دانش و فناوری

اپل پارچه تمیزکننده برای نمایشگر محصولاتش را با قیمت ۱۹ دلار معرفی کرد

در طول رویداد “منتشر شداپل ، شرکت مک بوک پرو جدید در قطر 14 و 16 اینچ نشان داده شده است. این جزوه دارای یک تراشه جدید قدرتمند به نام Apple است IM1 Pro و M1 Max، صفحه نمایش Mini-LED ، انواع پورت ها ، شارژ MagSafe ، بریدگی صفحه و موارد دیگر. با این حال ، اگر در مورد نحوه تمیز کردن صفحه Mac جدید فکر می کردید ، به نظر می رسد که اپل به این فکر کرده بود ، اما با قیمت عالی! در روز معرفی محصولات جدید خود ، اپل همچنین محصولات جدیدی را معرفی کرد که شامل یک پارچه مخصوص تمیز کردن میکرو فیبر است که می توانید آنها را با قیمت 19 دلار از وب سایت رسمی این شرکت خریداری کنید.

پارچه پاک کننده سیب

در حالی که رویداد اپل بر روی نسل سوم لپ تاپ های Mac و AirPads از نظر سخت افزار و Apple Music و خدمات نرم افزاری آن متمرکز است ، این شرکت محصول فوق العاده دیگری را معرفی کرده است که شامل پارچه صیقلی است. مقاله “خشن” برای تمیز کردن هرگونه صفحه نمایش تجهیزات خود ، از جمله نانو شیشه استفاده شده روی صفحه نمایش صفحه نمایش Pro XDR، ایبا

اپل معمولا هشدار به صورت هشدار تمیز کردن نانو شیشه در Pro Display XDR با مک 27 اینچی اطلاع دادن؛ اما واضح است که پارچه تمیز کننده جدید نیز برای این مانیتورها مناسب است.

پارچه پاک کننده سیب

پارچه پاک کننده سیب

در وب سایت رسمی اپل گفت:

پارچه تمیز و با دوام ساخته شده از مواد نرم و غیر ساینده ، هرگونه صفحه نمایش محصولات اپل ، از جمله شیشه نانو را تمیز می کند.

پارچه صیقلی در کنار مرحله سوم AirPads، گزینه های جدید رنگ Pod Mini جدیدترین مدل های مک بوک پرو به فروشگاه اپل اضافه شده و در حال حاضر در دسترس هستند. پارچه تمیز کننده در مدلهای جدید MacBook Pro 14 و 16 اینچی وجود ندارد. بنابراین اگر می خواهید این دستگاه ها را خنک کنید ، باید هزینه آنها را جداگانه با 19 دلار پرداخت کنید.

نظر شما در مورد محصول جدید اپل در وب سایت رسمی این شرکت چیست؟ آیا فکر می کنید ارائه پارچه ای با این قیمت برای تمیز کردن صفحه نمایش محصولات شما عاقلانه و منطقی است؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا