بازاریابی اینترنتی

ایده های بازاریابی اجتماعی برای ارتقاء مشاغل املاک و مستغلات

تجارت املاک و مستغلات … چه چیزی می تواند کمتر در وب مورد هدف قرار بگیرد؟ مطمئناً می توانید به عکس ها نگاه کنید ، اما مشتری های شما باید خانه را ببینند ، در آن قدم بزنند ، مکان را حس کنند. ابزارهای بازاریابی اجتماعی چگونه می توانند در آنجا به شما کمک کنند؟ ارتباط با فیس بوک یا توییتر برای فروش املاک چیست؟

خیلی!

هر حرفه ای در زمینه املاک و مستغلات می داند که فروش خانه ها مربوط به ساختمان ها نیست بلکه مربوط به مردم است .و بین تبلیغات و شبکه ها ، جوانب مثبت 50 تا 75٪ از وقت خود را صرف تلاش برای دستیابی و تعامل با آنها می کنند. مشتریان فعلی ، چشم اندازها و مشتریان گذشته هسته اصلی شبکه اجتماعی ملک را تشکیل می دهند. به طور طبیعی ، هر عامل فعال می خواهد شبکه توسعه یابد.

اما چطور؟

حتی در ابتدایی ترین سطح ، سایتی مانند فیس بوک به شما امکان می دهد تا با افراد بیشتری ارتباط برقرار کنید ، از آن چه که ممکن است چهره به چهره ببینید ، با آنها ارتباط برقرار کرده و با آنها ارتباط برقرار کنید. دسترسی حتی وسیع تری نسبت به تلفن شما دارد. چیزی به سادگی ایجاد صفحه فیس بوک ، شما را فوراً در استخر قرار می دهد که می توانید با تعداد زیادی از افراد دیگر شنا کنید.

حضور آنلاین خود را گسترش داده و از طریق صفحات توییتر و فیس بوک برای کسب و کار خود یک انجمن آنلاین ایجاد کنید. سپس برسید. آنچه انجام می دهید را توضیح دهید و این کار را به روشی انجام دهید که به طرفداران صفحه فیس بوک خود نشان دهد که چگونه می توانید به آنها کمک کنید. این مربوط به شما نیست بلکه مشتریان شما هستند.

این موضوع را با ده روش همراه کنید. نظرسنجی را ایجاد کنید تا در هنگام خرید خانه ، بزرگترین اشکال آنها را پیدا کنید. اخبار خبری مربوطه را ارسال کنید ، عکس پیشنهاد دهید ، از هیئت مدیره بحث برای ایجاد وزوز استفاده کنید. بگذارید همه از رویدادهای آینده مطلع شوند.

اما هیچ مشکلی در ارتقاء خود به خود راه درستی نیافته است. در صفحه فیسبوک خود به هواداران بگویید که چطور معامله را بستید و یک زن و شوهر تازه متاهل را به دلیل داشتن خانه اول خود ، به وجد آوردید. در مورد چگونگی ویژگی های منحصر به فرد با شهر خود صحبت کنید. اگر به لیست بهترین مکان های زندگی ، حتی بهتر تبدیل شود. به همه بگویید!

ایده های بازاریابی اجتماعی برای ارتقاء مشاغل املاک و مستغلات خود در حال حاضر – آن را از طریق توییتر به سطح بعدی ببرید توییتر بسیار بیشتر روی تعامل در زمان واقعی متمرکز است.

شما در وسط یک معامله هیجان انگیز هستید. یک خانواده به منطقه شما نقل مکان کرده اند و شما برخی از ویژگی های غیر متعارف اخیر در بازار را با قیمت های پایین به آنها نشان می دهید. اشتیاق خود را به همه کسانی که در آنجا هستند صدای جیر جیر کنید. شور اشتیاق ایجاد می کند.

در اولین فرصت از همه دوستان آنلاین خود دعوت کنید. نکات رایگان در مورد چگونگی پیدا کردن نجار بزرگ یا باغبان یا لوله کش را ارائه دهید. لیست جزئیات خانه باز. بگذارید همه از روند بازار محلی مطلع شوند. امروزه همه به تأثیر اقتصاد بر املاک و مستغلات و برعکس علاقه مند هستند او گوروهایی بود که به خاطر این بینشها به توییتر مراجعه می کرد.

متخصصان املاک و مستغلات می توانند با استفاده از جدیدترین ابزارهای شبکه های اجتماعی در تماس با لیست مشتری فعلی خود بمانند و آن را به میزان قابل توجهی گسترش دهند زندگی واقعی ، واقعیت مجازی را می دانید ببینید که چگونه یکی دیگر را بهبود می بخشد.

هر دو صفحه فیس بوک و توییتر جایی هستند که می توانید –

 • جامعه ای بسازید که تجارت شما را احاطه کرده و دید بیشتری داشته باشد
 • مطالب ارزشمند را در مورد منابع و ایده های DIY به اشتراک بگذارید. در صحنه “مسکن سبز” چه جدیدی وجود دارد؟ بزرگترین مزیت استفاده از یک نماینده املاک و مستغلات با انجام همه این کارها در خود شما چیست؟
 • به طرفداران اطلاع دهید که در صنعت املاک و مستغلات چه می گذرد آیا قیمت خانه بالا می رود؟ پایین؟ آیا این یک خریدار یا بازار فروش است؟ به آنها بگویید که چگونه می توانند به بهترین شکل به شکار خانه در بازار فعلی نزدیک شوند. چگونه می توانند به بهترین وجه دلار را افزایش دهند؟ فروشندگان را از یاد نبرید – ده مورد برتر را که می توانند برای افزایش شانس فروش خانه خود در بازار فعلی بدانند ، بدانید یا در اولین بازار خانه خود چه انتظاراتی را داشته باشید.
 • از تجارب و نظرات خود در مورد تجربیات شکار خانگی خود بخواهید. بزرگترین موانع چه بود ، و چگونه آنها را برطرف کرد؟ آیا آنها می توانند بهترین منابع مورد استفاده در پروژه های بازسازی را فهرست کنند؟
 • ایجاد مسابقات و تبلیغات ویژه
 • دیوانه و خلاق باشید – آزاد شوید و تفریح ​​کنید
 • رویدادهای آینده خود ، مانند خانه های آزاد و غیره را اعلام کنید.
 • فیلم ها و عکسهای خانه های خود را بارگذاری کنید. هواداران فیس بوک خود را ترغیب کنید که “قبل و بعد” را از نو بازسازی عکس ها و فیلم ها بارگذاری کنند.
 • محصولات / خدمات جدید خود را اعلام کنید
 • چه اتفاقی در شهر شما و مناطق اطراف می افتد؟ از افرادی که به سمت شهر شما حرکت می کنند هیجان زده می شوید. در مورد روشهای مختلفی که می توانید این کار را انجام دهید فکر کنید. دریابید که محله های مختلف برای تفریح ​​و هیجان چه می کنند. چرا این موارد را با بازدید کنندگان شبکه های اجتماعی خود به اشتراک نمی گذارید؟
 • درباره سایر موضوعات مرتبط با مخاطبان که به آنها علاقه مند هستید چه می کنید؟ آیا می توانید اطلاعاتی در مورد آنها ارائه دهید: نکات دکوراسیون منزل ، ایده های پروژه های خانه سبز ، گزینه های کفپوش ، منابع تغذیه ای ، ROI برای پروژه های نوسازی معمولی ، نحوه بازیافت مواد قدیمی خود از پروژه های بهسازی خانه ، داخلی و خارجی. این لیست وقتی صحبت از مسایل خانه و باغ می شود ادامه می یابد و ادامه می یابد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا