دانش و فناوری

اپل واچ سری ۸ احتمالا شامل سه نسخه خواهد بود

ساعت های هوشمند اپل یا همان اول واچ، گجت هایی بسیار محبوب و دوست داشتنی هستند. بر اساس اخبار منتشر شده توسط مارک گورمان از خبرگزاری بلومبرگ، اپل واچ سری ۸ احتمالا شامل سه نسخه خواهد بود. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

اپل واچ سری ۸ و سه نسخه مختلف برای نیازهای متنوع

اورمن ، مدیر خبرگزاری بلومبرگ ، در آخرین نسخه خبرنامه Power On ، پیش بینی های خود را درباره اپل واچ سرس 8 این لیستی از محبوب ترین صفحات ما در جهان است. منین موضوعی کاملاً صادق است زیرا به گفته وی، انتظار می‌رود سه مدل مختلف

اینطور که به نظر می‌رسد، انتظار نمی‌رود که اپل هیچ ویژگی مرتبط با سلامتی به مدل‌های اپل واچ ۲۰۲۲ اضافه کند. هفته مارک گورمن، این سه نسخه شامل اپل واچ سری ۸، اپل واچ SE و یک اپل واچ با تمرکز بر ورزش‌های شدید است. من می‌گوید که انتظار نمی‌رود اپل واچ مور امسال دارای سنسورهای سلامت سالم باشد.

ی م م م ب ل ل ل ب ب ب ب ب ب ب ب ب…………………..

اپل واچ سری ۸

در حال حاضر حاضر خونب دریافتی باید از خود، سپس آن را روی یک نوار سر سر این یک آزمایش دردناک و پرهزینه است که معمولاً سه تا چهار بار در روز انجام می شود. از سویی این یک آزمایش مهم است زیرا اگر یک مقدار بیش از حد انسولین مصرف کند، ممکن است از هوش رفته و به کما برود.

اما گورمن می‌شود که این سنسور در اپل واچ سری ۸ استفاده نمی‌شود. هدف اپلیکیشن این است که یک سنسور سنجش قند خون کاربر را بدون نیاز به خونگیری یا استفاده از نوارهای تست گران قیمت (که یک بار استفاده می شود و سپس دور ریخته می شود) محاسبه کند.

اجزای سنسور اندازه‌گیری قند خون اپل واچ سری ۸ درحال توسعه توسط مشتریان می‌باشد

پ م ض ض پ پ پ ک ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ض ض ض ض ض ض ض ض ض ض ض ض ض ض ض ض ض ض ض ض ض او همچنین انتظار دارد از تراشه‌های سریع‌تری در تمام ساعت‌های هوشمند جدیدش استفاده کند.

اپل واچ سری ۳ که در سپتامبر ۲۰۱۷ عرضه شد، به عنوان یک جایگزین ارزان قیمت برای طرفداران اپل واچ به بازار عرضه شد. شاید بپرسید که چرا باید اپل واچ سری ۳ را خرید، در حالی که اپل واچ SE یک گزینه ارزان قیمت است؟ زیرا اولی از ۱۹۹ دلار شروع می‌شود و یک گزینه با قیمت پایین‌تر از نسخه SE است که از ۲۷۹ دلار شروع می‌شود.

WWDC احتمالا برای سومین سال متوالی، یک رویداد مجازی خواهد بود

اپل واچ سری ۸

من می‌افزاید که انتظار دارد بار دیگر WWDC را به صورت یک کنفرانس مجازی برگزار کند. حتی با وجود اینکه در برخی از این اپلیکیشن ها باید از ماسک توسط مشتری استفاده شود، اما فروشگاه های بیشتری از کارمندان شاغل در فروشگاه هایش می خواهند که از ماسک استفاده کنند. در عین حال، اپل هنوز به کارمندان خود دستور نداده است که به کار خود در شرکت بازگردند.

هورمن همچنین به همه یادآوری می کند که اپل قرار است اولین آیفون SE مجهز به 5G را در ۸ مارس ۲۰۲۲ (۱۷ اسفند ۱۴۰۰) معرفی کن. در حالی که این دستگاه مشابه فایفون ۸ Touch ID ا.7 اینچی و دکمه هوم Touch ID اما شایعات می‌گویند A15 Bionic استفاده می کند. یعنی دقیقا همان سخت افزاری که در سری فیفون ۱۳ پیدا کردن. این موضوع را به یک گوشی جمع آوری و جور قدرتمند تبدیل خواهد کرد.

اپل واچ سری ۸ بدن را اندازه گیری می کند و ایرپادز آینده نیز قابلیت های سلامتی خواهد داشت

در خبرنامه امروز، گورمن گفته است که اگر اپل قیمت آیفون SE جدید (۲۰۲۲) را به ۱۹۹ دلار کاهش دهد، چه اتفاقی می‌دهد. یک آیفون SE با قیمت ۱۹۹ دلاری بی شک یک حمله اتمی به گوشی های اندرویدی است. در حالی که این دستگاه برای اپل حدود 200 دلار در مراحل ساخت هزینه است، اما ممکن است قیمت قطعات از آن زمین باشد.

به گفته PhoneArenaاز آنجایی که ممکن است 200 دلار برای اپلیکشن مبلغ بسیار کمی باشد (مخصوصا از آنجایی که این اولین آیفون SE است که از شبکه 5G پشتیبانی می کند)، گزارش دیگری که روز شنبه در مورد آن به شما نشان می دهد که اپل می تواند گوشی را ارزان کند. قیمت جدید خود را حدود 300 دلار قیمت گذاری کند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا