بازاریابی اینترنتی

ایده بازاریابی املاک و مستغلات ؛ کشاورزی منقضی شده

اگر فکر می کنید راه خوبی برای افزایش لیست و فروش شما وجود ندارد ، باید دوباره فکر کنید. بهترین ایده برای بازاریابی املاک و مستغلات که اتفاق می افتد ممکن است لیست های منقضی شده باشد این است که چرا!

لیست های منقضی شده تقریباً مخفی نیستند ، اما …

لیست های منقضی شده احتمالاً از زمانی که این مقاله را مطالعه می کنید ، از سرویس لیست بندی شما منقضی می شوند. این یک اتفاق شایع است که روزانه رخ می دهد ، از ساحل تا ساحل. بسیاری از عوامل در مورد آنها می دانند ، و هنوز هم تصمیم به انجام کاری در مورد آن گرفتند!

بسیاری از کارگزاران تصور می کنند که سایر نمایندگان برای آنها کار خواهند کرد ، به همین دلیل است که لیست های منقضی شده کشاورزی می تواند بسیار پرسود باشد. اگر بیشتر نمایندگان املاک و مستغلات تصور کنند که سایر نمایندگان در حال تعقیب آنها هستند ، محدودیتی برای میزان مخفی کردن لیست های جدید وجود ندارد!

بنابراین ، اگرچه سوابق منقضی شده به سختی مخفی است ، اما به ندرت کار می کنند!

لیست های منقضی شده فراوان هستند

چه تعداد لیست در منطقه شما منقضی شده است. بیایید لحظه ای بگذریم و دریابیم.

1. وارد رجیستری خود شوید

2. جستجوی لیست هایی که طی یک ماه گذشته منقضی شده اند

3. این تعداد را بر تعداد روزهای ماه تقسیم کنید تا از میانگین تعداد لیست های منقضی شده هر روز مطلع شوید.

مهم نیست که چه تعداد باشد ، این فرصتی برای یک کارآفرین از نوع کارآفرین است تا در جایی که قبلاً نبوده است ، شغلی ایجاد کند. برخلاف تصور شما ، دارندگان لیست منقضی شده معمولاً مشتاق دوباره ثبت نام و فروش دارایی های خود هستند.

بسیاری آماده هستند انواع امتیازات مورد نیاز برای فروش خانه های خود را در طی یک دوره ثبت نام جدید تهیه کنند. به عنوان مثال ، ممکن است آنها مایل باشند رنگ داخلی خانه را انجام دهند و کارهای دیگری را انجام دهند که مانع تجدید نظر شود ، یا قیمت دارایی های خود را کاهش دهند تا در طی یک دوره ثبت نام جدید ، رقابتی تر شوند.

دارندگان لیست منقضی شده می توانند برخی از بهترین افراد باشند که شما با آنها ملاقات خواهید کرد و مشتریان بسیار خوبی می شوند. آنها عموماً دوستدار املاک و مستغلات هستند ، در فرآیند لیست و فروش به خوبی آگاهی دارند و از آنچه در فروش دارایی های آنها در طی یک دوره ثبت نام جدید لازم است قدردانی می کنند.

سیستم ثبت نام منقضی شده است

وقتی منقضی می شود کشاورزی ، شما را با یک اسکریپت بازاریابی اثبات شده در املاک و مستغلات توصیه می کنم در اصل این سیستم حاوی دستورالعمل های گام به گام در مورد چگونگی تبدیل لیست های منقضی شده به لیست های جدید خواهد بود.بهتری ها شامل تمام حروف ، ابزارها و اطلاعات مورد نیاز شما برای موفقیت هستند!

برخی از لیست های منقضی شده می توانند بسیار گران باشند ، اما با این باور اشتباه مواجه نیستید که یک محصول گران تر موثر است. در مقابل ، ساده و ارزان می تواند مؤثر باشد!

خلاصه

دلایل خوب بسیاری وجود دارد که باعث می شود لیست های منقضی شده ایده خوبی برای بازاریابی املاک و مستغلات باشند ، اما اساساً به این نتیجه می رسد!

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا