اخبار بازار

ایجاد تجربه کاربر – کاما

ایجاد یک احساس و تجربه متفاوت برای مشتری
ایجاد یک احساس و تجربه متفاوت برای مشتری

امروز می خواهم شما را با اصطلاحاتی آشنا کنم که می تواند باعث افزایش تجارت شما و همچنین فروش محصولات و خدمات شما شود. اما قبل از آن ، بگذارید یک سؤال از شما بپرسم.

آیا تاکنون سعی کرده اید که تجربه متفاوتی از محصول یا خدمات خود را در ذهن مشتریان خود ایجاد کرده و به نوعی آنها را در محصولات یا خدمات خود بگنجانید؟ به عنوان مثال ، معلم عزیز ، آیا تاکنون تجربه تدریس متفاوتی را در ذهن دانش آموزان خود امتحان کرده اید؟ هر یک را به عنوان بلندگو تبلیغاتی برای خود ایجاد کنید. پیشینیان می گفتند ما باید مشتری را راضی نگه داریم ، بعداً این بیانیه را اصلاح کردند تا مشتری در برخورد با محصول شما احساس خوشبختی کند و حالا می گویند شما باید مشتری را خوشحال کنید و او را تعجب کنید ، همانطور که غریبه ها می گویند.

بله ، من می خواهم شما را با دوستی به نام “ایجاد کاربری کاربر” یا به اصطلاح انگلیسی آشنا کنم. (کاربر تجربه) که به اختصار UX شناخته شده است. UX تجربه ای است که هنگام استفاده از ابزارها یا محصولات یا خدمات خاصی در ذهن مشتریان ایجاد می شود. بدیهی است اگر موفق شوید ، بدون توجه به معلمی ، فروشنده یا ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی ، در واقع مشتری را با محصول خود درگیر خواهید کرد و می دانید که مردم تصمیم می گیرند سر خودشان را بخرند ، اما در پایان که دلشان را برای خودشان می خرند ، بارها تجربه کرده ام که به فروشگاه رفتم و خریدم محصول ، اما من به خودم گفتم هرگز در این فروشگاه قدم نمی زنم. دلیل این امر این بود که صاحب فروشگاه نتوانست احساس خوبی به من بدهد ، و شاید برعکس عمل کند و از من معین متنفر باشد. بنابراین درگیر کردن مخاطبان خود با محصول یا به اصطلاح نامزدی و ایجاد حس خوب درگیر کردن مشتری می تواند راه زیادی را برای کمک به شما در فروش محصولات و خدمات خود طی کند.

حالا می توانید درباره کلاه خود قضاوت کنید و بگویید چند بار موفق شده اید آن احساس را در مخاطبان خود ایجاد کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا