متخصصان مو می توانند با اضافه کردن ساده کارت ویزیت ، سالن شما را شروع کنند. با ایجاد روابط با افراد جدید ، آنها را به آنها منتقل کنید و از کارتهای ویزیت خود به عنوان یادآوری یک جلسه استفاده کنید ، بنابراین مشتریان احتمالاً اطلاعات شما را با آنها حفظ می کنند. برای ایجاد دانش در مورد سالن خود کارت پستالهایی را به آرایشگران بفرستید. تبلیغ برای جذب مشتری؛ خدمات با تخفیف در هنگام مشاهده کارت پستال. تبلیغات چاپی می تواند از کارت پستال ها ، خبرنامه ها ، گرفته تا کارت های ارجاع که می توانند تجارت شما را ارتقا دهند ، باشد.

علائم فروشگاه

برای آرایشگاه ها تصویری جذاب بسازید و حتی ناشناس نیز نمی تواند مشتریان جدید را بیگانه کند. از علائم پنجره ای برای ایجاد یک نمای جذاب استفاده کنید که سبک اتاق نشیمن شما را با به روزرسانی ها و مدل های شیک نشان می دهد. چسباندن به ویندوزهای ایده آل برای علائم تبلیغاتی مانند فروش محصولات مو ، تبلیغات تخصصی رنگارنگ و بسته های برش و سبک. برچسب های شفاف می توانند طرح های شما را به نمایش بگذارند ، اما امکان دیدن اتاق نشیمن خود را با پس زمینه شفاف بگذارید. چاپ منحصر به فرد جوهر اجازه می دهد تا تصاویر جامد و زمینه های غیرضروری شفاف باقی بمانند. یک پوستر وینیل علامت توجه ایده آل برای هر بودجه است. پوسترهای وینیل وقتی در تبلیغات در آرایشگاه گنجانده می شوند ، جسورانه بیان می کنند. علائم بزرگ و جذاب با رنگ های پر جنب و جوش و پیام عظیمی که در آن قرار دارد می تواند واقعاً در ارتقاء شما تفاوت ایجاد کند. یکی را در خارج از سالن مو خود قرار دهید تا توجه به عملکردهایتان جلب شود و ترافیک را مستقیم به اتاق نشیمن خود منتقل کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا